OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Skoki narciarskie  (Przeczytany 32706 razy)

Offline Krakowiak

• Junior
  • *
Odp: Skoki narciarskie
« Odpowiedź #30 dnia: 12-07, 15:25:35 »
przeglądam strony www i blogi o naszym mistrzu ADAMIE MAŁYSZU i tak sobie mysle , jeszcze tej zimy wołalismy "LEC ADAM LEC !!!" a teraz oglądając rajd dakar z udziałem Adama będziemy wołac "JEDZ ADAM JEDZ"

admin

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 20-01, 18:55:05 »
Po roku znów Kamil Stoch wygrywa w Zakopanem! Świetne dwa skoki! Brawo Kamil! Małysz może być dumny z następcy :)

Offline Rajsportowy_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: 09-07, 11:39:28 »
A ja nigdy nie byłam za tymi skokami. Jakoś nie wzbudziły we mnie większych emocji i nie przyciągnęły mnie przed odbiornik telewizora. Nudziło mnie to strasznie, ale podziwiam ludzi, którzy lubią to oglądać, trzeba na prawdę to lubić.

Offline rambo77

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: 26-03, 12:21:57 »
skoki - jak dla mnie są takie hipnotyzujące - jak paluszki lub orzeszki - nie mozna przestać jeśc, tak ich jak zaczne oglądac to nie moge przestac

Offline pulkownik

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: 08-04, 10:49:33 »
skoki - jak dla mnie są takie hipnotyzujące - jak paluszki lub orzeszki - nie mozna przestać jeśc, tak ich jak zaczne oglądac to nie moge przestac

potwierdzam u nas to rodzinne, całą rodziną oglądamy skoki. Mimo ze dopiero końcówka daje najwięcej emocji to jak już się zacznie oglądac to cieżko odejść.. :)
a tu trzeba jeszcze napisać artykuł na temat tego ze dług w kruku to nie problem

.......