OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Skoki narciarskie  (Przeczytany 34070 razy)

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
Odp: Skoki narciarskie
« Odpowiedź #15 dnia: 21-01, 20:08:58 »
Już myślałem, że Kofi wygra, a tu nagle Małysz pierwszy i ryk na trybunach. Mam nadzieję, że cały weekend taki będzie.

Offline LP

• Junior
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 22-01, 18:46:19 »
No i dziś Adaś szósty. Szkoda, bo wczorajszym konkursie zapowiadało się na pogrom Małysza w Zakopanem. Trzeba pochwalić Kamila Stocha za bardzo dobre siódme miejsce.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #17 dnia: 23-01, 17:30:32 »
Dziś mieliśmy mieszany dzień na zawodach PŚ w Zakopanem. W pierwszej części smutek gdyż Adam się przewrócił i nie wiedzieliśmy co z nim , lecz jest lepiej niż mogło by się wydawać. A na koniec mieliśmy wielką euforię - Kamil Stoch wygrał swoje pierwsze zawody Pucharu Świata! Brawo Kamil oby tak dalej. Oddał dwa równe , dobre skoki , w drugiej serii bałem się , że się spali , były też trudne warunki do skoku . Lecz on się nie spalił , skoczył dobrze i wygrał. Jeszcze raz brawo! Oby tak na MŚ.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 23-01, 17:48:24 »
Cieszyłem się jak dziecko, widząc drugi równy skok Kamila. Na ten moment czekał on i pewnie duża ilość osób interesujących się skokami. Zasługiwał na takie zwycięstwo już od dłuższego czasu, bo praca jaką wykonał nad swoją techniką i umiejętnościami nie należała do najłatwiejszych.
Oby to nie był jednorazowy wybryk.
Brawo Kamil.

A co do Adama, to wypadki się zdarzają. Najważniejsze, że niezbyt poważny.
Teraz chyba wszyscy spoglądają już w stronę Mistrzostw Świata także miejmy nadzieję, że do tego czasu Adam będzie już w pełni zdrowia.

admin

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 23-01, 20:56:57 »
Duże zaskoczenie dziś w konkursie. Ale za to jak przyjemne. Brawo dla Kamila. No i miejmy nadzieję, że Adam na Mistrzostwa się wykuruje ;)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 03-02, 09:26:52 »
Wczoraj kolejny genialny występ Kamila Stocha i drugie już w jego karierze zwycięstwo w Pucharze Świata.
Teraz jestem przekonany, że to co zrobił w Zakopanem wcale nie było jednorazowym wyskokiem. Od tamtego czasu Kamil trzyma świetną formę i zaskakuje niezwykle dalekimi skokami. Najwidoczniej przełamał się i zauważył, że skakanie w konkursach nie różni się niczym od tego w kwalifikacjach i sesjach treningowych.
Brawo Kamil o by tak dalej!

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #21 dnia: 03-02, 10:28:38 »
Kamil pokazuje , że jego zwycięstwo w Zakopanem to nie był przypadek , wczoraj wygrał swój drugi konkurs PŚ. Warto uwagi jest też to , że po pierwszej serii zajmował 4 miejsce i z tego miejsca skutecznie zaatakował pozycję lidera. Adam zajął dobre 7 miejsce. W chwili obecnej mamy dwóch bardzo dobrych skoczków co bardzo cieszy w kontekście zbliżających się Mistrzostw Świata.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #22 dnia: 03-02, 12:00:51 »
Stoch skoczył bardzo dobrze, no ale Uhrman zawalił na całej linii, bo wystarczyło oddać nawet nie bardzo dobry, tylko przyzwoity skok w drugiej serii. Mieć taką przewagę i skończyć na 11. pozycji...

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 03-02, 12:28:35 »
Fakt w Uhrman pierwszej serii skoczył 146m. Wystarczyłoby mu tylko 125 m i by zwyciężył. No, ale dostał chłopak słaby wiatr, do tego trochę stresu i skok nie wyszedł. Z resztą nie można tu mówić wyłącznie o szczęściu. W końcu Kamil nie wyprzedził tylko Uhrmana.

Offline Nelon100

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 05-02, 10:21:57 »
Kamil ma bardzo ale to bardzo dobry sezon.
Skacze dobrze i równo.
Dwoma Słowami: Brawo Kamil!

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 05-02, 11:08:54 »
Szczerze zdziwił mnie ... :) Myślałem że niebedziemy mogli się cieszyć z innego skoczka jak Małysz .. fajnie by było aby to było długotrwały wyskok a nie 2 wygrane i za przeproszeniem dupa i nic z zastępcy naszego Adasia  ;) Ale sam fakt ostatni konkurs  skakał kozacko..

admin

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 20-03, 13:22:59 »
Świetne zakończenie sezonu i kariery Adama! Lepszego scenariusza chyba nie można było sobie wyobrazić (no może gdyby Adam i Kamil zamienili się miejscami ;)) Dziś konkurs wygrał Kamil Stoch, Małysz trzeci, co pozwoliło mu zająć w ogólnej klasyfikacji także trzecie miejsce! Fantastyczny konkurs, dużo szczęścia, które sprzyja lepszym, tym razem byli to Polacy.

Brawo Adam, i dzięki za tyle wspaniałych lat!

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 20-03, 22:47:27 »
Dokładnie.
Trzeba podziękować Adamowi za to czego dokonał w ciągu tych kilunastu lat. Było to coś wspaniałego i niezapomnianego dla pokolenia, które jego karierę będzie wspominało jeszcze długo, długo.
A taki ostatni konkurs i podium w Pucharze Świata na pewno satysfakcjonuje uwieńczenie jego skakania.

I od razu ukazuje nam się jego możliwy zastępca czyli Kamil Stoch. Najważniejsze jest, że utrzymuje stałą formę, a to bardzo dobrze wróży na przyszłość.
Mam nadzieję, że będzie on pociechą dla kibiców za rok.

Offline Lataviec

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: 22-03, 16:07:53 »
To wielka strata dla skoków w Polsce i na swiecie. Przecież już nie będzie takich tłumów kibiców przed  tv czy na skoczni. Szkoda.
Dziękuje Adam za tyle lat skoków na mistrzowskim poziomie i powodzenia w życiu!

A co do Stocha, to jakoś mnie on nie przekonuje. Jakieś przebłyski są, ale gwiazdą on nie będzie.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 22-03, 17:04:13 »
Kiedyś musiało to neistety nastąpić... Adam jakos nie ukrywa ze ta cała jego kariera sie skończyła :) Teraz chłop bedzie miał czas na wydawanie tej masy kasy itp. gość pokazał że Polak potrafi jak oczywiście mu się chce...  Mam nadzieje ze za jakiś czas zasiądzie na trenerce i bedzie szkolić młodych :)

Co do Stocha ... zgadzam sie... to taki jeszcze niepewny skoczek co do wielkich aspiracji jak było u Adama :D Pewnie nie bedzie już tak wielkiego skoczka ...

.......