OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Hiszpania wygra  (Przeczytany 18099 razy)

Offline cristianoronaldo2

• Junior
  • *
Hiszpania wygra
« dnia: 25-06, 10:09:47 »
Moim zdaniem mistrzostwa Euro 2012 wygra Hiszpania, bo gra aktualnie najskuteczniejszy i najładniejszy football na świecie. Najbardziej podoba mi się ich szybkość rozgrywania akcji oraz precyzja podań. W ten sposób bardzo łatwo rozgrywają przeciwnika, co wygląda bardzo widowiskowo. Warto podkreślić, że każdy zawodnik może grać praktycznie na każdej pozycji i mogą się między sobą wymieniać. Dla przykładu, obrońca może strzelać bramki, co bardzo rzadko zdarza się w typowych ustawieniach.

Moim zdaniem wygra Hiszpania, a Wy jak sądzicie?

admin

• Gość
Odp: Hiszpania wygra
« Odpowiedź #1 dnia: 25-06, 14:39:14 »
Niemcy. Hiszpania gra słabo na tym euro, a wygrywa tylko dla tego, że coś tam z niej pozostało sprzed dwóch lat ;)

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 26-06, 09:21:33 »
Moim zdaniem liczy się wynik, nie widowiskowa gra. Kibicuję im też dlatego, że jak wygrają to Euro, to pobiją legendarną drużynę Brazylii Pelego.

Niemcy są silnym zespołem, ale Hiszpania jest zespołem kreatywnym.

Na pewno będzie emocjonujący finał. Stawiam na Hiszpanów (także pieniądze, hehe).

admin

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 26-06, 10:15:11 »
pobiją legendarną drużynę Brazylii Pelego.

Jak dla mnie kolejny powód dla którego nie powinni nic wygrać ;)

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 26-06, 13:15:01 »
a co Ci się nie podoba u Hiszpanów? Dla mnie to jest piękna gra, szybkimi podaniami i szybkie rozgrywanie. To poezje. Zwyczajnie odczuwam przyjemność z oglądania ich meczów. Wydają mi się, że wprowadzają nową jakość do gry w piłkę. Stąd im kibicuję i życzę mistrzostwa.

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 27-06, 09:33:37 »
No właśnie m.in. mi się nie podoba to ich "klepanie", które zresztą jest coraz mniej skuteczne, co pokazują te mecze na Euro. Podawanie do swoich partnerów piłki przez 90% meczu wcale nie jest widowiskowe. Nie twierdze, że nie lubię technicznej gry (bo lubię), z dryblingiem, itp, ale nie lubię tej teraźniejszej hiszpańskiej piłki nożnej w wykonaniu ich reprezentacji. Jeszcze te 4 lata temu fajnie się to oglądało, ale teraz to ciągle to samo, nudne, podania ja do ciebie - ty do mnie.
Po prostu nie lubię hiszpańskiej piłki reprezentacyjnej. Nigdy im nie kibicowałem i nie mam zamiaru. Dużo bardziej wolałbym w tych półfinałach oglądać reprezentację Rosji, Danii czy Chorwatów, jakiegoś czarnego konia.

Jest jeszcze jeden powód dla którego nie lubię oglądać meczów Hiszpanii. "Wspaniały" duet komentatorski - Trzeciak i Szpakowski. Pierwszy zachwyca się nawet pierdnięciem Hiszpanów, a drugi to samo tylko dodaje nutkę "swojego romantyzmu" do tego. Nie da się słuchać, a i oglądać też nie zawsze.

PS. Kupon u buka już poszedł na Niemców i Portugalczyków ;)

1stnaturalboy

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 27-06, 14:11:13 »
NIEMCY wygrają ! Żadna śmieszna Hiszpania ; )

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 27-06, 18:21:00 »
Wszystko wskazuje na wygraną Hiszpanii,ale JA bym jeszcze ich nie brał poważnie do końca pod uwagę.
Dla mnie od dawna murowanym faworytem są Niemcy i akurat Ja im kibicuję.

• Junior
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 28-06, 09:11:57 »
PS. Kupon u buka już poszedł na Niemców i Portugalczyków ;)

No to straciłeś kilka złotówek kolego. :P

Co do gustów, to różnimy się jak widać, ale ten mój - przynajmniej we wczorajszym meczu - jest skuteczniejszy. W finale zobaczymy, czy Twój gust, czy mój będzie lepszy  :-\

Powiem Ci, że bardzo mi się podobało rozgrywanie piłki obrońców, przy własnej bramce, a nie wykopywanie piłki na chama. To jest majstersztyk - chociaż nie musi się podobać. To znaczy, że chłopaki czują się pewnie pod swoją bramką.

Co do finałów, wiem, że Niemcy są dobrzy. Kibicuję jednak Hiszpanom!!!

Bawcie się dobrze - wygra lepszy :)

admin

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 28-06, 09:27:14 »
No tak, ale tak naprawdę Hiszpanie obudzili się dopiero w dogrywce. W całym meczu lepiej grali Portugalczycy, a ta zmarnowana akcja z końcówki meczu kiedy wyszli czterech na dwóch to tragedia, jak można to spieprzyć?

Dziś chyba Włosi nie sprawią niespodzianki i to Niemcy wejdą do finału po złoto ;)

Offline lolok11

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 29-06, 08:58:37 »
Wygrają włosi -Wczoraj na meczu każdy mowił ,że niemcy rozgromią włochów  a to już w pierwszej połowie włosi obieli prowadzenie na 2;0;]

admin

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 29-06, 09:10:04 »
Tuż przed rozpoczęciem meczu napisałem na Twitterze, że jak Włosi zagrają z takim powerem z jakim śpiewają hymn przedmeczowy to wygrają. I sprawdziło się. Nie myślałem, że tak będzie, ale zagrali świetnie.
Mario "żyje w swoim świecie" Balotelli drugą bramką zmiażdżył system. Bramka ME 2012!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sxmhu9weuh8[/youtube]

Miałem przed meczem tak dla rozrywki puścić kupon na Włochów. Nie wiem czemu tego nie zrobiłem. Dziś byłbym kilkadziesiąt zł do przodu.
W finale obowiązkowo stawiam kupon na Włochów.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 29-06, 11:08:21 »
Lepiej bym tego nie ujął jak napisał komentarz po wczorajszym meczu "Dziennik Polski" :
"Szokujący był styl i spokój, z jakim Włosi rozbili Niemców.
Zrobili to z zimna krwią, jakby bez wysiłku.
Bez krzty szacunku dla imponującej serii 15 kolejnych zwycięstw rywala w meczach o punkty.
Zagrali jak... mistrzowie Europy.
Drżyj Hiszpanio!"

BRAWO BRAWO BRAWO Italia - pokazaliście jak powinno się grać we współczesnym futbolu.
Ekipa Italii jest głodna sukcesu - reżyser gry Andrea Pirlo prowadzi chłopaków do walki i robi to z wielką estemą i z asertywnością.
Po tym co pokazują na tym Euro zasługują na tytuł mistrzowski :-)

Włosi zrobili wspaniałą niespodziankę, zagrali po prostu dobry mecz.
Grali bardziej inteligentnie, nieszablonowo co zemściło się "poukładanym" Niemcom którzy zaskoczyli indolencją, brakiem obrony, a to co pokazali na samym końcu do rozpacz.

Niemcy teraz płaczą,ale nic im to już nie pomoże - prasa za na naszą zachodnią granicą uważa,ze świat im się na głowę zawalił,ale prawdę mówiąc czego się mogli spodziewać kiedy ich piłkarze grali troszkę bez głowy?

Mimo,że kibicowałem wczoraj ekipie Niemiec to zasłużenie do finału awansowali Włosi.

PS - dlaczego TVP nie pokazała rozwinięcia sektorówki i banera z podziękowaniami? Ale plama.
Ów sektorówkę pokazała chociażby TV Niemiecka, Włoska, Angielska i.....Arabska.

Po tym co pokazuje ekipa Italii na tym Euro z całego serducha w finale będę im kibicować :) :) :) :)

• Junior
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 29-06, 11:59:13 »
Mnie też zaskoczyła wygrana Włochów i nieudolna gra Niemców. Ale mówiąc szczerze bardzo mnie to ucieszyło.

I chociaż uścisnąłbym każdego Włocha z osobna, za taki wynik, to kibicuję wciąż Hiszpanom. Tak będzie lepiej dla piłki, bo mimo wszystko włoską piłkę ciągle trawią jakieś afery korupcyjne.

Niech wygra lepszy!

P.S. Mef, dużo popłynąłeś na niemcach i portugalczykach ;)

admin

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 29-06, 19:09:53 »
E nie ja nie gram za dużo. Po dyszce czy piątce stawiam na kupon. Chyba, że puszczam tylko jeden mecz na kuponie z faworytem (jak na finał LE na Atletico) to za więcej gram :P Za często przegrywam, bo przy obstawianiu ponosi mnie fantazja, żeby grać za duże pieniądze. Zbankrutowałbym :D

.......