OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Transfery - Zima 2010/2011  (Przeczytany 6333 razy)

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
Transfery - Zima 2010/2011
« dnia: 29-12, 18:56:16 »
Plotki, doniesienia związane z przenosinami piłkarzy do niemieckiej Bundesligi.

- Sławomir Peszko zmienia klub. Zgodnie z przewidywaniami Polak będzie bronił barw FC Koeln. Lech Poznań potwierdził, że transfer zostanie sfinalizowany.

- Mohamed Sissoko znalazł się na celowniku Schalke 04 Gelsenkirchen i wszystko wskazuje na to, że jeszcze w styczniu trafi do ekipy z Bundesligi. Najprawdopodobniej odejdzie z Turynu na zasadzie definitywnego transferu. Suma tej transakcji będzie kosztować niemiecki klub ok. 7-8 mln. euro.

- FC Koeln sprowadziło z Hoffenheim Christiana Eichnera. Obrońca podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu. Suma transferu lewego defensora nie została jeszcze ujawniona.
« Ostatnia zmiana: 29-12, 18:58:11 wysłana przez Yascarr »

admin

• Gość
Odp: Transfery - Zima 2010/2011
« Odpowiedź #1 dnia: 29-12, 19:08:47 »
- Sławomir Peszko zmienia klub. Zgodnie z przewidywaniami Polak będzie bronił barw FC Koeln. Lech Poznań potwierdził, że transfer zostanie sfinalizowany.

Jak dla mnie dziwna decyzja. Z Lechem pograłby jeszcze te minimum 2 mecze w LE, dokończył sezon w Polsce i latem przeniósłby się gdzie indziej (no chyba, że teraz Peszko wychodzi z takiego założenia, że Lech jest sensacją w LE i zwraca na siebie uwagę, a po sezonie każdy może zapomnieć o tym klubie i piłkarzach - więc korzysta).
FC Koeln jest słabym klubem jak na Bundesligę, więc o kwalifikacjach do Europejskich Pucharów nie ma mowy, jednak grając przeciwko piłkarzom Bayernu czy Wolfsburga na pewno jakiegoś doświadczenia nabierze. A w przyszłym sezonie powalczy o wejście do Bundesligi ;)
Ot taka przyszłość Peszki na najbliższy czas.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04-01, 17:26:43 »
No dla mnie też dziwną decyzją jest odejście Sławka z Lecha, ale też go rozumiem więcej zarobi, ogra się w mocniejszej lidze a nic nie ryzykuje jeśli zespól z Koloni się nie utrzyma to on spokojnie może odejść.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 02-02, 17:14:05 »
Camoranesi wraca do Argentyny

Mauro German Camoranesi, które ostatnie pół roku spędził w VfB Stuttgart wraca do Argentyny. Piłkarz już kilka dni temu zdążył rozwiązać kontrakt z zespołem z Bundesligi, a teraz doszedł do porozumienia z Club Atletico Lanus.

Reprezentant Włoch (przyjął włoskie obywatelstwo, jest Argentyńczykiem) w najbliższym czasie ma podpisać kontrakt z ekipą z Lanus. Co prawda jego pierwszym wyborem było River Plate Buenos Aires, ale z tym klubem Camoranesi nie zdołał dojść do porozumienia.

Prawy pomocnik najlepsze lata swojej kariery spędził w Juventusie Turyn, z którym wygrywał mistrzostwa i superpuchary Włoch. Dla ekipy ze stolicy Piemontu zawodnik grał w latach 2002-2010. Największyk sukcesem w karierze piłkarza jest jednak triumf w Mistrzostwach Świata 2006.

Warto odnotować, że przeszłości Camoranesi grywał także w: Club Santos Laguna, Wanderers Montevideo, Club Atletico Banfield, Cruz Azul Meksyk i Hellas Verona.

Ajj szkoda sądziłem że zasili jakiś klubik z Serie A a się przeliczyłem... chłop jeszcze może popyka 1,5 roku i wtedy bedzie penie scoutem Juve albo walnie na trenerke :) Zresztą wiekszość tak robi...

.......