OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Polska - Norwegia 09.02.2011  (Przeczytany 3796 razy)

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Polska - Norwegia 09.02.2011
« dnia: 10-02, 14:15:18 »
NIe bede walił nowego tematu wiec tutaj zamieszczam mecz Polska - Norwegia

// a jednak jest w nowym wątku :p
Mef

Polska - Norwegia 1:0 (1:0)
1:0 - Lewandowski 19'

Składy:

Polska: Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Glik, Dudka - Błaszczykowski, Murawski (88' Krychowiak), Matuszczyk (90 +3' Gol), Obraniak (79' Roger), Jeleń (64' Grosicki) - Lewandowski.

Norwegia: Knudsen - Hauger (46' Bjorn Helge Riise), Waehler (59' Demidov), Hangeland, Riise - Pedersen (87' Moen), Carew (59' Abdellaoue), Ruud, Tetteh (46' Jensen) - Grindheim, Huseklepp (77' Moldskred).

Żółte kartki: Obraniak (Polska) oraz (Norwegia).

Sędzia: Ivo Santos (Portugalia).

Będe szczery .. zresztą jak zwykle. :D Mamy potencja ale w obronie dla lepszej repry nie istniejemy .. np. taka Portugalia czy Hiszpania by nas rozpykała w mak patrząc na poczynania obrony.... niestety ale brakuje na kazdej pozycji takiego twardego lidera co by ryknoł i jakoś zmobilizował kolegów z Repry. Gra na ogół przecietna i niema wielkiego optymizmu mimo wygranej... Norwegia niema juz takiego "potencjału" jak kiedyś wiec także do tego meczu podchodzili eksperymentalnie... przypomina sie mi tylko słowa Zibi Bońka który krytykowała takie zgrupowania kopaczy tylko z Ekstraklasy , zgadzam sie z nim jest to dla mnie strata czasu i szukanie "zbawiciela" bo takiego nie znajdziemy oo wiec zamiast się bawić w ciuciu babke pograjmy prawdziwą Reprą a nie zapleczem które i tak sie nie wbije do pierwszej 11 ... to na tyle moim zdaniem, szkoda czasu na zabawe a mało konkretów i to na tyle.
« Ostatnia zmiana: 10-02, 17:36:15 wysłana przez Mef »

admin

• Gość
Odp: Polska - Norwegia 09.02.2011
« Odpowiedź #1 dnia: 10-02, 17:39:34 »
Nie oglądałem meczu bo szkoda mi było oczu psuć na oglądanie naszej reprezentacji. Dziś sprawdziłem tylko jaką bramkę strzelił Lewandowski. Bardzo szczęśliwa i widać błąd bramkarza.
Przeczytałem wypowiedź Riise, który wypowiedział się o Polakach, że to najgorsza reprezentacją z jaką przyszło Norwegom grać. W sumie racja, nie? ;)

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Polska - Norwegia 09.02.2011
« Odpowiedź #2 dnia: 10-02, 21:46:51 »
Wg. mnie za czesta rotacja w skąłdzie Smudy... taka jest prawda że z każdym zgrupowaniem jest inna 11 i co to da ? gówno da o :D Smuda może już nie ogarnia tylu zawodników jakich może wcapolić w Reprezentacji bo w LEchu mial okienko zamniete i gram tym czym mam i tyle tutaj szuka niewiem jak wczesniej napisalem "zbawiciela" ale niestety nie znajdzie era Żurawskiego i innych topowych weteranów się skończyła ... mamy skład ale konkretny rozpierdol i bez ciekawości  :P Najlpesze jak się jarają w brukowcach...

.......