Hydepark => Przywitaj się => Wątek zaczęty przez: Sagittario w 22-02, 20:22:59

Tytuł: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Sagittario w 22-02, 20:22:59
Mam na imię Arek. Jestem z Warszawy i kibicuję Legii, ale również bardzo często podążam za reprezentacją.

Zabieram się do czytania forum.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Grzechu w 22-02, 21:05:43
Witam i zapraszam do dyskutowania
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Repetor w 28-09, 14:17:44
Witaj, kiedyś też kibicowałem Legii.
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: somfyt w 05-10, 02:38:51
Cześć, też jestem tu nowy i też akurat kibicuję Legii :D
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Artoyx w 08-12, 15:01:29
Ja krakus to u mnie w sercu Wisła <3
Tytuł: wcavnjl
Wiadomość wysłana przez: FrankLew w 14-10, 13:08:27
ygucgaq
 
http://www.midnightfashions.co.uk/094-adidas-nmd-triple-black-mesh.htm
http://www.netcarco.co.uk/asics-kayano-womens-435.htm
http://www.nationalincentiveshow.co.uk/hermes-belt-amazon-496.php
http://www.gressoneywalserfestival.it/465-polo-lacoste-uomo-colori-2016.html
http://www.scarpegoldengooseuomo.it/374-golden-goose-deluxe.html
 
Nike Free 4.0 V3 Red (http://www.countryfarms.co.uk/nike-free-4.0-v3-red-460.htm)
Nike Air Force 1 Mid Youth Gs Schuhe Damen (http://www.ekra-wohnmobilvermietung.de/366-nike-air-force-1-mid-youth-gs-schuhe-damen.html)
Adidas Superstar Khaki Slip On (http://www.amazinglazinwillenhall.co.uk/adidas-superstar-khaki-slip-on-988.htm)
Adidas Ace 17.2 Primemesh (http://www.pionierrepublik.de/adidas-ace-17.2-primemesh-689.htm)
Stan Smith Paillette (http://www.pedicure-podologue-bourgeoismontrouge.fr/stan-smith-paillette-637.php)
Tytuł: fhnawim
Wiadomość wysłana przez: FrankLew w 14-10, 13:09:02
mozmmvb
 
http://www.amazinglazinwillenhall.co.uk/adidas-stan-smith-shoes-womens-564.htm
http://www.conversepascherparis.fr/258-converse-basse-grise-foncé.html
http://www.beardownproductions.co.uk/nike-air-max-2015-white-and-blue-553.htm
http://www.alberghifirenzecentro.it/lacoste-uomo-scarpe-672.html
http://www.alberghifirenzecentro.it/lacoste-polo-2016-122.html
 
Christian Dior Shoes Pumps (http://www.bjdn.co.uk/christian-dior-shoes-pumps-502.asp)
Louboutin Iriza (http://www.hodara.it/louboutin-iriza-660.htm)
Nike Air Force Low Pink (http://www.livinginmanchester.co.uk/nike-air-force-low-pink-424.htm)
New Balance Led Shoes (http://www.probaiedumontsaintmichel.fr/447-new-balance-led-shoes.php)
Nike Soccer Cleats Hypervenom White (http://www.agateassociates.co.uk/372-nike-soccer-cleats-hypervenom-white.htm)