OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Liverpool FC  (Przeczytany 41745 razy)

admin

• Gość
Odp: FC Liverpool
« Odpowiedź #15 dnia: 23-01, 11:08:48 »
Liverpool pokonuje Wolves na wyjeździe 3:0. Znakomicie! To dopiero drugie zwycięstwo wyjazdowe w tym sezonie, ale jakże cieszy fanów The Reds ( i mnie ;)).
Świetny mecz Raula Meirelesa. Asysta i cudowna cudowna bramka. Takiego strzału nawet sam Steven by się nie powstydził. Bardzo dobrze wyszły w tym meczu zawodnikom The Reds zagrania na pograniczu spalonego, po których padły dwie bramki. Nareszcie King Kenny może być zadowolony z gry i z wyniku. Tak powinny wyglądać mecze Liverpoolu!

admin

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 25-01, 23:21:50 »
Cholera, Ryan Babel przeszedł do niemieckiego Hoffenheim. Szkoda bo bardzo lubiłem tego piłkarza i można żałować, że nie pograł jako drugi napastnik u boku Torresa. . Hoffenheim dało za niego 6,8 mln euro. Najwyższy czas teraz sprowadzić do Liverpoolu Luisa Suareza :P

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 26-01, 16:51:58 »
No dzisiaj kolejny ważny mecz dla The Reds i Daglisha. Fulham choć może w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej to ostatnio sprawiał małe problemy zespołowi z Anfield Road. Będzie to też kolejny test nowego trenera. Powoli się rozkręca więc jeśli dzisiaj The Red wygrają na luzie to uwierzę, że jest w stanie podnieść ten klub z ziemi.

admin

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 27-01, 11:06:57 »
Liverpool - Fulham 1:0 po samobójczej bramce Paintsila . The Reds przeważali w pierwszej części meczu, ale Stockdale dobrze bronił. Co prawda goście mieli doskonałą okazje do pokonania Reiny, ale Dembele zawalił. W końcówce było gorąco, zwłaszcza przy rzucie wolnym w 87 minucie dla Fulham.  Co do samobója Paintsila - jak to skwitował komentator angielski "to chyba najdziwniejsza bramka sezonu".
Co warte odnotowania do składu wrócił Gerrard no i Liverpool wskoczył już na 7. miejsce w tabeli.
Oby do przodu :)

admin

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 28-01, 23:39:50 »
W portalach huczy od doniesień na temat LFC i Luisa Suareza. Ponoć działacze klubu z Anfield dogadali się co do kwoty - 26.5 mln € i teraz pozostały już tylko testy medyczne i uzgodnienie warunków kontraktu.
Dla mnie to znakomity news i wymarzony  transfer. Bardzo lubię Suareza, przed MŚ RPA 2010 chciałem aby na MŚ pokazał jak wspaniałym jest piłkarzem i przeszedł do jakiegoś mocnego europejskiego klubu (nie umniejszając Ajaksowi ;)). Ale o tym, że zagra w The Reds nawet nie myślałem i niezmiernie się cieszę.
Oby wszystko się potwierdziło i jeszcze w tym sezonie pomógł nam odbudować pozycję w lidze.

Jednak co mnie niepokoi to zmagania Chelsea w celu pozyskania Torresa. Przeczytałem, że Fernando Torres poinformował Liverpool, że chce odejść z klubu. Mam nadzieje, że to plotki i El Nino zostanie w klubie, bo była by to wielka strata mimo transferu Suareza.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #20 dnia: 29-01, 08:03:27 »
Jeśli transfer Suareza doszedł by do skutku i Torres pozostał w drużynie to LFC miało by trio ofensywne o jakim można pomarzyć. Gerrard - Suarez - Torres , normalnie strach się bać. Kwota transferu jak na takiego zawodnika , też nie jest jakaś oszałamiająca więc to dobry interes drużyny z Anfield.

admin

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 31-01, 16:58:02 »
Oficjalnie Luis Suarez będzie występował w LFC w koszulce z numerem 7!
Przy okazji działacze The Reds złożyli ofertę w wysokości 35 mln funtów za Andy'ego Carrolla z Newcastle. Sumka o wiele za duża jak za tego piłkarza, nie jest wart nawet 5 mln , ale brak czasu - koniec zimowego okienka transferowego, daje się działaczom LFC we znaki.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 31-01, 18:00:24 »
No widzę, że Live szasta kasą. Oczywiście, że 35 mln za Carrolla to 25 za dużo. Ma swoje przebłyski, ale nie potrafi utrzymać stałej formy.
Zakupienie Suareza jest jak najlepszym posunięciem. Pamiętam, że podczas Mistrzostw Świata pokazał się z bardzo dobrej strony i mógłby wnieść trochę świeżości do zespoły tym bardziej, że Torres powoli nie ma z kim atakować. ;] W tym wypadku 35 mln może bym jeszcze zrozumiał ;p

admin

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 31-01, 22:23:19 »
Heh... Torres otrzymał pozwolenie od władz LFC na transfer do Chelsea. Szkoda, bo jeszcze niedawno zaklinał się, że kocha Liverpool i nie zamierza odchodzić nigdzie indziej, a tu proszę do znienawidzonej przez kibiców LFC Chelsea Londyn.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #24 dnia: 02-02, 13:18:37 »
W tym okienku LFC wyszło na "zero" z transferami . Torres odszedł do CFC a na jego miejsce przyszli Suarez i Carrol , o ile Urugwajczyk może być mocną postacią i ciągnąć LFC w meczach to Andy nie zapowiada się na osobę , która może sama wygrywać mecze , lecz gdy połączymy błyskotliwość Suareza i Gerrarda + Carrola na samiuśkiej szpicy to może być ciekawie.

admin

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 02-02, 23:40:39 »
Huhu, co za debiut Luisa Suareza w Czerwonych Barwach :)
Na oficjalnej stronie PL gola uznano Urugwajczykowi bo już się bałem, że zaliczą samobója. Troszkę jakby stremowany na początku meczu, ale się rozkręcił. Widać, że chciał grać z partnerami, dużo widzi na boisku i dysponuje świetną techniką - tego trzeba było Liverpoolowi!
Brawa dla Raula Meirelesa, który zaczyna wyrastać na drugiego Gerrarda. Wkłada mnóstwo sił i serca w grę, a ostatnio jest w znakomitej formie.
Widać, że jest to całkiem inny zespól niż podczas "panowania" Hodgsona. King Kenny wie co robi i to może być nowa era dla LFC. Era sukcesów (może jeszcze nie w tym sezonie , choć Liga Europy stoi otworem).

Następny mecz w stolicy z Chelsea. Oby zagrał Torres ;)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 03-02, 09:19:40 »
Suarez wchodzi. Suarez strzela. Miło wreszcie zobaczyć jak Live odbija się od dna.

Teraz będzie arcyciekawe spotkanie The Reds z The Blues ;].
Torres, który odszedł od Liverpoolu pewnie będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony ( o ile zostanie wpuszczony na boisko ) a L'pool postara się udowodnić, że i bez niego grają świetną piłkę i wygrywają mecze. Aktualnie Chelsea ma bardzo dziurawą obronę więc jest to szansa dla Suareza, aby jak najlepiej zadebiutował w drużynie. Chociaż wczorajsze spotkanie i tak pokazało, że transfer był jak najbardziej trafny.
Ja będę kibicował Liverpoolowi.
Chelsea nie lubię, wręcz nie znoszę.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #27 dnia: 03-02, 10:31:31 »
Dobry debiut. Od razu wejść do drużyny i strzelić gola w lidze to na prawdę nie lada wyczyn. Jeśli Suarez tak zaczął to może w bardzo krótkim czasie zapełnić w całości lukę po odejściu Torresa. Następny mecz czyli LFC - CFC zapowiada się bardzo ciekawie , jeśli wszyscy 3 nowi napastnicy w klubach zdobyli by jakieś bramki to dopiero było by ciekawie. Osobiście nie lubię za bardzo Chelsea więc kibicuje The Reds.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #28 dnia: 03-02, 11:56:59 »
No niby strzelił tego gola, ale tak pół na pół. Pewnie przyznają tego gola obrońcy Stoke.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 03-02, 12:14:55 »
Cytat: Mef
Na oficjalnej stronie PL gola uznano Urugwajczykowi bo już się bałem, że zaliczą samobója.

;]

.......