OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: KTO MISTRZEM SEZON 2011/2012  (Przeczytany 7692 razy)

Offline Krakowiak

• Junior
  • *
KTO MISTRZEM SEZON 2011/2012
« dnia: 09-07, 13:48:43 »
Co wy na to żeby każdy chętny przed startem ligi WŁOSKIEJ , ANGIELSKIEJ , NIEMIECKIEJ , POLSKIEJ , FRANCUSKIEJ , HISZPANSKIEJ  podał swoje podimu??  ;D
« Ostatnia zmiana: 24-07, 12:37:24 wysłana przez Yascarr »

admin

• Gość
Odp: KTO MISTRZEM SEZON 2011/2012
« Odpowiedź #1 dnia: 21-07, 21:01:54 »
Co tak jeszcze nikt nie odpowiedział?

Czysto teoretycznie, patrząc na dotychczasowe wzmocnienia i osłabienia w tym okienku, to tak:

Anglia - United/Chelsea (tak LFC też, ale może to jednak być za wcześnie, może za rok, jednak teraz walka o podium jak najbardziej!)
Włochy - AC Milan (Inter nie ma szans, to nie jest ten klub kiedy prowadził ich Mourinho, a Milan jest "na fali")
Niemcy - Bayern (poprzedni sezon to wypadek przy pracy, teraz myślę, że nikt im nie zagrozi, a Borussia się posypie)
Hiszpania - Barcelona (niestety tam nikt przez jeszcze jakiś czas im nie zagrozi, szkoda)
Francja - O. Lyon (jak w przypadku Bayernu, poprzedni sezon - wpadek przy pracy)
Polska - Legia ;D (tylko musza przyjść wzmocnienia!)

Offline Krakowiak

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21-07, 21:49:51 »
Chciałem przemyślec swoje typy i pozniej o tym zapomniałem :D

Anglia -Arsenal w każdym sezonie walczą o mistrza ale  zawsze ktoś ich wyprzedzi
Włochy -AS Roma
Niemcy -Bayern
Hiszpania -FC Barcelona będzie mocna jak  nigdy :)
Francja -OL.Marsylia
Polska-Wisła Kraków  będzie nie do zatrzymania w lidze :)

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 21-07, 21:55:57 »
Anglia - Stawiam na walkę teamów z Manchesteru. :P
Włochy - Oczywiście jako kibic Juve licze że coś w tym sezonie zaprezentują lecz walka będzie ostra :-\ .
Niemcy - Stawiam na następnego Majstra dla BVB..
Hiszpania - FC Barcelona...wiadomo składzik idelany.
Francja - OM albo OL... Lille sądzę że pozbędzie się większość gwiazdeczek i znów będą balansować w pierwszej 5-ce.
Polska - Mam nadzieje że Legia coś konkretnego zaprezentuje... takie transfery cos zobowiązują. ;D

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #4 dnia: 22-07, 23:48:03 »
Anglia - Chciałby żeby to był Arsenal, ale mimo wszystko wydaje mi się, że po tytuł sięgnie Chelsea. United na pewno będzie w pierwszej 3. Liczę, że Liverpool wreszcie przebije się do TOP 4 i może nawet to pierwszej trójki

Hiszpania - FC Barcelona z prostych przyczyn... W La Liga nikt im nie zagrozi.

Włochy - AC Milan. Inter ze swoim "genialnym" trenerem raczej nie da rady wyprzedzić Milanu. Fajnie byłoby, gdyby wreszcie Roma pokazała na co ją stać.

Niemcy - Bayern Monachium, ponieważ... Wreszcie będą mieli porządnego bramkarza po Kahnie, przyszli dwaj upragnieni nowi obrońcy (Boateng, Rafinha), a poza tym Bayern to Bayern. U nich przez dwa lata z rzędu musi być co najmniej jeden tytuł mistrzowski.

Francja - Chciałbym żeby Ligue 1 wygrało PSG, ale mimo ciekawych transferów raczej będzie to tylko pierwsza trójka. Tytuł to sprawa między dwoma zespołami OM i OL. Lille wg mnie niestety spuści w tym sezonie z tonu.

Polska - Nie interesuje mnie to ;D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 24-07, 11:55:58 »

Anglia - Manchester United :) - nie mógłbym zaproponować tu kogokolwiek innego
Włochy - Milan, aczykolwiek liczę na małą niespodziankę ze strony SCC Napoli
Niemcy - Bayern, Borrusia
Hiszpania - Real Madryt ( w końcu władanie Barcy musi się kiedyś skoczyć, wydaje mi się, że w tym sezonie ostatecznie się wypalą )
Francja - O. Marsylia
Polska - eee, yyy

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 25-07, 09:54:56 »
Spodobał mi się wywiad jaki dla prasy udzielił niedawno Marek Chojnacki (który ma na swoim koncie rekordową liczbę 452 występów w ekstraklasie). Według niego (co i spora część nas kibiców wie) futbol w Polsce jest przeszacowany. Zarobki są zbyt duże, a poziom rozgrywek coraz niższy. Nakłady na piłkę są coraz większe, jednak w większości nie idą tam, gdzie powinny. Chcąc utrzymać miejsce w lidze i dostęp  do pieniędzy z Canal+, kluby zadłużają się i przepłacają zawodników. Jeżeli mielibyśmy dzisiaj do wyboru na dziesięć miejsc setkę piłkarzy o podobnych umiejętnościach i grupę młodych, którzy by naciskali starszych graczy, to o zarobkach  decydowałyby kluby. Teraz jest jednak tak, że to zawodnicy i menedżerowie ustalają praktycznie wysokość kontraktów. W  efekcie nasza liga jest przeszacowana. Krótko i na temat. Szach i mat.

Offline ollo

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 17-08, 10:18:26 »
anglia - arsenal 
włochy- milan
niemcy- bayern lub borussia
hiszpania- barcelona
francja- marsylia
polska- mam nadzieje ze polonia lub lech

.......