OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Ankieta

Podoba Ci się nowe logo?

Tak, jest dużo lepsze niż poprzednie
5 (62.5%)
Nie
2 (25%)
Nie mam zdania
1 (12.5%)
Wolę stare
0 (0%)

Głosów w sumie: 7

Autor Wątek: Nowe logo PZPN  (Przeczytany 11267 razy)

admin

• Gość
Nowe logo PZPN
« dnia: 14-04, 16:48:54 »
PZPN zmienił logo.
Jak Wam się podoba?
Dla mnie wygląda bardzo ładnie, nareszcie jakaś świeżość, szkoda tylko że to tyczy się tylko loga a nie całego Związku.
Nowe logo prezentuj się tak:

Przy okazji zostało zmienione także logo Pucharu Polski:

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Nowe logo PZPN
« Odpowiedź #1 dnia: 14-04, 18:50:05 »
Logo ogólnie ujdzie ... nawet może się podobac :P Ale logo pucharu Polski nie podoba mi się zupełnie..

Offline Szelma

• Amator
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 15-04, 15:40:05 »
Fajne logo chociaz przypomina mi znaczek PiSu :D

A to drugie beznadziejne kojarzy mi sie z siatkówka i jeszcze to niebieskie tło ;/

Offline Zefson

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 19-04, 13:15:38 »
Toż to przecież nei logo tylko " identyfikacja wizualna " ;D
A wygląda jak wygląda. Nawet neizźle.

Btw.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 19-04, 17:52:23 »
Niestety, ale Nowe Logo nie pomoże polskiej piłce.
Potrzeba czegoś więcej.
Może to i ładne, ale ten orzeł na zdjęciu wygląda jakby pokazywał to co pokazał Kozakiewicz po oddanym skoku:

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 19-04, 18:33:24 »
Ta przeróbka którą podał @Zefson świetna ;D

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 19-04, 18:47:36 »
No niestety ale ta przeróbbka ukazuje całą specyfike naszego zacnego zbiorowiska :D

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 10-05, 12:28:58 »
Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował jakiś czas temu nowe logo i jak już pewnie zauważyliście na innych forach "zakotłowało się". Jak dla mnie trzeba tan zapyziały związek do nowego logo..."dopasować" bo jak na razie to jedna totalna paranoja. Logo samo w sobie wydaje się ciekawe (ciut zbyt podobne do logo pewnej partii politycznej), jednak całą resztę w PZPN-ie trzeba zmienić, od prezesunia poczynając, choć tak po prawdzie temu związkowi zmiana logo w niczym nie pomoże bo szajs nadal był, jest i będzie taki sam jaki jest obecnie. Niestety. Może KIEDYŚ przyjdzie czas kiedy "beton" odejdzie i pozwolą młodym ludziom tą polską piłkę wprowadzić na odpowiedni tor.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 10-05, 16:44:11 »
Cała ta "al kaida" piłkarskiej Polski konkretnie ciegnie mamone ...wiec tak szybko od koryta się ich nie odpędzi :D Z innej beczki.. poprostu Lato to ciamajda i niczemu nie ustępuje poprzednikowi w myśli i ogólnie organizacji.

admin

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 10-05, 17:54:47 »
Lato - jako piłkarz był znakomity, ale jako człowiek i prezes PZPN jest [cenzura] .

Offline burton

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 25-05, 18:54:01 »
logo samo w sobie jest jak najbardziej w porzadku, bardzo ladna robota, przyjemnie sie na nie patrzy i mozna sie pokazac z nim w swiecie. Co do nawiazania do partii, zupelnie nie ma takiej sytuacji, to jest po prostu w obu przypadkach nawiazanie do orła z godła polskiego.

Offline Rajsportowy_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 18-06, 14:54:02 »
Nowe logo PZPN jak najbardziej na tak. Miejmy nadzieje, że przyniesie za sobą także inne zmiany w związku. Logo Pucharu Polski, też nie najgorsze,aczkolwiek bardziej mogli się postarać.

Offline raq102

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 25-01, 23:27:22 »
To dosłownie rozsierdziło kibiców i nie tylko. Skandal, hańba, żenada - takie określenia badają z ust zarówno kibiców jak i byłych reprezentantów Polski czy wybitnych sportowców. Wszyscy po cichu liczą, że to fatalne nieporozumienie da się jeszcze jakoś odkręcić i zamiast znaczka PZPN na swoje miejsce wróci godło Polski. Niestety się na to nie zanosi. Firma Nike która wyprodukowała ten bubel, nie daje nadziei.
– Nie mogę panu odpowiedzieć jednoznacznie, bo nie odpowiadam za proces produkcji, ale... jest to praktycznie niemożliwe – powiedział w rozmowie z portalem weszło.com Maciej Lasoń, odpowiadający za PR Nike Poland. Kogo zatem należy obwiniać za usuniecie z koszulki Polski symbolu narodowego?

Offline ludi0080

• Junior
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 07-02, 13:22:01 »
Mnie tam się logo podoba, zmiany są w porządku

.......