OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Rok 2010 - co pozostanie Ci najbardziej w pamięci?  (Przeczytany 7330 razy)

admin

• Gość
Rok 2010 kończy się za kilka dni. Reprezentacja Polski rozegrała kilka meczy towarzyskich w tym roku. Ogólnie było dosyć pod górkę i średnio. Co Wam najbardziej pozostanie w pamięci po tym roku?

Mecz z Hiszpanią (który dla Hiszpanów był jak sparing z juniorami) przed Mistrzostwami Świata? A może grudniowy spadek na 73. miejsce w rankingu FIFA? A może coś innego?

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Rok 2010 - co pozostanie Ci najbardziej w pamięci?
« Odpowiedź #1 dnia: 25-12, 12:09:58 »
Z ręką na sercu muszę przyznać, że w tym roku rzadko kiedy reprezentacja Polski była w stanie mnie przyciągnąć przed ekran telewizora. Jeżeli już to tylko na chwilę. Zazwyczaj do utraty pierwszej bramki. Niestety fatalna gra spowodowała, że spadliśmy daleko w rankingu FIFA, a na razie się nie zapowiada, żeby było lepiej.

Co pozostanie mi najbardziej w pamięci?
Szukam, przeszukuję, odkopuję, ale nie ma tam nic, co mogłoby przyjąć formę odpowiedzi na to pytanie.

Jeśli chodzi o polską piłkę to najwięcej emocji sprawił mi Lech Poznań. Reprezentacja to nie jest, ale horrory w końcówkach spotkania to ich specjalność, a to w pamięci zostaje na długo.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #2 dnia: 30-12, 01:44:19 »
Oglądałem oczywiście wszystkie mecze reprezentacji. Najbardziej pamiętna będzie chyba porażka 0:6 z Hiszpanami i mówiąc szczerze, to cieszyłem się jak dostawali baty. Pokazali nam jak grać w piłkę i ta lekcja za pewne na długo pozostanie w pamięci naszym piłkarzom.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 03-01, 20:58:10 »
Wygrana nad WKS na nowym stadionie super atmosfera widać było że ich publiczność niosła.

Offline Saya

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04-01, 01:05:03 »
Mecz z hiszapanami. To koszmar o którym chcę jak najszybciej zapomnieć, pokazali nam nasze miejsce a do tego specjalnie sie nie wysilali.

Offline Maliniak

• VIP
  • Amator
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 04-01, 12:01:50 »
ja nie zapomnę  jak od kilku lat zresztą nigdy Reprezentacja Polski nie może wyjść nawet z grupy :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 04-01, 17:30:30 »
To już inna bajka.
Aktualnie zakwalifikowanie się do grupy jest nie lada wyzwaniem dla Polaków. Jak to dobrze, że następne ME rozgrywamy w u siebie i mamy zielone światło do grania w fazie grupowej bez kwalifikacji.

Offline Maliniak

• VIP
  • Amator
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 07-01, 14:50:59 »
hifi i tak polegniemy prędzej czy później :P ;)
ale nadzieja zawsze jest :D

.......