OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Kara dla Blackpool  (Przeczytany 3315 razy)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Kara dla Blackpool
« dnia: 28-01, 21:03:42 »
Cytat: futbol.pl
Karę grzywny w wysokości 25 tysięcy funtów Premier League nałożyła na Blackpool FC. - Jeśli zostałem ukarany za wystawienie zbyt słabej jedenastki, to właściwie mogę się pakować - powiedział menedżer ukaranego zespołu Ian Holloway.

Opiekun piłkarzy z Blackpool w meczu z Aston Villa dokonał dziesięciu zmian w składzie w porównaniu ze spotkaniem przeciwko Evertonowi. To wyraźnie nie spodobało się władzom ligi, które nałożyły finansową karę na jego klub.

- Nie wiem co jeszcze powiedzieć. Mogę robić co mi się podoba i niech Premier League o tym wie. Kim oni do cholery są, żeby mi mówić jak mam wykonywać swoją pracę? - zapytał retorycznie wściekły Holloway.

Co myślicie o tym występku ze strony PL?
Jak dla mnie jest to totalny idiotyzm, tym bardziej, że ten rezerwowy skład walczył dzielnie z The Villans. Przegrał 2:3, ale pokazał się z jak najlepszej strony. Z resztą po to trener może wybrać 25 zawodników na sezon, aby mógł dobrowolnie korzystać z każdego z nich w każdym momencie.
Sam Sir Alex Ferguson zabrał w tej sprawie głos i powiedział: "Każdy trener ma prawo swobodnego wyboru zawodników ze swojej szerokiej kadry."
Jak dla mnie ma w całości rację.

admin

• Gość
Odp: Kara dla Blackpool
« Odpowiedź #1 dnia: 28-01, 23:14:57 »
No powiem szczerze, że to debilizm w najczystszej postaci. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której przykładowo, jestem managerem klubu i to ja podejmuje decyzje co do wyboru składu i wystawiam takich piłkarzy których chcę, a tu nagle przychodzi ktoś z zarządu ligi i mówi mi, żebym zmienił tego albo tego bo inaczej dostanę grzywnę. Tu akurat taka sytuacja zaszła już po meczu, ale w sumie na jedno wychodzi.
A ciekawe czy gdyby ten skład wygrał mecz, to czy wtedy działacze Premier League także nałożyliby karę?

.......