Z Juve odszedł bo byl słabszy od juniorów - zgubilł formę i tyle. Powrót do Francji to dla niego szansa na powołania do kadry, chociaż będzie bardzo trudno (Benzema, Remy, Gignac, Saha etc.), ale niema rzeczy niemożliwych.
A jednak Rijkard miał problemy, nawet z lepszym składem aby wygrać
4
Anglia / Odp: Premiership - Sezon 2010/2011
« dnia: 06-02, 18:55:18 »
W szlagierze tej kolejki, Chelsea przegrywa z Liverpoolem 0:1, po golu Portugalczyka Meirelesa. Na boisku nie pojawił się żaden z ściagniętych przez "The Reds" w zimowym okienku transferowym zawodników. Z kolei w Chelsea od początku meczu grał Torres (w drugiej połowie zmieniony), a w 73 minucie Bosingwy zastąpił David Luiz.
5
Francja / Odp: AJ Auxerre
« dnia: 06-02, 18:50:26 »
W meczu Auxerre - Lille wynik 1:1. Warto odnotować, że pierwszego gola w barwach Auxerre zdobył Dariusz Dudka, czyżby powrót do formy byłego gracza Wisły?
6
Więc pierwszy mecz naszych "Orłów" w tym roku za niecałe 2 godziny. Emocje - małe, wkońcu to mecz towarzyski, z Mołdawią, a w dodatku gramy ligowacami. Nie żebym wątpił w ich umiejętności, bo taki Lewandowski, czy Boruc też kiedyś grali w Ekstraklasie, ale wiadomo, że nie można od nich wymagać cudów. Co do składu, to zastanawia mnie tylko wystawienie Michała Kucharczyka w ataku. To młody piłkarz Legii, który jeszcze nie wiele ugrał, nie ma zbyt dużego doświadczenia, ale widocznie musiał na treningach wystarczająco zaimponować Smudzie (lub Frankowskiemu), czego owocem jest gra w pierwszej jedenastce. Mimo wszystko liczymy na zwycięstwo, bo to my jesteśmy faworytami.