OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Piłkarz sezonu 2010/2011  (Przeczytany 3303 razy)

Offline LP

• Junior
  • *
Piłkarz sezonu 2010/2011
« dnia: 09-06, 19:56:54 »
Kto według was został piłkarzem ekstraklasy w sezonie 2010/2011?

Na gali w Centrum Olimpijskim statuetkę odebrał Adrian Mierzejewski, ja jednak z tym się nie zgadzam, grał dobrze, ale tym najlepszym który przyczynił się do mistrza Polski był niedoceniony przez Franciszka Smudę, Patryk Małecki. Polonia Warszawa zajęła w ekstraklasie 7 miejsce, więc Adrian nie pomógł swojemu klubowi. Mierzejewski wystąpił w 26 spotkaniach ligowych, strzelając 7 bramek i zaliczając jedną bezpośrednią asystę. Jednak to Małecki przyczynił się do zdobycia mistrza Polski przez Wisłę  swoimi bramkami, asystami, szarżami, budowaniem atmosfery – w drużynie, więc jak dla mnie piłkarzem sezonu został Patryk Małecki.

Offline Kruszec

• Junior
  • *
Odp: Piłkarz sezonu 2010/2011
« Odpowiedź #1 dnia: 09-06, 20:04:41 »
Jak dla mnie to oczywiście piłkarz Jagielloni...Tomasz Frankowski...

admin

• Gość
Odp: Piłkarz sezonu 2010/2011
« Odpowiedź #2 dnia: 09-06, 21:21:51 »
Mierzejewski nie grał źle, najlepiej z Polonii to fakt. Ale nie zasłużył na tytuł najlepszego w Ekstraklasie w tym sezonie. Bardziej widziałbym na jego miejscu piłkarza Śląska Kazimierczaka (ewentualnie Milę). Zrobili różnicę w drużynie i dzięki temu Śląsk skończył sezon tam, a nie gdzie indziej.
Poza tym jeszcze Radovic miał udany sezon (co prawda z kilkoma przestojami i okresem słabszej gry), ale był najlepszym z Legionistów w tym sezonie, dzięki czemu mimo słabej gry Legia trzecie miejsce w lidze i Puchar Polski.
Na wyróżnienie zasłużyli jeszcze Aburazak Traore, Małecki, Sobiech. czy najlepszy z Cracovi Ntibazonkiza

.......