OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Bartosz Salamon  (Przeczytany 5390 razy)

Offline Vader

• Manager
  • *
Bartosz Salamon
« dnia: 20-10, 11:51:42 »
W kraju pizzy i parmezanu o Bartoszu Salamonie ostatnio mówi się dosyć sporo. Brescia której broni barw ma o tym chłopaku jak najlepsze zdanie. Kiedy zaczęto o nim mówić jako o jednym z najjaśniej grających piłkarzy Serie B postanowiłem obejrzeć dzięki satelicie spotkania Brescii z udziałem Bartka i...jestem mile zaskoczony, bo pochwały pod jego adresem nie były przypadkowe. Widać, że pobyt w Foggi na wypożyczeniu autentycznie wyszedł mu na dobre. Nabrał chłopak ogłady, jest szybszy, zadziorniejszy. Gdyby nie miał "papierów na niezłą grę" to nikt nie wpuścił by Go na boisko Serie B w wieku 17 lat (debiut w sezonie 2007/2008). Czy to jest mega talent sięgający szczytów międzynarodowego futbolu? W chwili obecnej jeszcze nie, ale może i dobrze, że nikt mu nie robi "koło pióra" i na siłę nie wciska do kadry Smudy - ten chłopak dojrzewa jak dobre toskańskie wino i za 2-3 lata ogrywając się w Italii uwierzcie, że będzie graczem godnym gry w najlepszych klubach piłkarskich oraz kadry narodowej którą może poprowadzi (już po Euro) trener z jajami, a nie wydmuszka i pajacyk władz PZPN. Ja wierzę w Salamona.

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
Odp: Bartosz Salamon
« Odpowiedź #1 dnia: 02-05, 12:07:02 »
No i mamy talent ogromny talent. Bartek rozwija się bardzo dobrze trafił do AC Milan gdzie jeszcze nie gra ale myślę że od przyszłego sezonu zacznie grać w pierwszym składzie Mediolańczyków. Zaliczył debiut w reprezentacji gdzie według mnie bd grał przez kilkanaście najbliższych lat. Nie wolno go nigdzie pchać na siłę i będziemy mieli bardzo dobrego gracza

.......