OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Ploteczki transferowe i transfery pewne  (Przeczytany 32689 razy)

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
Odp: Ploteczki transferowe i transfery pewne
« Odpowiedź #15 dnia: 07-06, 17:26:24 »
No pewnie jeszcze czego . Kaka jest wgl. niepotrzebny w Chelsea . Sprowadzenie jego miałoby na celu chyba wywalenie Benayouna , a McEachran miałby granie całego roku w rezerwach ewentualnie na wypożyczeniu .

Dobra parę Ploteczek

- Romeo Lukaku ma przejść do Chelsea . Napastnik stwierdził ,że Chelsea to jego ulubiony klub .

-West Browmich Albion koniecznie chcę pozyskać Tomka Kuszczaka.

- AO Kavala jest zainteresowane Michałem Żewłakowem .

- I znów od nowa zaczyna się telenowela pt. "Poszukiwanie bramkarza do Wisły Kraków"  jako pierwszy na warsztat ma pójść Mladen Bozovic ,który gra w lidze węgierskiej .

- FC Norynberga jest zainteresowane Marianem Kelemenem ze Śląska Wrocław .

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 08-06, 18:08:15 »
Phil Jones, który był łączony i z Arsenalem i z Liverpoolem najprawdopodbniej trafi na... Old Trafford. ;)
Aktualnie przebywa na testach medycznych w Manchesterze i bardzo możliwe, że zostanie tam na dłużej, bo aż na 5 lat, gdyż tyle będzie trwał kontrakt z nim podpisany.
Jeśli ten transfer dojdzie do skutku będzie to już 2 zawodnik, z 3 obiecanych.
Wydaje mi się, że na trojce się jednak nie skończy. Potrzeba wzmocnienia w środku pola. :)
« Ostatnia zmiana: 08-06, 18:11:13 wysłana przez hifi »

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 10-06, 19:59:13 »
-Paweł Kieszek najprawdopodobniej opuści FC Porto . Polakiem jest zainteresowane CFR Cluj, który gra w lidze rumuńskiej

To informacja dobra dla fanów Juve

- Drużyna z siedzibą w Turynie porozumiała się w sprawie kupna z Lazio Stephena Lichtsteintera .

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 14-06, 09:58:31 »
 - Phil Jones oficjalnie w Manchesterze United, młody obrońca Blackburn podpisał pięcioletni kontrakt.

admin

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 30-06, 12:52:57 »
  • Gervinho przeszedł do Arsenalu Londyn za kwote 12 mln Euro. Zawodnik zostanie zaprezentowany 1 lipca.
  • Junior Diaz wraca do Wisły Kraków. Sprawdziły się medialne doniesienia mówiące o rocznym wypożyczeniu Kostarykanina z Club Brugge.
  • Pomocnik Ajaksu i reprezentacji Holandii Demy de Zeeuw uzgodnił warunki 3-letniej umowy ze Spartakiem Moskwa - poinformował dziś "De Telegraaf".
  • Fabio Cannavaro rozstał się z Al Ahli. Najlepszy piłkarz świata z 2006 roku jest łączony z Queens Park Rangers, beniaminkiem Premier League.
  • Fiorentina ogłosiła pozyskanie prawego obrońcy Rômulo, który występował ostatnio w brazylijskim Atlético Paranaense na zasadzie wypożyczenia z Cruzeiro.
  • Frings został nowym zawodnikiem Toronto FC
  • Antonio Pedroza zagra w zespole z Londynu. 20-latek trafił do Anglii na zasadzie wolnego transferu.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #20 dnia: 30-06, 13:28:51 »
Gervinho - Dobry ruch ze strony Arsenalu. Naprawdę wyróżniający się piłkarz we Francji, widziałem w tym sezonie dużo meczy w jego wykonaniu. 12 mln euro to wg mnie okazja i Arsenal z niej skorzystał.

Cannavaro - No ciekawie, ciekawie... Fajnie byłoby, gdyby Cannavaro wrócił do europy. W transfer do QPR wątpię, bo nie wiem czy ten zespół byłby w stanie przeznaczyć (zapewne) ogromną pensję dla Włocha

Frings - Wielka szkoda :( Lubię Werder i miałem nadzieję, że kapitan zostanie już do końca kariery w Bremie. Frings był ostoją Werderu i najpewniejszym punktem. Ciekawy jestem tylko, ile pieniędzy wyłożył na niego klub z USA.

Vincent Enyeama zagra w Lille

Występujący ostatnio w Hapoel Tel Aviv Vincent Enyeama, związał się z mistrzem Francji 3-letnim kontraktem.
Świetny bramkarz, reprezentant Nigerii, który powstrzymał Messiego i spółkę w RPA, jakby ktoś o nim zapomniał ;). Czekałem długo na tą informację, bo bramkarz z niego naprawdę dobry. Szczerze mówiąc, to myślałem że już rok temu zamieni klub na silniejszy, po świetnych występach na mundialu. Mam nadzieje że w Lille zaliczy dużo dobrych występów, a potem... może jeszcze silniejszy klub?

Alexis Sánchez występujący do tej pory w Udinese Calcio będzie w przyszłym sezonie piłkarzem FC Barcelony. Ustalona kwota transferu Sáncheza, który usatysfakcjonowała oba kluby to 27 milionów euro i 11 milionów zmiennych uzależnione od zdobytych sukcesów i minut spędzonych na boisku przez zawodnika. 22-letni piłkarz podpisze z katalońskim klubem 5-cio letni kontrakt.
Znakomity ruch ze strony Barcelony. Sanchez to ogromny talent, myślę, że świetnie wpasuje się w styl gry Barcy i będzie uzupełnieniem dla trójki napastników.

Bardzo bliski transferu na Camp Nou jest Cesc Fábregas, który opuścił klub w wieku szesnastu lat. Teraz spełnia się jego marzenie o powrocie do rodzinnego miasta. Piłkarz w dniu wczorajszym brał udział w trzeciej edycji kampusu swojego imienia. Zapytany o swój transfer do stolicy Katalonii powiedział tylko: "Wolę być cicho, ale jestem optymistą." Wszystko wskazuje na to, iż włodarze klubu domką sprawę transferu wychowanka Blaugrany, który będzie kosztował 35 milionów euro + zmienne. Arsenal ma dziś potwierdzić przyjęcie oferty za swojego kapitana, a jutro Barcelona zamierza potwierdzić kupno Ceska.
Wg mnie, na dzień dzisiejszy nie jest on potrzebny Barcelonie, ale i tak cieszę się, że już w tym okienku może dołączyć do Barcy. Jeden z moich ulubionych piłkarzy. Mam nadzieje że to nie zwykła plotka i Barcelona wreszcie zrealizuje ten transfer. 35 mln to bardzo dużo jak na tego piłkarza, tym bardziej biorąc pod uwagę to, że w minionym sezonie w Arenalu więcej się leczył niż grał.
« Ostatnia zmiana: 30-06, 13:46:41 wysłana przez Yascarr »

admin

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 02-07, 11:59:35 »
Ciekawa sprawa. Beniaminek Chińskiej Ekstraklasy, drużyna Guangzhou Evergrande zainteresowana jest sprowadzeniem Dario Conci z Fluminense. Może i nie było w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Conca ma zarobić za 2,5 roku kontraktu 26,5 mln €! Jeśli dojdzie to do skutku więcej od niego w piłce będą zarabiać tylko Cristiano Ronaldo i Messi (roczne zarobki).

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #22 dnia: 04-07, 17:42:47 »
Niemiecka prasa donosi, że Manchester United poszukuje następny Paula Scholesa i miałby nim być Niemiec Bastian Schweinsteiger. W zamian za niego Czerwone Diabły ponoć są gotowe zapłacić Bayernowi Monachium 34 mln euro.
To że Manchester poszukuje rozgrywającego wiemy. Miał być Sneijder, ale w końcu sprawa ucichła. Teraz pojawiła się wiadomość jakoby United chciało pozyskać Schweinsteigera. Wg mnie jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji, do formacji Manchesteru pasowałby idealnie. Potrafi grać defensywnego, jak i ofensywnego pomocnika, dlatego 4-4-2 pasuje do niego jak ulał. Jednak na pewno nie jest wart tych pieniędzy, po tak słabym sezonie. Poza tym z tego co pamiętam, to Schweinsteiger przedłużył kontrakt z Bayernem i to w tym roku.

Juventus Turyn zaoferował w zamian za Argentyńczyka Sergio Aguero 40 mln euro. Tym samym oferta popularnych Bianconeri wzrosła o 5 mln euro. Ponadto Juve w ramach rozliczenia za popularnego Kuna jest gotowe oddać Hiszpanom zarówno Amauriego, jak i Marco Storariego oraz Marco Mottę.
Gdyby Juventusowi udało się sprowadzić do siebie Kuna i do tego jeszcze oddać "super Mottę", to zrobili by chyba interes życia. Pieniądze jakie oferują co prawda kosmiczne, no ale z tego co wiemy Juve ma do wydania sporo kaski. Największą przeszkodą wg mnie będzie Aguero. Nie wiadomo czy będzie chciał odejść do Turynu, bo Atletico takiej oferty raczej na pewno nie przepuści.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 04-07, 18:46:11 »
Łoo... pierwsze słyszę o możliwości transferu Schweinsteiger'a do Manchesteru United, ale gdyby tak się stało przenosiny te przyćmiły by chyba wszystkie inne jakie do tej pory  miały miejsce. Bastian to świetny zawodnik, mógłbym nawet powiedzieć, że obok Gerrarda najlepszy pomocnik na świecie. Nie odpuszcza żadnej piłki, zgrywa się z zespołem i nie ma u niego miejsca na jakieś nieporozumienia. Byłoby to nieocenione wzmocnienie dla United.

admin

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 03-08, 09:55:43 »
- Mogę teraz oficjalnie powiedzieć, że będę piłkarzem Paris Saint Germain. Zostały mi testy medyczne i ustalenie paru szczegółów. Nie mogę się doczekać nowego etapu w mojej karierze. Klub wyjaśnił mi swoje plany i to wyzwanie od razu mnie skusiło - powiedział Javier Pastore. Dodatkowo PSG chcą pozyskać któregoś z dwójki napastników - Borriello lub Berbatowa.

-  Newcastle zaakceptowało ofertę Liverpoolu w wysokości 6 mln funtów za obrońcę. Do ustalenia pozostają jeszcze warunki kontraktu indywidualnego. Enrique interesują zarobki 60 tys funtów tygodniowo.

- "La Gazzetta" podaje także, że sobotni mecz o Superpuchar Włoch pomiędzy Milanem, a Interem będzie ostatnim spotkaniem Wesleya Sneijdera. Potem trafi on do Manchesteru United.

admin

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 13-08, 13:25:07 »
Bramkarz Jagiellonii Grzegorz Sandomierski porozumiał się w sprawie indywidualnego kontraktu z mistrzem Belgii KRC Genk i podpisał pięcioletni kontrakt. Wcześniej w sprawie transferu 22-letniego bramkarza porozumiały się oba kluby.
Według "Przeglądu Sportowego" Belgowie zapłacili za bramkarza reprezentacji Polski 1,6 mln euro. Wcześniej propozycję złożył Celtic, ale oferta opiewająca na 400 tys. euro została wyśmiana przez działaczy z Białegostoku.

Co Wy na to? Dobry ruch ze strony Sandomierskiego? Wcześniej przecież był na testach w Evertonie, interesowało się nim także WBA.
Będzie chyba tam podstawowym bramkarzem bo oprócz dwójki młodych z 1992, nazwiska  Koteles czy Verhulst prawie nic mi nie mówią. A to obecny skład bramkarski w Genku.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 13-08, 21:50:08 »
Chłopak jest stosunkowo młody i może sie wypromować w lepszej lidze oraz nabrać doświadczenia :o A z innej ? miał propozycję na wejść odrazu w wielki futbol jak liga Angielska ale wiadomo tam trzeba być twardym bo niedaleko patrząc taki Tomek Kuszczak cość zdziałał w WBA i teraz ma problem.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #27 dnia: 13-08, 22:51:43 »
Genk to dobry dla niego klub. Raczej nie będzie musiał się martwić o miejsce w składzie, zagra w Lidze Mistrzów, czyli już w tak młodym wieku złapie spore doświadczenie. Poza tym liga belgijska nie jest wcale taka łatwa, a z Belgii to wiadomo, prosta droga do Premier League.

Offline Gumiś

• Junior
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: 29-10, 21:41:02 »
Najważniejsze to ćwiczyć i brać co życie daje . Jednak trzeba za wszystko płacić determinacją, nerwami i poniekąd kontuzjami.

admin

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 31-10, 13:11:27 »
Ciekawostka:
Lewandowski znalazł się na liście życzeń Dalglisha na tą zimę i byłby uzupełnieniem w ataku The Reds, którzy jak na razie są zmuszeni korzystać z usług Suareza i Carrolla.

http://lfcpoland.com/news/Lewy-na-Anfield-7635

No jak dla mnie to by było nieporozumienie, choć chciałbym znów widzieć jakiegoś Polaka na Anfield... Ale dla mnie Lewy jest podobnym drewnem jak Carroll i to raczej nie byłby dobry pomysł na sprowadzenie go. Chciałbym kogoś pokroju Suareza - drybling, szybkość i uderzenie... Albo Hulka :P

.......