OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Liverpool FC  (Przeczytany 41611 razy)

admin

• Gość
Liverpool FC
« dnia: 29-12, 22:59:38 »

FC Liverpool - klub z miasta Beatlesów. Z wielkimi sukcesami jednak ostatnio pod wodzą Roya Hodgsona klub przeżywa jedne z najgorszych okresów w historii (przynajmniej dla mnie najgorszych). Dziś kolejna przegrana u siebie z - już teraz - przedostatnią drużyną w tabeli - Wolverhamptonem.
Nie wiem jak to możliwe ale L'pool kończy ten rok na 12 miejscu w tabeli, a przecież w tym sezonie miała być walka "o coś", a tak trzeba zakasać rękawy bo od miejsca spadkowego dzielą L'pool tylko 3 punkty.
« Ostatnia zmiana: 24-03, 16:11:07 wysłana przez Mef »

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
Odp: FC Liverpool
« Odpowiedź #1 dnia: 30-12, 01:51:04 »
No fakt, The Reds mają poważny kryzys już od dłuższego czasu. W Premier League szczególnie w meczach wyjazdowych grają fatalnie jak na swoje możliwości. Na boiskach rywala jak dotąd zdołali utoczyć zaledwie 5 pkt, zdobywając przy tym tylko 6 bramek. Liczę jednak, że zakwalifikują się do LE na przyszły sezon.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04-01, 17:16:29 »
The Reds brakuje jakiegoś dobrego drugiego napastnika pokroju Lisandro Lopeza dobrego technicznie przytrzymującego dobrze piłki aby nie było takich dziur pomędzy atakiem a obroną.

admin

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 05-01, 22:54:47 »
Blackburn 3 : 1 Liverpool (32'  Olsson  38', 57'  Mwaruwari - 81'  Gerrard  )

Jeśli Roy Hodgson nie zostanie wyrzucony z tego klubu po tym meczu to ja już nie wiem. Ma dobry skład, który z powodzeniem może walczyć o miejsca 1-5 w lidze, a tu takie coś. Kompromitacja i wstyd. Na zawsze zapisze się w historii klubu, jednak w tym negatywnym stylu.
Gerrard nie trafił karnego  w tym meczu. Może to i dobrze, bo jeszcze by się udało zremisować i uratować skórę trenera ;)

Offline NeOn

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 06-01, 11:59:05 »
No The Reds nic nie grają w tym sezonie w lidze. Moze w LE pójdzie im lepiej, ale muszą zmienić trenera.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 06-01, 12:25:15 »
Uważam, że Roy Hodgson wcale nie jest złym trenerem. Rzeczywiście może w tym sezonie nie wiedzie mu się najlepiej, ale spoglądając na na jego osiągnięcia z Fulham ( finał Ligi Europy 2009/2010 ) czy z Wigan nie można zaprzeczyć jego profesjonalizmowi. Być może już się wypalił i nie ma pomysłu jak poprowadzić The Reds. Jeśli ma on być zwolniony to lepszego momentu działacze klubu raczej nie znajdą. Chodzą także pogłoski, że posadę szkoleniowca miałby objąć Frank Rijkaard. Bardzo dobry pomysł. Rijkaard jest trenerem, który nie boi się zmian, a także nie przejmuje się zbytnio manipulującymi mediami. Jest jednym z tych trenerów, którzy byliby w stanie podnieść The Reds z dołka.

Myślę także nie Liverpoolowi potrzeba świeżości nie tylko na szczeblu trenerskim, ale także w postaci nowych zawodników. Gerrard i spółka powoli nie mają z kim grać. Potrzeba im młodych zawodników. Podobno do Liverpoolu ma przeprowadzić się Elia, który świetnym debiutem w reprezentacji Holandii pokazał się światu na MŚ w RPA. Dokładnie kogoś takiego potrzebuje Live. Szybkiego skrzydłowego napastnika, który byłby w stanie zamieszać przed polem karnym i posłać dośrodkowanie w pole karne. Bądź uderzyć na bramkę.

Przed nami spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem w Pucharze Anglii.
To chyba ostatni moment, kiedy Roy mógłby zachować swoją posadę trenerską. Dla dobra klubu ( i MU ;p ) oby nic w tym meczu nie zawalczył.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #6 dnia: 06-01, 12:47:11 »
Może i Roy jest dobrym trenerem, ale na pewno nie nadaje się do Liverpoolu. Co do Rijkaarda, to uważam, że słaby pomysł, bo to tylko "trener z nazwiskiem". Nie sądzę, żeby poradził sobie w The Reds.

admin

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 08-01, 14:39:38 »
Hodgson odchodzi!
Nowym managerem Liverpoolu został legendarny (dla klubu) Kenny Dalglish. Wiadomo, że masa kibiców LFC od dawna czekała na Kennego na stanowisku trenera. Władze Liverpoolu postąpiły tak, jak życzyli sobie tego kibice, którzy na ostatnich meczach wykrzykiwali z trybun nazwisko Dalglisha.
Dla mnie świetna wiadomość. Mam nadzieję, że Kenny przywróci blask The Reds!

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #8 dnia: 08-01, 16:04:56 »
No i wreszcie... Mam nadzieję, że Kenny przywróci ten klub na szczyt, bo aż żal jak się patrzy na tak słabe mecze Liverpoolu.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #9 dnia: 10-01, 19:06:51 »
Na razie nowy trener zaczął od porażki 0-1 w pucharze Anglii z Man Utd . Na pewno nie można go rozliczać za ten mecz, gdyż odbył się on zaraz po jego przyjściu do klubu. Jeśli chodzi o sam Liverpool to jakimś wielkim fanem ich nie jestem ale mam do nich ogromny szacunek za całokształt a szczególnie za finał LM z 2005.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #10 dnia: 10-01, 23:13:40 »
Kamanwislak - Liverpool nie zagrał wczoraj źle, jeśli weźmiemy pod uwagę, że przez godzinę grali w 10. Widać mały postęp i myślę, że z czasem będą grać lepiej.

Offline K4n0ni3r

• Junior
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 11-01, 14:11:04 »
Zdecydowanie słaby sezon po odejsciu Rafy. Moze Daglish coś pomoże. Myslałem że Liverpool razem z Arsenalem powalczy w tym sezonie o 3 miejsce w lidze, ale widać nie ma szans , a Arsenal gra o mistrza :D

admin

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 12-01, 23:23:28 »
Blackpool - Liverpool 2:1

3. minuta i Torres dał nadzieje, że Kenny wyprowadzi The Reds z kryzysu. Jednak później zaczęła się chaotyczność, straty piłek co doprowadziło do wyrównania. Blackpool cisnął, ale Reina na posterunku. Do czasu bramki na 2:1. Jedyny pozytyw tego meczu z drużyny Liverpoolu to Torres, który chciał, starał się walczyć o piłkę.
Nie od razu Mrągowo zbudowano, trzeba dać trochę czasu Daglishowi i może uda się zakończyć sezon w pierwszej 10. A może czas wyrzucić kilku zawodników i poszukać świeżej krwi...

Offline K4n0ni3r

• Junior
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 13-01, 13:14:54 »
Heh, nei ogladalem tego meczu ale widze ze Liverpool nadal bez zwycieztwa. Szkoda mi tego klubu i kibiców, musi być to dal nich ciezki okres.

admin

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 16-01, 17:33:28 »
W 215. derbach Merseyside Liverpool zremisował 2:2 z Evertonem. Dobre spotkanie, trzymało w napięciu do końca. Szkoda tej szybko straconej bramki tuż po rozpoczęciu 2. połowy. Jednak remis wydaje mi się dosyć sprawiedliwy. I widać lekkie postępy w grze LFC. Oby do przodu :)

.......