OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Sztuki Walki  (Przeczytany 17753 razy)

Offline Goku

• Trampkarz
  • *
Sztuki Walki
« dnia: 27-01, 16:17:28 »
Hejka. Chciałbym się zapytać co myślicie o sztukach walk? Czy jest raczej denne czy nawet fajne.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Sztuki Walki
« Odpowiedź #1 dnia: 31-01, 23:14:17 »
Ostatnio w Polsce jest "moda" na MMA... powiem szczerze że podoba mi się ta formuła i lubie ogladac jak sie napiają kolosy typu Pudziana :D Zresztą mówiac szczerze on to wypromował pełną gębą i teraz kazdy ma wzniety jak powalczy... zresztą zobaczymy co zaprezentuje w nastepnej walce . "Jeszcze o mnie usłyszycie" :D

Offline Exy21

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 01-02, 16:30:45 »
Swego czasu trenowałem trochę capoeire, ale jakosmi przesła zajafka, hehe :)
Ale ogólnie też lubię oglaać jak się naparzaja w kltace na przykład.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #3 dnia: 01-02, 16:31:37 »
Oglądam często WWE na Extreme, obejrzałem kilka pojedynków i strasznie mi się spodobało. Najbardziej lubię oglądać w akcji John'a Cena i Rendy'ego Ortona i Edge'a

admin

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 01-02, 16:38:05 »
Krótko: Wolę boks.
Czasem obejrzę jakiegoś MMA w TV jak są te gale. Częściej jednak sobie puszczę jakieś walki na YT.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 01-02, 23:48:34 »
Jeśli chodzi o boks to tylko i wyłacznie oglądam Polaków... a jak nic ciekawego nie leci to niestety pozostaje YT ... :D

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #6 dnia: 02-02, 13:21:55 »
Jeśli chodzi o Boks to tylko ważne walki Polaków a jeśli o inne style chodzi , to zawsze oglądam całe gale KSW , innych federacji jakoś nie oglądam , wolę Polskie KSW :)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 03-02, 09:06:33 »
Lubię oglądać gale UFC. Są dość późno w nocy, ale czasem wracam o tej porze do domu i schematycznie sobie włączam i oglądam. Osobiście żadnych sztuk walki nie praktykuję.
Gal Boksu także nie jestem w stanie odmówić. Miło jest popatrzeć jak chłopaczki obijają sobie mordy. Czekam na kolejne walki Adamka i na tą ostateczną z starszym Kliczkiem.
To chyba będzie jego walka życia.

Offline tiRex

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 19-02, 19:58:51 »
Kiedyś trenowałem judo przez 2-3 miesiące, ale nie przypadło mi do gustu. Wolę zdać się na instynkt i uderzać gdzie mi ten instynkt podpowiada  ;D

Offline Zgredzik

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 02-04, 08:18:59 »
Ja obecnie trenuję Taekwon-do w Kępnie. Mam zielony pas z niebieską belką. Przydatny sport :) Polecam

Offline Matt

• Junior
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 14-04, 13:05:32 »
Jeśli sztuki walki to mnie zafascynowało Muay Thai. Polecam pierwszą część filmu Ong Bak - tam najwięcej tego widać i jest przedstawione w świetny sposób.

admin

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 21-05, 23:38:15 »
Dziś na gali KSW świetny Janek Błachowicz i James Thompson. Bo o klasie i mistrzostwie Mameda Khalidova wspominać nie trzeba. To jest prawdziwy zawodnik, fighter a nie celebryta z kaprysem  MMA.
Gratulacje, Mamed!

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #12 dnia: 22-05, 16:05:24 »
Pudzian po raz pierwszy przegrał przed własną publicznością. W moim odczuciu przed walką nie był jej faworytem lecz gdy Mariusz okładał Anglika tymi ciosami myślałem że jeszcze jeden i ten pójdzie na deski a Polak do dobije , jednak tak się nie stało i Pudzianowski przegrał swoją walkę . Myślę że cała gala była dobra , widać że poziom organizacyjny i przygotowanie wizualne gal stoją na wysokim poziomie , teraz czas aby poziom sportowy też poszedł do góry . W mojej opinii idzie to w dobrym kierunku. Prawdziwa walka wieczoru a więc walka Mameda pokazała różnicę między prawdziwym zawodnikiem MMA a takich który chce dopiero nim zostać. Khalidow w bardzo krótkim czasie załatwił swojego rywala , przez świetne duszenie . Amerykanin po tym jak sędzie go klepnął aby się obudził nie wiedział co się dzieje i chyba chciał dalej walczyć :P .

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 22-05, 17:06:45 »
Pudzian potrzebuje logiki w walce której niestety nie ma.... wczoraj był tego efekt .. zasapała sie jak niewiem co przy bombach a Angol tylko go przewalił i scisnoł  ;) Szkoda troche chłopa bo w jednym momencie miał go na tacy... ale wiadomo kondycha itp. zrobiły swoje. ... chłop może zostać wielki ale niech się nie ciska na graczy kalibru światowego tylko powoli... powoli do celu.
Co do Khalidova... gość pokazał co to znaczy MMA ... 2 raz pokazal ze legendy mu nie straszne a duszenie było znakomite.

Offline Ronaldinho83

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 04-05, 16:09:44 »
Dla mnie żenujące są walki typu Burnejka Najman. To jest jeszcze sport czy już cyrk?

.......