OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Hiszpania wygra  (Przeczytany 17002 razy)

admin

• Gość
Odp: Hiszpania wygra
« Odpowiedź #15 dnia: 02-07, 09:25:39 »
Biję się w pierś. Kiedy lekko mogłem przypuszczać, ze Hiszpania może wygrać, to taka demolka nie przechodziła mi przez myśl. 4:0 to się w głowie nie mieści. Niestety, zasłużone zwycięstwo Hiszpanów.

Offline cristianoronaldo2

• Junior
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 02-07, 10:31:15 »
Jak widać w tytule wątku od razu mówiłem, że Hiszpanie wygrają.  8)

Moim zdaniem oni grali dotąd na minimum możliwości, żeby wygrywać, bo zdawali sobie sprawę, że przed nimi wymagający finał. I pokazali tutaj na co ich stać.

Co tu wiele mówić nie tylko Włosi przegraliby z Hiszpanami, ale i każda drużyna turnieju. To jest po prostu "magiczny" football, do którego "klasyczne" ustawienia są po prostu bezradne. Obstawiam, że to krok milowy w ewolucji piłki nożnej i coraz więcej zespołów będzie szło w tym kierunku.

To nie tylko "kopanie" piłki, ale niezwykle precyzyjne jej rozgrywanie i bajeczna wręcz technika - prawie 90% podań jest skutecznych (może przesadzam, tak mi się obiło o uszy). Przykładem jest tutaj 2-ga bramka - bezpośrednie podanie przez 4!!!! obrońców - bramkarz był bez szans. To tylko przykład ich skuteczności.

Poza tym grają bez napastnika, co też o czymś świadczy. Nie grają na supergwiazdy jak Super Mario, czy Cristiano.

Zagrali na poziomie nieosiągalnym dla nikogo - odkręcili gwizdek i pokazali swój potencjał.

Absolutnie zasłużone zwycięstwo - zasłużenie przeszli już do historii bijąc drużynę Pelego - a jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieli.

W tej - podobno słabej formie - jeszcze namieszają w mistrzostwach świata w 2014 - w końcu też bronią tytułu.

Chciałbym zobaczyć narady "sztabów" reprezentacji. Bo głowią się przecież jak tu Hiszpanów ograć. Niech myślą, na pewno dla footballu to będzie krok do przodu!!!

Offline Zabuza

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 16-10, 13:45:18 »
HISZPANIA jest najlepsza i nikt jej nie przebije

.......