OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: FC Barcelona  (Przeczytany 43499 razy)

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
FC Barcelona
« dnia: 30-12, 00:53:36 »

FC Barcelona należy do najbardziej utytułowanych zespołów świata – ma na koncie dwadzieścia mistrzostw Hiszpanii, dwadzieścia pięć Pucharów Króla Hiszpanii, cztery Puchary Europy, cztery Puchary Zdobywców Pucharów, trzy Puchary UEFA, trzy Superpuchary Europy i wiele innych trofeów.
Jeśli chodzi o obecny sezon, czyli 2010/2011, Barcelona prezentuje się znakomicie. W lidze ma na koncie 43 punkty, o 2 więcej niż największy rywal Dumy Katalonii - Real Madryt, z którym Blaugrana w tym sezonie wygrała bardzo wysoko, bo aż 5:0 na Camp Nou. W Lidze Mistrzów jest nie pokonana, a w 1/8 finału w najciekawszym spotkaniu zmierzy się z Arsenalem Londyn.
« Ostatnia zmiana: 30-06, 15:59:17 wysłana przez Yascarr »

admin

• Gość
Odp: FC Barcelona (temat zbiorczy)
« Odpowiedź #1 dnia: 30-12, 10:20:54 »
No grać grają dobrze. Jednak nie przepadam za tym klubem.
Ten mecz z Arsenalem będzie bardzo ciekawy i mam nadzieję, że również bardzo widowiskowy. Fajnie jakby Fabian (jak będzie grał) pokazał się z jak najlepszej strony i razem z zespołem powstrzymał Katalończyków ;)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 30-12, 11:28:35 »
Podobnie jak @Mef muszę powiedzieć, że FC Barcelona jest jednym z tych klubów, których po prostu nie lubię.
Przyznam jednak, że za czasów Kluiverta byłem jej fanem. W późniejszych czasach powoli zaczynałem być antyfanem tego klubu. Aktualnie na Płw. Iberyjskim jedynym klubem jaki lubię jest Sevilla.

Co do ich gry ciężko zaprzeczyć, że grają najładniejszy football spośród wszystkich zespołów w Europie. Cudownie jest popatrzyć na takie zgranie i zrozumienie na boisku.
No i to co zrobili na Grand Derbi zasługuje na nie mały aplauz. Spodziewałem się porażki Królewskich, ale nie aż takiej deklasacji.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 03-01, 20:29:58 »
Mecz z Arsenalem mam nadzieję, że będzie naprawdę dobry już w tamtym roku to było coś pięknego oglądająć ten dwumecz 9 bramek mnóstwo akcji i naprawdę piękna gra, więc już się nie moge doczekać tego meczu :D

Offline Saya

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04-01, 01:11:33 »
No cóż barcelona nie należy do moich ulubienców, ale musze przyznać ze jest jedna z najlepszych obecnie na swiecie, jednak na każdego jest sposób.
Pojedynek z Arsenalem moze być interesujacy, licze na polski akcent w tym dwumeczu w postaci któregoś z bramkarzy kanonierów. Ale zobaczymy. Nie mniej anglików czeka bardzo trudne zadanie, szanse na awans rozłożył bym 70-30 na korzyść Barcelony, ale wszystko się moze zdarzyc.
Do finału nie dojda moim zdaniem.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #5 dnia: 07-01, 00:38:42 »
Mam jeszcze koszulkę domową Barcy na sezon 11/12

Muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Na prawdę fajny pomysł z tymi paskami.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 07-01, 16:21:22 »
No koszulka super wygląda taki nowy styl jestem jak najbardziej za taką koszulką:)

Offline Pedro17

• Junior
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 08-01, 23:05:20 »
No jak dla mnie Barca pewnie kroczy po mistrzostwo Spain i finał Ligi Miastrzów . Nie mówie że wygra LM ale na pewno jest głównym faworytem.

Offline EMKF

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 13-01, 13:24:28 »
Wczoraj barca wygrała 5-0 z betisem. przeciwnik jakiś nie wymagajacy widomo ale geniuszem znow popisal sie mesii zdobywajac 3 bramki! Rownie swietnie zagrali Iniesta i Xavi. Brawo -!

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #9 dnia: 13-01, 15:41:40 »
Oglądałem dopiero dzisiaj mecz. Na początku mnie trochę wnerwiał Messi, ale potem genialnie zagrał. Iniesta znowu dał pokaz. W rewanżu ciężko będzie wygrać, ale awans jest.

admin

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 20-01, 13:16:27 »
No wczoraj Barcelona się nie popisała, ale i tak przeszła dalej w pucharze. 3:1 z Betisem. Co prawda Barcelona grała rezerwami głównie, ale jednak - wygrana z Barcą to zawsze coś.. Zadebiutował ich najnowszy nabytek -  Ibrahim Afellay. Ktoś oglądał mecz? Może coś napisać o występie Holendra?

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: FC Barcelona
« Odpowiedź #11 dnia: 20-01, 14:33:08 »
Ja niestety oglądałem tylko bramki i niestrzelonego karnego przez Messiego, hihi. Nie popisał się tym uderzeniem, muszę przyznać.
Barca miała jednak ogromną przewagę w bramkach z poprzedniego spotkania i to ona przeszła dalej w rozgrywkach Copa del Rey

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #12 dnia: 21-01, 19:41:42 »
No, mecz tragiczny w naszym wykonaniu, ale awans najważniejszy. Myślę, że gdyby nie ta wysoka zaliczka z pierwszego meczu, to zagraliby lepiej.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 06-02, 17:33:10 »
Katar kusi Guardiolę, megakontrakt czeka na Hiszpana

Piłkarska Federacja Kataru kusi szkoleniowca FC Barcelony Josepa Guardiolę, który nadal nie przedłużył umowy z Katalończykami. Na Hiszpana czeka umowa z zarobkami w wysokości 20 mln euro rocznie!

Kilka dni temu z posadą pożegnał się Francuz Bruno Metsu.  Teraz prezydent tamtejszej  federacji, Hamad Bin Khalifa Bin Ahmad al-Thani zagiął parol na Guardiolę.

Mniam ale kasa... Pepe ma to w dupsku bo juz ma taką kase na koncie... wiec sra na to :D My takie biedulki oczywiście byśmy przyjeli taki kontrakt. :D
« Ostatnia zmiana: 06-02, 18:04:48 wysłana przez Blanco1900 »

admin

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 06-02, 17:51:42 »
No ładne pieniądze mu dają. Ale jakoś nie widzę go dochodzącego z Barcelony.

.......