OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Polska - Argentyna 05/06/2011  (Przeczytany 5960 razy)

admin

• Gość
Polska - Argentyna 05/06/2011
« dnia: 04-06, 14:02:17 »
Znamy już skład Argentyny na niedzielny mecz towarzyski z Polską. W pierwszej jedenastce zagra piłkarz Legii - Alejandro Cabral.

Skład prezentuje się następująco:

Gabbarini - Zabaleta, Musacchio, Bottinelli, Ansaldi - Bertolo, Bolatti, Cabral - Piatti, Ruben, Cristaldo.

Natomiast skład Polaków to:
Szczęsny - Piszczek, Wojtkowiak, Jodłowiec, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Dudka, Matuszczyk (Murawski), Grosicki – Mierzejewski (Klich) – Lewandowski.

Co sądzicie? Damy rade Argentyńczykom "numer 3"? Ostatnio dostali niezłe baty od ekipy Nigerii, 4:1.
BTW. Fajnie widzieć w ekipie Argentyny Pablo Piattiego, takiej młodzszej wersji Messiego. Mały, szybki i znakomity drybling, ciekawie będzie go obejrzeć na żywo.

Offline kratos145

• Trampkarz
  • *
  • Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, z londyńską Chelsea będziemy zawsze.
Odp: Polska - Argentyna 05/06/2011
« Odpowiedź #1 dnia: 04-06, 16:48:59 »
Argentyna będzie grać 3 czy 4 składem, ale co z tego skoro pewnie nawet ich 6 skład jest lepszy od naszego. ;D Chociaż może będzie niespodzianka i orły Smudy wywalczą remis. ;D

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04-06, 18:29:37 »
Typowy mecz na mydlenie oczek kibicom i wszystkom do okoła ... o zajebistości naszego składu  oczywiście taktyki Smudy na to arcy wazne spotkanie  ;) Nie no śmiech na sali ... Argentyna jak wygra to Smuda won.

Offline kratos145

• Trampkarz
  • *
  • Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, z londyńską Chelsea będziemy zawsze.
« Odpowiedź #3 dnia: 05-06, 17:23:27 »
Oglądam mecz i na razie po zero. Mi się wydaje że nawet gdybyśmy dostali 5 do jaja to Smuda nie wyleci no bo jak nie on to kto? Musielibyśmy chyba sprowadzić Mourinho żeby się nie skompromitować na EURO.

admin

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 05-06, 20:48:56 »
No i wygraliśmy.
Oglądałem jedynie drugą połowę więc meczu nie mogę ocenić. Ale z tego co widziałem to Ci piłkarze z Argentyny to albo im się kompletnie w piłkę grać nie chciało albo są naprawdę słabi. Co jak co ale Argentyna, nawet nr3 powinna mieć jakiś styl...
Zresztą to samo było z Nigerią.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 05-06, 22:58:56 »
Nie wymagaj od takiego skłądu Argentyny zajebistości i składnych akcji... to tylko sprawdzenie paru zawodników i tyle.  ;) A co do meczu.. .. obrona totalnie zaspana i nie pewna .. a co do całości grali słabo mimo bardzo słabej Argentyny.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 06-06, 10:01:49 »
Wczorajszy mecz naszych kopaczy z kadrą D Argentyny wypadł wg.mojego skromnego zdania powiedzmy - przyzwoicie. Wynik cieszy, ale styl gry nadal nie rzuca na kolana. Przyznam się bez bicia, że wynudziłem się strasznie oglądając "wypociny" naszych kopaczy. Tak naprawdę dopiero kolejny mecz z Żabojadami pokazać ma prawdziwy charakter naszego zespołu, więc do czasu tego meczu wstrzymam się z osądem na temat gry każdego piłkarza naszej kadry. Wypowiedzi Smudy niestety przed meczem z Argentyną spowodowały,że straciłem cały szacunek jaki miałem dla tego trenera.
Powiem Wam drodzy forumowicze szczerze, że z takim trenerem niczego nie osiągniemy na Euro 2012. Nie widzę nawet tlącego się światełka w tunelu by coś drgnęło na plus w reprezentacji. Jestem tym najzwyczajniej w świecie zniesmaczony. To niestety jest kabaret. Jest mi najzwyczajniej w świcie WSTYD patrząc i słuchając to co dzieje się w kadrze i jej najbliższym otoczeniu (choćby dowodem tego niech będzie zamieszczony niedawno wywiad na temat m.in.kadry opowiedziany przez Lewego, czy też pokrętne tłumaczenia samego selekcjonera). To niestety (przepraszam, że to napiszę) nie jest KADRA NARODOWA, ale wyimaginowana i nieco surrealistyczna forma wizji "Reprezentacji Polski" władz PZPN z "kukiełką" selekcjonerem na czele.   

.......