OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: 11 na Euro  (Przeczytany 11571 razy)

Offline Kruszec

• Junior
  • *
11 na Euro
« dnia: 07-06, 19:09:35 »
Jaka powinna być 11 na euro??
Oczywiśce według was...

Moja 11 to:
Wojciech Szczęsny(BR), Łukasz Piszczek(PO), Tomasz Jodłowiec(ŚO), Grzegorz Wojtkowiak(ŚO), Jakub Wawrzyniak(LO), Dariusz Dudka(ŚP), Rafał Murawski(ŚP), Jakub Błaszczykowski(LP), Adrian Mierzejewski(NP) , Paweł Brożek(NL), Robert Lewandowski(N).

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: 11 na Euro
« Odpowiedź #1 dnia: 07-06, 20:04:37 »
                                  Szczesny/Boruc
Piszczek - - - Głowacki - - - Jodłowiec/Żabojad - - - Wojtkowiak/Wawrzyniak
   Błaszczykowiski - - - Murawski - - - Mierzejewski
                                    Obraniak/Małecki
                         Brożek/Jeleń - - - Lewandowski

Ogólnie nawet nieznam lepszych i realnych alternatyw aby jakoś efektywnie polepszyć nasz skład kadrowy.... z jednej strony Smuda robi problemy a z innej gdzie czerpac tych Mesjaszy :D No jeszcze bym dokoptował zamist Jodłowca tego żabojada :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 08-06, 17:10:09 »
Bramkarz: Szczęsny - nie lubię go osobiście, ale ma dobre dni na bramce
Prawy obrońca:
Środkowy obrońca:
Środkowy obrońca:
Lewy obrońca: Wawrzyniak
Lewy pomocnik: Obraniak - świetna końcówka sezonu w lidze francuskiej
Środkowy pomocnik: Murawski
Prawy pomocnik:
Napastnik: Jeleń
Napastnik: Brożek
Wysunięty Napastnik: Lewandowski
4-3-3

Reszty miejsc nie jestem w stanie zapełnić, gdyż po prostu nie interesuje się polską piłką z powodu działań ( a dokładnie to ich braku ) PZPN'u.
Wskazani przeze mnie zawodnicy zostali wybrani ze względu na ich bardzo dobrą grę w swoich klubach.
Z resztą to chyba trochę wcześnie na typowanie własnej 11 na EURO. Forma może przyjść i odejść, a w przypadku naszych rodaków to często dzieje się to drugie.

Offline R_K

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 22-06, 15:39:58 »
Pierwszy skład reprezentacji Polski:

Pierwsza rzecz która rzuca się w oczy.... to obecność Michała Żewłakowa. Michał ostatnio powiedział, że nadal chciałby grać w kadrze:
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Zewlakow-chce-wrocic-Smuda-go-rozgrzeszy,wid,13524935,wiadomosc.html
Może więc, jeżeli Michał będzie prezentował dobre formę w Legie, to trener Smuda schowa osobiste urazy i da mu jeszcze jedną szansę? Bez szans na powołanie jest już chyba Artur Boruc, dlatego go nie ma go u mnie w żadnej z trzech jedenastek.

W pierwszym zestawieniu ustawiłem też Klicha. Moim zdaniem ma ogromny potencjał i już teraz można go próbować zamiast np. Murawskiego. Jeżeli wywalczy sobie miejsce w podstawowej jedenastce Wolfsburga, jest to wg. mnie pewniak do pierwszego składu.

Drugi skład reprezentacji Polski:

Jak widać ta jedenastką Turcją, Wisłą Kraków i Lechem Poznań stoi ;-)
Tutaj przede wszystkim nie miałem pewności kto ma być drugim bramkarzem reprezentacji Polski - Tytoń czy Sandomierski? Ostatecznie postawiłem na tego drugiego. Arboleda jeszcze rok zasługiwał dla mnie na pierwszą jedenastkę, ale od jakiegoś roku nie robi postępów, a wręcz przeciwnie.

Trzeci skład reprezentacji Polski:

Jak widzimy mamy tutaj po trzech piłkarzy z Poloni i Legii.

Offline R_K

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 05-07, 15:10:07 »
Polanski chce grać dla Polski!
Eugen Polanski chce grać dla reprezentacji Polski - informuje "Przegląd Sportowy". Zawodnik czołowej drużyny Bundesligi FSV Mainz złożył taką deklarację selekcjonerowi Franciszkowi Smudzie.
Źródło: sport.wp.pl/kat,1728,title,Polanski-chce-grac-dla-Polski,wid,13566132,wiadomosc.html

No i będzie defensywny pomocnik jak znalazł :)

Wg. rankingu Kickera zajął 11 miejsce w klasie ligowej. Powiecie, że to przeciętny zawodnik? Ale ja zapytam - a ilu mamy dobrych defensywnych pomocników? Ilu z nich gra w Bundeslidze, albo w jakiejś innej czołowej lidze świata? Które miejsce w tym rankingu Kickera zajął inny polski defensywny pomocnik - Adam Matuszczyk?

Offline Seba13

• Junior
  • *
  • iG i SF na wieki
« Odpowiedź #5 dnia: 05-07, 18:12:59 »
Tak to nie chciał grać dla Polski bo myślał, że powołają go do reprezentacji Niemiec. No niestety mu się nie udało i oczywiście przypomniał sobie o Polsce choć wcześniej nie chciał mieć z nią nic wspólnego.

Śmieszne to jest.. Wywęszyć szanse zagrania na Euro2012, pokazania się, ale zasłonięte jest to miłością do naszego kraju. (: Oczywiście Smuda go weźmie, bo to jednak dobry piłkarz, który mu się przyda.

Z jednej strony moralność, a z drugiej umiejetności piłkarza. Mimo wszystko warto by było go sobie odpuścić. Klose mówił, że nie chce mieć nic wspólnego z Polską, ale za to był szczery. No miał już miejsce w reprezentacji, ale nigdy się nie bawił w jakąś manipulacje.

Offline R_K

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 08-08, 14:53:33 »

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 08-08, 22:09:17 »
Kowalczyk ma nagar...Sadlok do pierwszego składu ? ten gość jeszcze dobrze nie odszedł od cycka mamusi i nie grywa na miarę naszej Reprezentacji ;) Może za pare latek coś bedzie prezentował mając większe doświadczenie... Możdzeń może za pare lata takze bedzie stanowił o sile ale teraz Szwab przywędrował z łaski :o Meliksona bym sobie zobaczył , jak i Małeckiego w Reprezentacji ale jeden jak i drugi nie wpadną ... Smuda ma FOCHA :D

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 09-08, 10:07:56 »
Podobają mi się w większości przypadków Wasze zestawienia 11 naszej kadry na Euro, ale przyznacie moi drodzy, że Smuda i tak zrobi po swojemu ustalając swoją wydumaną z pustej głowy kadrę na Euro.

Offline R_K

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 10-08, 12:52:12 »
ale teraz Szwab przywędrował z łaski :o

Warto odnotować, że Polański mówi po polsku (tak, że da się go zrozumieć). Więc to nie do końca taki Szwab :)

Meliksona bym sobie zobaczył

Jeszcze nic straconego:
Franciszek Smuda rozmawiał z Maorem Meliksonem
..........
- Ustaliliśmy, że Maor podejmie decyzję w ciągu miesiąca. Chcę jednak, by teraz skupił się na grze w Ekstraklasie i walce o Ligę Mistrzów, a nie wyborze reprezentacji - zakończył Maaskant.
Więcej na stronie:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/franciszek-smuda-rozmawial-z-maorem-meliksonem,1,4817354,artykul.html

Co do Małeckiego, to może trener Smuda pójdzie wreszcie po rozum do głowy i go powoła?

Offline Carra23

• Junior
  • *
  • You'll Never Walk Alone !
« Odpowiedź #10 dnia: 11-08, 19:57:48 »

Ławka:
Tomasz Kuszczak
Marcin Kikut
Jakub Wawrzyniak
Mateusz Możdżeń
Maciej Iwański
Sławomir Peszko
Ireneusz Jeleń
Paweł Brożek
Artur Grosicki

Wg. mnie takim składem moglibyśmy coś zagrać. Jednak teraz nie wiadomo, co z Arboledą, pierw Smuda mówił, że jak dostanie obywatelstwo, to od razu do kadry go. Dostał i co? Franz go nie powołuje ...

Offline burton

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 25-05, 18:47:43 »
brakuje żewłakowa to napewno, i napewno nic dobrego nei przyniesze kontuzja wawrzyniaka, bo boenish raczej nei ugra wiele.

.......