OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Podział na koszyki - MŚ 2014  (Przeczytany 6257 razy)

Offline Vader

• Manager
  • *
Podział na koszyki - MŚ 2014
« dnia: 09-06, 11:05:30 »
Reprezentacja Polski trafiła do czwartego koszyka przed zaplanowanym na 30 lipca losowaniem europejskich grup eliminacji MŚ 2014. To stawia Biało-czerwonych w bardzo trudnej sytuacji, bowiem by zagrać na mundialu, będą prawdopodobnie musieli pokonać dużo silniejszych rywali.

Bezpośredni awans wywalczą tylko zwycięzcy grup. Osiem najlepszych drużyn z drugich pozycji walczyć będzie w barażach o cztery pozostałe miejsca w finałach.

Pierwszy koszyk:
Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja

Drugi koszyk:
Serbia, Słowenia, Rosja, Francja, Czarnogóra, Szwajcaria, Słowacja, Dania, Szwecja

Trzeci koszyk:
Turcja, Czechy, Izrael, Irlandia, Ukraina, Belgia, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria

Czwarty koszyk:
Litwa, Albania, Węgry, Białoruś, Gruzja, Armenia, Irlandia Północna, Szkocja, POLSKA

Piąty koszyk:
Austria, Estonia, Łotwa, Finlandia, Macedonia, Mołdawia, Cypr, Azerbejdżan, Walia

Szósty koszyk:
Islandia, Luksemburg, Wyspy Owcze, Kazachstan, Liechtenstein, Malta, Andora, San Marino

Według mojej skromnej osoby żeby nasi piłkarze naprawdę chcieli coś osiągać i rozwijać się we współczesnym futbolu powinni trafić do możliwie najsilniejszej grupy,by mieć się od kogo uczyć.
Moja grupa śmierci : Hiszpania, Serbia, Turcja, POLSKA, Austria, Islandia
Moja grupa realnych szans na awans do MŚ w Brazylii : Grecja, Dania, Bułgaria, POLSKA, Mołdawia, Andora.

admin

• Gość
Odp: Podział na koszyki - MŚ 2014
« Odpowiedź #1 dnia: 09-06, 16:49:21 »
Cholera Czarnogóra tak wysoko w rankingu FIFA i proszę drugi koszyk.

Cytat: Vader
Moja grupa realnych szans na awans do MŚ w Brazylii : Grecja, Dania, Bułgaria, POLSKA, Mołdawia, Andora.

W takiej grupie moglibyśmy walczyć co najwyżej o 4. miejsce.
Z tego co czytałem najłatwiejsza grupa wyglądałaby tak: Grecja, Słowacja, Irlandia, POLSKA, Azerbejdżan, San Marino.
Również bez szans na awans :)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 09-06, 20:23:12 »
Jeśli o mnie chodzi to typowałbym jeszcze inaczej, bo z Grecją nigdy nic nie wiadomo:

Norwegia, Słowacja, Belgia, POLSKA, Azerebejdżan, San Marino

Z resztą na kogobyśmy nie trafili to i tak będzie ciężko. W pierwszym koszyku są niezwykle silne drużyny, a fakt, że w drugim znajdują się jeszcze takie potęgi jak Rosja, czy Francja jedynie oddala awans Polakom już w tym momencie.

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 09-06, 21:55:53 »
Grupa największych szans na awans : Grecja , Szwajcaria ,Rumunia, MY,Azerbejdżan,San Marino

Grupa najgorsza : Hiszpania,Francja,Turcja,My, Austria,Islandia

.......