OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Ogólnie o Orłach  (Przeczytany 56799 razy)

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Ogólnie o Orłach
« Odpowiedź #45 dnia: 31-07, 20:50:31 »
Powiem szczerze że osobiście jestem mega zdziwiony że Smuda takiego typowego Szwaba powoluje.. może i jest lepszy od naszych pomocników i jakoś się chłopak wyproował ale co powiedział w radiu i ogólnie to mnie osobiscie bulwersuje.. za takie słowa podobno Smuda wywala z kadry ;D Tylko tyle że on nam robi łaskę że grywa dla Polski... i pewnie kibice powinni mu lizać nogi, pierdolę taką Reprezentację która nie szanuję mojego godła.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: 04-08, 09:26:44 »
PZPN zdyskwalifikował Łukasza na pół roku, ale co mnie osobiście zszokowało nie w zawieszeniu, tylko - bezwzględnie. Kara musi być, bo chcąc nie chcąc Piszczek popełnił przestępstwo, ale chyba ciut za wysoką otrzymał karę. Zauważcie, że inni piłkarze zamieszani w preceder korupcyjny mający udowodnione nawet setkę takich "umoczonych" spotkań dostało wyroki w zawiasach, a Łukasz za jeden mecz w którym i tak nie grał dostał pół roku bezwzględnej dyskwalifikacji gry w kadrze, a także nie będzie mógł grać w Borussi Dortmund co może bardzo mu utrudnić lub nawet zatrzymać piłkarską karierę. Żyjemy w kraju gdzie słowo "prawo" to kpina. Szopka to najbardziej delikatne słowo jakie mi przychodzi do głowy. Ta kara została przyznana przez zarząd dyscypliny PZPN tylko ze względów medialnych. Łukasz wie, że źle zrobił co nieraz już przyznał i jest mu z tego powodu przykro. Ta kara ma na celu zaspokoić żądne karania media i wszystkich wrogów reprezentacji narodowej. Brak słów - albo wszyscy piłkarze dostają kary w zawiasach albo do cholery karamy każdego jak leci bezwzgledną dyskwalifikacją. Leśne dziadki z PZPNu autentycznie dali ciała. W głowie mi się to nie mieści!!!!

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #47 dnia: 04-08, 13:04:00 »
Łukasz za jeden mecz w którym i tak nie grał dostał pół roku bezwzględnej dyskwalifikacji gry w kadrze, a także nie będzie mógł grać w Borussi Dortmund co może bardzo mu utrudnić lub nawet zatrzymać piłkarską karierę.
To jeszcze nic pewnego, że nie będzie mógł grać w Bundeslidze. Na razie tylko jakaś dziennikarzyna coś o tym wspomniała. Jeżeli jednak okazałoby się, że Piszczek nie może grać w Niemczech, to byłoby coś niewytłumaczalnego. Nie rozumiem dlaczego jakieś przepisy w polskiej piłce, miałyby obowiązywać za granicą. Dyskwalifikacja z reprezentacji jest jeszcze do przyjęcia, ale zakaz gry w zagranicznym klubie... Chcą mu zniszczyć karierę, czy jak?

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: 08-08, 09:39:25 »
Łukasz za jeden mecz w którym i tak nie grał dostał pół roku bezwzględnej dyskwalifikacji gry w kadrze, a także nie będzie mógł grać w Borussi Dortmund co może bardzo mu utrudnić lub nawet zatrzymać piłkarską karierę.
To jeszcze nic pewnego, że nie będzie mógł grać w Bundeslidze. Na razie tylko jakaś dziennikarzyna coś o tym wspomniała. Jeżeli jednak okazałoby się, że Piszczek nie może grać w Niemczech, to byłoby coś niewytłumaczalnego. Nie rozumiem dlaczego jakieś przepisy w polskiej piłce, miałyby obowiązywać za granicą. Dyskwalifikacja z reprezentacji jest jeszcze do przyjęcia, ale zakaz gry w zagranicznym klubie... Chcą mu zniszczyć karierę, czy jak?

Nawet w przepisach FIFA jest Ustawa która niestety nakłada na piłkarza dyskwalifikację w innym kraju jeśli w swoim kraju dany piłkarz jest skazany prawomocnym wyrokiem. Także niestety co mnie olbrzymio DENERWUJE niestety Piszczek może w BVB nie pograć przez pół roku co automatycznie może chłopaka pozbawić szans po pół roku banicji gry nie tylko w Dortmundzie,ale też w kadrze na Euro 2012.

Pojutrze nasza kadra gra w Lubinie mecz z Gruzinami. Jak zwykle przed spotkaniem jest wśród naszych piłkarzy wielka motywacja do gry w zespole narodowym (jednak bez Piszczka który poddał się karze wydziału dyscypliny PZPN, ale za to z "pupilkiem" Smudy - Polanskim). Coraz bardziej przyznam się, że ziębi mnie nasza kadra, a już powołanie Polanskiego to porażka i kipna z polskich kibiców. Chodzi mi o jego wcześniejsze wypowiedzi (przed rokiem sam mówił polskim mediom, że nie jest polskim zawodnikiem i nie widzi swojego miejsca w polskiej reprezentacji, a teraz nagle chce grać dla Polski - to jest obłuda). Ale dla Smudy, każdy piłkarz z Bundesligi to od razu kadrowicz. I w tym wypadku znany z niekonsekwencji Franc jest wyjątkowo konsekwentny. Pytanie jak zostanie "powitany" Polanski w Lubinie wchodząc na murawę z orzełkiem na piersi. Ważne, aby reszta chłopaków zagrała na tyle przyzwoicie, abyśmy nie musieli się za nich wstydzić. Gruzini to nie jakieś "wapniaki" więc niema co liczyć, że ten mecz wygramy na leżąco.

W ten sam dzień odbędą się też inne spotkania towarzyskie jak choćby :
Anglia-Holandia; Niemcy-Brazylia;  Szkocja-Dania; Włochy-Hiszpania; Francja-Chile; Ukraina-Szwecja czy też Rosja-Serbia.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #49 dnia: 08-08, 12:39:43 »
- Mam już dość tego tematu. Jestem krytykowany z każdej strony za to, że biorę do kadry zawodników z polskim paszportem. Co mnie obchodzi, że Polanski mieszka i gra w Niemczech? Jest obywatelem polskim i może reprezentować Polskę. Uważam, że zasługuje na próbę. Koniec i kropka - denerwuje się Smuda w rozmowie z Polska - The Times.

- Perquis mi powiedział, że złoży podanie o polskie papiery, bo chce być obywatelem kraju swoich przodków. I nawet jeśli miałby nie dostawać powołania, to i tak to zrobi, bo kocha Polskę. I ja mam teraz śledztwo prowadzić i się zastanawiać, czy mówi prawdę? Zwróćcie też uwagę, że biorę zawodników z polskimi korzeniami, a nie Nigeryjczyków czy Brazylijczyków, jak to wcześniej bywało. U mnie nie gra Roger ani Olisadebe - dodaje. - Skończmy ten temat. Ja i tak mimo krytyki będę powoływał tych, których chcę. Media mnie przed tym nie powstrzymają - kończy.

"Perquis mi powiedział, że złoży podanie o polskie papiery, bo chce być obywatelem kraju swoich przodków. I nawet jeśli miałby nie dostawać powołania, to i tak to zrobi, bo kocha Polskę." - To niech tak zrobi, ale dopiero po mistrzostwach europy 2012 ;D

admin

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: 08-08, 12:55:53 »
Swoją drogą zaczyna też mówić się o "spolszczeniu" Meliksona. Jego matka była Polką.

Zwróćcie też uwagę, że biorę zawodników z polskimi korzeniami, a nie Nigeryjczyków czy Brazylijczyków
Arboleda?  ???

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: 08-08, 13:14:45 »
- Mam już dość tego tematu. Jestem krytykowany z każdej strony za to, że biorę do kadry zawodników z polskim paszportem. Co mnie obchodzi, że Polanski mieszka i gra w Niemczech? Jest obywatelem polskim i może reprezentować Polskę. Uważam, że zasługuje na próbę. Koniec i kropka - denerwuje się Smuda w rozmowie z Polska - The Times.

- Perquis mi powiedział, że złoży podanie o polskie papiery, bo chce być obywatelem kraju swoich przodków. I nawet jeśli miałby nie dostawać powołania, to i tak to zrobi, bo kocha Polskę. I ja mam teraz śledztwo prowadzić i się zastanawiać, czy mówi prawdę? Zwróćcie też uwagę, że biorę zawodników z polskimi korzeniami, a nie Nigeryjczyków czy Brazylijczyków, jak to wcześniej bywało. U mnie nie gra Roger ani Olisadebe - dodaje. - Skończmy ten temat. Ja i tak mimo krytyki będę powoływał tych, których chcę. Media mnie przed tym nie powstrzymają - kończy.

"Perquis mi powiedział, że złoży podanie o polskie papiery, bo chce być obywatelem kraju swoich przodków. I nawet jeśli miałby nie dostawać powołania, to i tak to zrobi, bo kocha Polskę." - To niech tak zrobi, ale dopiero po mistrzostwach europy 2012 ;D

Niestety trzeba sobie moi drodzy jasno powiedzieć - Franz zrobił sobie z kadry bazar

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: 11-08, 09:18:57 »
Patrząc na spokojnie dzisiaj rano z odtworzenia na wczorajszy mecz naszej kadry zwłaszcza w grze ofensywnej widać znaczną poprawę. Gruzini okazali się naprawdę wymagającym rywalem. Mi osobiście podobała się gra zwłaszcza Rafała Murawskiego. WRESZCIE facet pokazał charakter i to z czego słynął jeszcze 2 lata temu - czyli od czarnej ciężkiej roboty w środku pola. Dobre zawody rozegrali też nasi dwaj piłkarze z Dortmundu.Klasą samą w sobie był Wojtek Szczęsny dzięki któremu nie przegraliśmy tego meczu-obronił TRZY setki Gruzinów w tym dwie w sytuacji sam na sam z napastnikami z Kaukazu. Obrona w kadrze na chwilę obecną to totalna katastrofa,podobnie jak Paweł Brożek który wszedł za Lewego w 60 minucie meczu. Więcej dał z siebie Szymon Pawłowski choć zagrał krótko,ale dał więcej od siebie niż Brożek przez pół godziny. O Polanskim nie będę się wypowiadać,bo szkoda mi na niego marnować czas. Miał być bojkot Ojgena na Dialog Arenie, a dostał wielką owację schodząc z murawy. Widać, że na innych forach kibice jechali po Polanskim, a na stadionie dostał niemal owację na stojąco-widać naturalizowanie takich piłkarzy jest akceptowane przez kibiców reprezentacji kiedy już przychodzi co do czego.
BRAK SŁÓW. 

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #53 dnia: 11-08, 11:02:44 »
Ojgen tak szczerze mówiąc nie zrobił na boisku nic wielkiego. Właściwe ograniczał się tylko do podań, w dodatku większość do naszych obrońców. Widać było, że nie chciał popełnić żadnego błędu, grał po prostu ostrożnie, może nawet za ostrożnie. Cały czas jestem przeciwny powoływaniu go do kadry. Możecie mówić, że jestem szowinistą, ale za Niemcami nie przepadam i w najgorszych snach nie spodziewałbym się szwaba w polskich barwach. Wolałbym, żeby ten cały Smuda sprawdził takich piłkarzy jak Możdżeń czy Kaźmierczak na środku pomocy. Tak samo nie chcę, żeby do kadry wracał Boenisch, już wolałbym żeby Wawrzyniak na tej pozycji grał.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: 11-08, 20:02:33 »
Mecz z Gruzinami byl w wykonaiu Polskaów beznadziejny... normalnie już pod koniec meczu bolały mnie oczy jak możemy być rozklepywani przez mówiąc szczerze słaba Reprezentację ;D Znakomicie spisał się oczywiscie bramkarz... jakby nie Szczęsny pewnie 2-3 bramki by nam wklepali a tak prasa może się podniecać przez 2 tygodnie wspaniałością Polańskiego i reszty... aa własnie co do Polańskiego, ja osobiście kolosalnej różnicy nie widziałem ... grał jak cała nasza kadra czyli bez polotu i pomysłu na składną gre.
Najgosze jest w tym wszystkim to że nasza kadra niejest jeszcze zgrana i co najgosze w formie ale co tam Smuda wyszuka jakiegoś zawodnika z Burkina Faso z naszym rodowodem.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: 16-08, 09:15:08 »
Trzeba sobie moi drodzy powiedzieć jasno i bez ogródek,że to co obecnie pokazuje nasza kadra wystarcza na zespoły pokroju Gruzji, ale już 2 września z Meksykiem i 6 września z Niemcami to niema bata - będzie "niezłe cepowanie". Nasi obrońcy zwłaszcza dziurawi jak szwajcarski ser niech lepiej kaski ubiorą na główki bo będzie bolało jak zderzą się z brutalną prawdą o swoim warsztacie gry na tle rywali. Obejrzałem sobie z odtworzenia wczoraj wieczorem mecz Niemcy-Brazylia i tak sobie myślę ,że po tym co obejrzałem ze strony Niemców to dostaniemy od nich ostro po tyłku na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Pamiętacie reklamę Biedronki o powołaniach Smudy do kadry? Już wiem dlaczego gra naszej kadry wygląda tak a nie inaczej. Odpowiedź jest prosta - byliśmy osłabieni brakiem Adama Adamiaka i tak to potem wyglądało:-)  Dla „farbowanego lisa” Ojgena wg.słów "Mao Tse Tunga" Smudy będą to spotkania w których jego pupilek zagra mecze swojego życia. Pozostawie to bez komentarza. Szkoda mi zdrowia by się denerwować. W każdym razie jak dla mnie osobiście za wypowiedzi Ojgena z tamtego roku nie powinien otrzymać szansy gry z orzełkiem na piersi - chyba, że tym niemieckim.

Offline Costa27

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: 16-08, 22:37:26 »
Czy żeby obejrzeć "na żywo" mecz Polski z Niemcami potrzena mi będzie jakaś karta kibica?

Offline kofik

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: 19-08, 14:25:49 »
Hmm jak dla mnie to zawieszenie Piszczka było typowym polskim zagraniem. Każdy życzy reprezentacji jak najlepiej, a zawieszenie takiego zawodnika mówi o tym, że decyzję o tym podjął jakiś gamoń, a nie patriota, zwłaszcza, że Piszczek nie miał wtedy nic do gadania w zespole.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: 19-08, 16:37:09 »
Niemam osobiście nic do Piszczka , jest dobrym zawodnikiem i niewątpliwie siłą napendową Repry ;D Ale patrząc obiektywnie pod wzgledem prawnym powinien być ukarany i są tego konsekwencje , gardze takimi ludzimi ...

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: 01-09, 09:54:37 »
Jutro nasza kadra zagra na Łazienkowskiej z Meksykiem. Ten kto myśli (jak przeczytałem kilka felietonów), że powinniśmy sobie poradzić bez większych problemów z ekipą "El Tricolor" chyba autentycznie ma mega kaca, albo sprzedał mózg na Allegro.
Ekipa Meksyku zagra z naszą "łapanką" w najsilniejszym składzie - z ośmioma piłkarzami występującymi na co dzień w Europie. Od kilku lat drużyna narodowa Azteków to mieszanka rutyny z młodością. O liczbie piłkarskich talentów świadczy najlepiej fakt, że w tym roku w mistrzostwach świata 17-latków zajęli drugie miejsce, a wśród 20-latków zdobyli brązowy medal - czego od dawna nie można powiedzieć o naszych młodych piłkarzach. Wiele sobie obiecuję po Javierze Hernandezie. Gracz z Old Trafford dojrzał piłkarsko w Anglii. Ma wielki talent i nie na darmo uznawaja tego piłkarza za następcę Hugo Sancheza.
Nasza obrona sporo się jutro napoci. Zwłaszcza dla "Wasyla" powrót do kadry może okazać sie prawdziwym poligonem tym bardziej, że ma pilnować Dos Santosa, który potrafi nieźle namieszać na skrzydle. 

.......