OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Jerzy Dudek  (Przeczytany 5388 razy)

Offline Biman93

• Trampkarz
  • *
Jerzy Dudek
« dnia: 19-12, 12:10:20 »
Postać, której chyba nie trzeba nikomu szczegółowo przedstawiać : )

Sam w ostatnim czasie bardzo wspominam sukcesy Jurka, ale także przyglądam się jak sobie radzi po zakończeniu kariery. Trzeba przyznać - wie, jak wykorzystać swój wizerunek do reklamy i współpracy ze sponsorami. Fajnie, że nadal jest aktywny i nie pozwala o sobie zapomnieć.  Tutaj ostatnia kampania z Jurkiem dla Citizena: https://www.youtube.com/watch?v=A9ZfiTaP9Uw

Co myślicie?

Offline Dam85

• Amator
  • *
Odp: Jerzy Dudek
« Odpowiedź #1 dnia: 10-02, 12:57:49 »
Każdy by korzystał jak by miał takie możliwości wizerunkowe  :)
Daje rade  ;)

Offline Biman93

• Trampkarz
  • *
Odp: Jerzy Dudek
« Odpowiedź #2 dnia: 16-03, 21:12:05 »
Dudek dla Four Four Two: Przy tak napiętym grafiku Dudek był zatem idealnym kandydatem na ambasadora firmy produkującej zegarki. Kwestią czasu było, że któryś z koncernów złoży mu taką propozycję. I faktycznie, od kilku tygodni jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii jest twarzą marki Citizen. – Jestem bardzo zadowolony z zegarka Citizen, z którego obecnie korzystam. A muszę powiedzieć, że jestem wymagający pod tym względem. Zwracam uwagę, nie tylko na to, jak zegarek chodzi, ale i jak wygląda. Często spoglądam na jego tarczę podczas meczów, ale także w czasie turniejów golfowych – śmieje się Dudek. – Bardzo cenię sobie też wytrzymałość nowego zegarka Citizen. U mnie zegarek jest na ręce 24 godziny na dobę, również wtedy, gdy idę popływać, siedzę w saunie, czy rąbię drzewo. Przyznam, że kilka zegarków zdarzyło mi się już uszkodzić, ale te, które dostałem ostatnio od firmy Citizen spisują się świetnie. "

Hahahha, nosić zegarek podczas rąbania drzewa. Te Citizeny to dopiero muszą być wytrzymałe  :D

.......