OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Inter Mediolan  (Przeczytany 16227 razy)

admin

• Gość
Inter Mediolan
« dnia: 27-12, 13:27:00 »

Inter to jeden z najlepszych klubów świata. W poprzednim sezonie zespół wygrał wszystko co mógł - Ligę Mistrzów, Puchar Ligi i Ligę Włoską.
3 dni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że Rafę Beniteza na stanowisku szkoleniowca zastąpił Leonardo.
Jak myślicie czy ta zmiana wyjdzie Interowi (który w tym sezonie zawodzi) na dobre? Czy jest jeszcze szansa na powtórzenie dobrej gry jaka miała miejsce za Mourinho?

BTW. Jest to temat zbiorczy dotyczący Interu.
« Ostatnia zmiana: 12-07, 00:06:05 wysłana przez Yascarr »

Offline Saya

• Junior
  • *
Odp: Inter Mediolan
« Odpowiedź #1 dnia: 04-01, 01:13:12 »
Za Mourinho osiągnęli wszystko, cięzko bedzie dorównać temu. Inter ma potencjał, jednak gra... kiepsko. Nie zdziwie sie jeśli nie zdobedą w tym roku jakigokolwiek tytułu.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #2 dnia: 04-01, 16:58:49 »
Benitez przyszedł, poszedł i tylko burdel po sobie zostawił. Inter to dobry zespół, ale nie wróże im w tym sezonie jakichś sukcesów.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04-01, 17:19:11 »
The Special One ich wywindował na taki poziom teraz lipa w sumie u nich słabo słabo w tym sezonie u nich zero Milito, zero Snajdera dobrze ze Eto'o coś gra bo inaczej katastrofa by była.

Offline Saya

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04-01, 20:46:36 »
Troche czasu minie zanim Inter sie otrząśnie, muszą sobie na nowo wszystko poukładać i zapomnieć o Mourinho

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 06-01, 22:44:28 »
Debiut Leonardo udany. Pewne zwycięstwo nad Napoli, 3:1. Inter dominował, pokazał inteligenta grę. Może jednak sezon jeszcze nie jest stracony dla tego klubu.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #6 dnia: 06-01, 23:15:18 »
No i 2 bramki Motty. Tego się nie spodziewałem. Nie zapominajmy, że Inter ma 2 mecze zaległe i jeśli by je wygrali, to wskoczą na 4 miejsce w tabeli. Nie wszystko stracone, bo Milan czy też Napoli jeszcze nie raz stracą punkty.
« Ostatnia zmiana: 06-01, 23:19:20 wysłana przez Yascarr »

admin

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 23-01, 15:13:45 »
Inter dziś przegrał pierwszy raz za kadencji Leonardo. Wydawało się, że drużyna jest na fali, a tu dziś porażka. Udinese ograło Inter 3:1. Od momentu stracenia drugiego gola Inter prawie nie istniał na boisku. Szkoda, bo to był to w sumie hit kolejki i liczyłem na kolejne zwycięstwo Interu.

admin

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 28-01, 17:19:45 »
Ekipę Interu zasilił Giampaolo Pazzini. Kupiony za 12 mln € z Sampdorii Genua. No jest to jeden z najlepszych strzelców w lidze Włoskiej w raz na zastępstwo za Milito, który młodziakiem nie jest, a z wiekiem forma może mu uciekać.
W sumie mógłby grać nawet zamiast Pandeva w pierwszej jedenastce.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 31-01, 16:29:39 »
Ten młodzian na każdym kroku mnie zadziwia. Nie spodziewałem się, że po transferze nadal będzie tak samo skuteczny jak W Genui. Muszę przyznać, że po pierwszym meczu nowy nabytek Interu można określić jak najbardziej pozytywnie. Zobaczymy czy to tylko chwile przebłyski czy stanie się on głównym zawodnikiem Interu.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 11-07, 23:04:19 »
Moreira w Interze

Jonathan Moreira będzie wkrótce zawodnikiem Interu Mediolan, poinformował agent 25-letniego prawego defensora Santosu. Brazylijczyk był łączony z transferem do Serie A od dłuższego czasu, ale finalnie w tym oknie wreszcie ma do niego dojść.

- Negocjacje są na zaawansowanym etapie. Nic jeszcze nie podpisaliśmy, ale na 95% dojdzie do transakcji. W poniedziałek lub wtorek Jonathan powinien polecieć do Włoch, aby przejść testy medyczne - przyznał Jeiki Tadic, agent zawodnika.

Według włoskich mediów Inter zapłaci za Jonathana 5 milionów euro.

Dla mnie osobiście zawodnik anonimowy :D Sądziłem że Santos bedzie konkertnie zbierał kapuchę za byle kopacza... a tu jedynie 5 mln  ;)

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #11 dnia: 10-08, 01:27:45 »
Napastnik Interu Mediolan, Samuel Eto'o jest jedną nogą w Rosji. Menedżer zawodnika doszedł do porozumienia z FC Anzhi Makhachkala odnośnie warunków umowy.

- Praktycznie osiągnęliśmy porozumienie z Anzhi. Mamy nadzieję, że niebawem dogadają się także kluby. Tą sprawą zajmie się już Mijatović. Kwoty, które pojawiają się w mediach, nie mają jednak za wiele wspólnego z prawdą - powiedział Claudio Vigorelli.

Zdaniem prasy Eto'o ma złożyć podpis pod czteroletnią umową z zarobkami w wysokości 20 mln euro na sezon.

Szok ??? Co ten Eto'o wyprawia? Tak wspaniały piłkarz chce sobie zepsuć karierę dla pieniędzy...

admin

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 10-08, 09:13:31 »
Na angielskiej Wiki już nawet jest podany w ich obecnym składzie. O ile Carlosa mogę zrozumieć bo ma już swoje lata, to Eto'o to dla mnie nie porozumienie. Źle mu w Interze - klubie w którym gości na największych piłkarskich salonach świata. Ma okazje grać z rewelacyjnymi piłkarzami, może zdobyć Ligę Mistrzów, a przenosi się dla pieniędzy do Rosji. No to chyba cały mój szacunek do tego gracza odpływa.

Oj teraz dopiero zobaczyłem, że i Balázs Dzsudzsák tam gra od dwóch miesięcy...

« Ostatnia zmiana: 10-08, 09:15:55 wysłana przez Mef »

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 11-08, 09:15:02 »
Z początku myślałem, że informacja podana przez agencję Interfax to jakiś żart....Samuel Eto'o dogadany z Andżi Machaczkała. Potem zaglądam na oficjalną stronę Interu i ów informacja jest jak najbardziej prawdziwa. Kameruńczyk ma zarabiać niebotyczną kwotę 20 milionów euro za sezon, a Inter dostanie za niego 30 milionów. No no - podziwiam Samuela, że odważył się na taki krok biorąc pod uwagę fakt,że w Rosji piłkarzy o innym kolorze skóry nie są mile widziani, ale rekompensuje to kasa za rok gry w Rosji za indywidualny kontrakt dla Kameruńczyka. Jeszcze Eto'o LM wygra z Rosjanami :) Co jak co ale Roberto Carlos, Diego Tardelli, Balázs Dzsudzsák i Jurij Żirkow to jednak jest pewien piłkarski poziom. Eto'o grał dla chwały dla Barcy, potem dla Interu, a teraz niemal już przesądzone, że będzie siłą napędową klubu z Machaczkały.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #14 dnia: 11-08, 10:49:31 »
Atak Anhi na na najbliższy sezon Zhirkov - Eto'o - Dzsudzsák ??? Do tego Carlos na lewej obronie... chciałbym to zobaczyć. Nadal jednak nie rozumiem decyzji Eto'o, bo zamiast zarabiać przyzwoite pieniądze jak na piłkarza w Interze i walczyć o puchary, to wybrał się na to zadupie do Rosji ::)

.......