OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Manchester United  (Przeczytany 44097 razy)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Manchester United
« dnia: 23-12, 00:27:35 »
Manchester United Football Club

Stadion:    Old Trafford
Trener:     Alex Ferguson

Wątek, w którym będzie można swobodnie dyskutować na temat jednej z najpotężniejszych drużyn Premiership.
Rozmowy o aktualnych spotkaniach, transferach, nowinkach z życia klubu jak i o zawodnikach klubu z Old Trafford.

Na dzień dzisiejszy United ma świetną sytuację jeśli chodzi o dorobek punktowy w Premiership. Dwupunktowa przewaga nad goniącym go Arsnealem, dodatkowo jeden mecz do tyłu z Blackpool. Najlepszy jest fakt iż najgroźniejszy rywal - Chelsea Londyn aktualnie zalicza kryzys i plasuje się na 4 pozycji w lidze. Jeśli tak dalej pójdzie ManU będzie w stanie zapewnić sobie wystarczającą przewagę i bez stresu brnąć do zwycięstwa w tym sezonie. Gdyż szanse na to stają się coraz wyższe i wyższe.

admin

• Gość
Odp: Manchester United
« Odpowiedź #1 dnia: 28-12, 22:59:26 »
No i Czerwone Diabły kończą rok bez porażki w tym sezonie oraz na fotelu lidera. Jak na razie jest głównym faworytem do tytułu.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #2 dnia: 28-12, 23:10:08 »
Nom, United bez porażki jak na razie w lidze, a to duży sukces. Myślę, że do samego końca stoczą ciekawą walkę o tytuł z Arsenalem. W przyszłym roku mecz na Emirates Stadium może być jednak kluczowy. 

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 29-12, 22:10:05 »
Całą bolączką Manchesteru United w tym sezonie są mecze na wyjeździe. Karygodnym jest zremisować aż 7 z nich.  Z tego co pamiętam, to w tamtym, ani w poprzednich sezonach United nie miało takich problemów. Klątwa? Czy po prostu brak swoich kibiców tak na nich działa?

O ile poprawi się to po przerwie to Manchester United jak najbardziej ma szanse na ponowną koronację na króla Anglii. Arsenal nie jest równy i zdarza mu się ponosić porażki w najmniej oczekiwanych momentach. Mam nadzieję, że "Czelsi" już się nie podniesie z kryzysu w jakim aktualnie się znajduję i pozwoli walczyć o pierwsze miejsce Kanonierom i Czerwonym Diabłom.

Cytat: Rio Ferdinand
– Nie śpiewamy, ani nie tańczymy z powodu pierwszego miejsca. Na to przyjdzie czas w maju, jeśli zdobędziemy mistrzostwo. Chciałbym, aby tak było –

Nie tańczymy i nie śpiewamy.

A mistrzostwa jak najbardziej pragniemy ;)

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 03-01, 20:46:46 »
Man united dobry klub ma wielkie szanse na tytuł ale mam nadzieje że powalczy z Arsenalem o prymat na wyspach.

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 06-01, 18:13:41 »
Daily Telegraph podaje ciekawe informacje dotyczące planów kilku piłkarzy Manchesteru. Ich zdaniem po zakończeniu obecnego sezonu z zespołem mają pożegnać się tacy piłkarze jak: Edwin van der Sar, Gary Neville, Owen Hargreaves, Tomasz Kuszczak, Michael Owen oraz Wes Brown. Jedni ze względu przejścia na zasłużoną emeryturę a inni z braku występów w pierwszym składzie.

Piłkarze, którzy odejdą i piłkarze, którzy będą siłą United w nadchodzących latach zdaniem "Daily Telegraph":

Bramkarze
Odchodzą: Edwin van der Sar (40), Tomasz Kuszczak (28)
Przychodzi: Anders Lindegaard (26)
Na celowniku: Manuel Neuer (24), David de Gea (20)

Obrońcy
Odchodzą: Gary Neville (35), Wes Brown (31)
Wchodzą: Rafael da Silva (20), Jonny Evans (23), Chris Smalling (21)

Pomocnicy
Odchodzą: Paul Scholes (36), Owen Hargreaves (29)
Wchodzą: Anderson (22), Darron Gibson (23), Tom Cleverley (21)

Napastnicy
Odchodzą: Michael Owen (31)
Wchodzą: Danny Welbeck (20), Javier Hernández (22), Bebe (20)

Akurat ja co do takich piłkarzy jak Bebe, Welbeck, Cleverley czy Smalling to nie wróże im przyszłości w takim klubie jakim jest Manchester. Raczej wydaje mi się, że niczego w piłce wielkiego nie osiągną i powinni już teraz (dla dobra swego) przenieść się do jakiegoś słabszego klubu aby sobie pograć w pierwszym składzie.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #6 dnia: 06-01, 18:22:11 »
Owen z tego co słyszałem chce zostać, ale to zła decyzja, bo Welbeck po świetnej grze w Sunderlandzie na pewno będzie grał częściej niż on. Na dodatek odszedł Macheda do Sampdorii. Reszta powinna zostać wypożyczona moim zdaniem.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #7 dnia: 07-01, 00:35:00 »
Ej ludziska. Właśnie znalazłem wzory nowych koszulek dla United na sezon 11/12. Oto one:

Home:

Away:

Jest jeszcze coś takiego.

Co do tych pierwszych, to wyjazdówka moim zdaniem beznadziejna ze względu na kolor. Jeśli chodzi o domową, to czarny pasek zbędny.
Propozycja nr.2 dużo fajniejsza.
« Ostatnia zmiana: 07-01, 00:42:44 wysłana przez Yascarr »

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 07-01, 16:19:54 »
A jak dobrze pamiętam  to od przyszłego sezonu nie będzię sponsora na koszulkach tzn napisu aon tylko jakiś inny ale mogę się mylić.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 08-01, 00:20:55 »
O ile to prawdziwe informacje to mam nadzieje, że zmodernizują trochę koszulki "Home", gdyż ten pasek to jakieś nieporozumienie. Teraz jest bardzo ładny trójkąt, stylowy i świetnie się komponujący z resztą stroju.
Najbardziej bym się cieszył jakby koszulki "Away" zrobili w kolorystyce anty-glazers :p.

Nie możliwe, ale pomarzyć można.
I jakby kibice się ucieszyli ;]

admin

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 23-01, 11:23:16 »
Kolejna wysoka wygrana Czerwonych Diabłów. Hattrick Berbatova. I cieszy mnie, że mój ulubiony piłkarz United - Ryan Giggs, strzelił bramkę. Świetnie rozegrana akcja po której padła 4. bramka w tym meczu. Zastanawiam się czy Rooney nie powinien zmienić swojej boiskowej przynależności. Z napastnika przejść na pomocnika ;)

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #11 dnia: 23-01, 17:28:22 »
Kolejna wygrana , która przybliża ich do zdobycia w tym sezonie mistrzostwa Anglii , mają też szansę na wygraną w LM , jeśli udało by im się zdobyć podwójną koronę to myślę , że byłby to idealny czas aby swoją karierę skończył Sir Alex Ferguson gdyż byłoby to piękne zakończenie tej legendarnej kariery trenerskiej.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 23-01, 17:52:15 »
No bardzo dobre spotkanie ze strony Czerwonych Diabłów.
Kolejny hat-trick Berbatova, bramka Gigsa i przełamanie się Naniego, na które czekałem od dawna. Chłopak robi co może na tym swoim skrzydle i zasługuje na strzelanie tak ładnych goli ;)
Dwa punkty przewagi nad Arsenalem i 1 mecz do tyłu. Nie jest źle, ale ciągle trzeba spoglądać do tyłu, gdyż chętnych na tytuł jest kilka zespołów.
P

admin

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 25-01, 10:49:37 »
Edwin van der Sar odrzucił ofertę menedżera Manchesteru United Aleksa Fergusona, by po zakończeniu kariery zostać szkoleniowcem bramkarzy w tym klubie. Vandi chce przez prawie dwa lata po skończeniu kariery oddać się rodzinie i z nią spędzić ten czas, a dopiero później może pomyśleć o ofercie Fergusona.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 26-01, 16:57:44 »
Z jednej strony dobrze dla niego i jego rodziny, z drugiej gorzej dla Czerwonych Diabłów. Tak genialny bramkarz na pewno by został świetnym trenerem i mógłby wprowadzać nowych goalkepperów do gry.
Wczorajszy mecz wygrany 3:2 (0:2 do przerwy ) mógł się podobać szczególnie w drugiej połowie, kiedy to po wejściu Chigarito gra zmieniła się diametralnie. Manchester zaczął atakować i powoli odrabiać straty. Sam Chigarito miał sporo okazji, niestety nie wykorzystanych.  W wywiadzie powiedział, że spokojnie mógłby zdobyć hat-tricka.
Nieładnie wyglądał uraz Rafeala. Na szczęście ten młody i rosnący na świetnego obrońce zawodnik skomentował, że nie jest on bardzo groźny.

Murawa podczas wczorajszego meczu była nie ciekawa. Najśmieszniejsze, że obie bramki padły z rożnego, gdzie podchodzący do jego wykonania zawodnik usypywał sobie górkę z piasku.
Nie mówię, że z tego powodu strzelali bramki, ale śmiesznie to wyglądało. ;]

Liczą się 3 punkciki.

.......