OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Polska-Meksyk i Polska-Niemcy  (Przeczytany 7526 razy)

Offline drwal86

• Trampkarz
  • *
Polska-Meksyk i Polska-Niemcy
« dnia: 02-09, 15:18:15 »
Reprezentacja przed meczami z Meksykiem i Niemcami na luzie? Cykl zabawnych i ciekawych wywiadów z reprezentantami Polski -  youtube.com/bialoczerwonicompl?gl=PL&hl=pl#p/c/FB588EAE4850CD3B.

Pozdro!

admin

• Gość
Odp: Polska-Meksyk i Polska-Niemcy
« Odpowiedź #1 dnia: 02-09, 23:50:54 »
No z Meksykiem mecz nie był taki zły. Szkoda zmarnowanej setki Mierzejewskiego. Jednak oglądało się mecz przyjemnie, o dziwo.
Co prawda po tym co dziś zagrali Niemcy w Eliminacjach to nie mamy co marzyć o korzystnym wyniku, ale liczę na dobry mecz z naszej strony.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 03-09, 20:47:00 »
Co do meczu naszych Orzełków z El Tricolor to szału nie było.
Ekipa z Ameryki Północnej zagrała na pół gwizdka i należy się z tego remisu cieszyć, wszak w przekroju tego spotkania remis był absolutnie zasłużonym wynikiem dla obu zespołów.
Co do spotkania z Niemcami to (takie jest moje prywatne zdanie), po pierwsze zagramy na stadionie który ma warunkowe pozwolenie do rozegrania tego meczu i w Niemczech słusznie uważają nas za budowlanych partaczy, a po drugie piłkarsko porywamy się w chwili obecnej z motyką na słońce. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze Szkopów w eliminacjach. Ich gra jest o niebo lepsza od naszej. To tak jakby porównać starego Poloneza do najnowszego modelu Mercedesa klasy C.
We wtorek nasi piłkarze mogą mentalnie i psychicznie spaść na goły tyłek na beton z 10 metrów. Zaraz przypomina mi się Nasz mecz z Hiszpanią przed mundialem w RPA gdzie dostaliśmy solidny łomot 6:0. Tam też przed meczem panował w naszej ekipie i wśród kibiców spory hura optymizm i od tamtego czasu gramy na psychicznym dołku.
W starciu z Niemcami okaże się który Nasz gracz ma prawdziwe "Cohones", bo narazie nie trafiliśmy na rywala przy którym nasi kopacze mogli "stanąć na głowie" żeby pokazać swoje zapasy które niby w nich drzemią.

Poza tym zauważyliście, że w meczu z Meksykiem trybuny były w połowie puste? To powinno dać do myślenia ludziom zajmującym się  promocją kadry oraz sposobem dystrybucji biletów. Na kilka miesięcy przed Euro 2012 ludzie nie żyją tą drużyną na tyle by kupić wejściówkę,a doping jest.... delikatnie mówiąc beznadziejny.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 05-09, 10:01:37 »
Jeśli ktoś myśli, że jutro grając bez kilku podstawowych piłkarzy kadra Niemiec okaże się łatwiejszym rywalem niż podczas spotkań eliminacyjnych to chyba naprawdę nie ma pojęcia o tym jak gra i jakie nadal stawia sobie cele kadra naszych zachodnich sąsiadów. Czytając "wypociny specjalistów" w internetowych felietonach o tym jakoby jutro Niemcy mieli podejść lekceważąco do spotkania z nami to mają nie po kolei w głowie. Grają obecnie najlepiej na świecie i nie są to słowa powiedziane na wyrost. Brazylijczycy niby w niedawnym meczu z Niemcami przegrali tylko 3:2, ale między obiema drużynami była różnica klas na KORZYŚĆ SZKOPÓW, a my niestety jesteśmy jakąś 3 ligą światowego futbolu. Pojedynek z trzecią drużyną świata to dla graczy Smudy najlepsza okazja do przełamania kompleksów i wykuwania charakterów tak potrzebnych na Euro 2012. Oby nasz team nie  zadowolił się więc grą o honor, ale przez 90 minut ze wszystkich sił parł do zwycięstwa. Nawet gdyby w konsekwencji miał zejść do szatni pokonany. Niech Nasi pokażą, że mają prawdziwe "COHONES"!!!!!

Jestem niestety lekko zbulwersowany słowami jakie jak pewnie czytaliście w prasie które powiedział Sławek Peszko - cytuję..."a znacie jakiegoś dobrego piłkarza  z Austrii? My na pewno nie przegramy 6:2". Twierdzenie tymi słowami, że Austriacy to jakieś drewniaki albo amatorzy pokazuje niestety nieznajomość przez Sławka rynku austriackiego futbolu. Sławek wykazał się szczytem ignorancji, a nawet niestety...bezczelności. Przynajmniej 6,7 Austriaków jest lepszych od niego i bardziej znanych na świecie jak choćby Fuchs, Arnautovic, Janko, Pogatetz, Scharner, Harnik, czy mega talent i niedługo gwiazda Bayernu Alaba.

Oto moje motto na jutrzejszy mecz :
Niech wreszcie te nasze ofiary losu piłkarze (także szanowny Peszko) wezmą się do CIĘŻKIEJ PRACY NA BOISKU PODCZAS MECZU zamiast balować i włosy żelować! Dopiero WTEDY będzie szansa na dobry wynik z Niemcami!

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 07-09, 12:19:30 »
Wygrasz - źle, przegrasz - źle. Co nam się podoba? Chyba nic! Lubimy tylko narzekać i wybrzydzać. Oczywiście problemy są i można merytorycznie rozmawiać, konfrontować się i zastanowić, czy więcej nauczyła Nas porażka 0-6 z Hiszpanią, czy wczorajszy remis 2-2 z Niemcami. Więcej nauczył nas remis z Niemcami. Takie jest moje zdanie. Niemcy grając nawet na pół gwizdka to nie mogą przegrać. Oni nigdy się nie poddają. W sumie moi drodzy dobrze się stało, że padł wczoraj remis, bo jeszcze byśmy pomyśleli, że jesteśmy lepsi od Niemców i padałyby stwierdzenia, że wygramy w cuglach Euro 2012. A to trąciłoby leciutko "stęchlizną".

Wojtek Szczęsny (wybronił Nam 7 setek) i Robert Lewandowski - dwie prawdziwe ikony naszej kadry. Zasłużyliśmy z przebiegu meczu na ten remis i nic poza tym. Prawda jest brutalna, ale prawdziwa.
Tyle mam do dodania w tym temacie.

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 07-09, 12:54:15 »
Bohaterem meczu Wojtek Szczęsny. Antybohaterem - Głowacki i Peszko. Dwie łamagi, przez które tylko zremisowaliśmy.
Ostatnio widziałem wywiad z Głowackim gdzie dziennikarz mówi mu "że może to on być ostają obrony na Euro". No, ale po czymś takim to niech wraca do Turcji i sobie gra. Bo zagrał tragicznie. Stary a głupi.
Peszko to kolejne kalectwo. Trzy setki zmarnować? Gratuluję!
Lewandowski mnie nie zachwycił, nie wiem co Wy w nim widzicie.

Szczęsny pokazał że jest wybitnym bramkarzem, w tak młodym wieku. Przez najbliższe 15 lat nie musimy się martwić o pozycję na bramce w reprezentacji.

Ogólnie mecz był dobry w naszym wykonaniu, porównując z niedawnymi występami Orłów. Jakiś postęp jest, i widać to było już na Meksyku.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 07-09, 21:22:22 »
Obrona w tym meczu nie istaniała... biegaliśmy za piłeczką jak pieski zamiast charakteryzować sie profesorską precyzją ;) Mega bohaterem oczywiście nasz Wojtek, wybronił praktycznie wszystko co nie dało się wybronić... Głowacki mnie jakoś nie załamał bardziej Peszko bo naprawde mieć 2 znakomite szanse na bramkę to wali prosto w bramkarza albo nie podnosi piłki >:( Moim zdaniem nie zasługuje na pierwszy skład Repry za takie wtopy... Niemcy mogli wpakować 4-5 bramek ale wiadomo kto wyłapał. Gra praktycznie w wykonaniu samej Repry była lekko optymistyczna ale niestety jeżeli Smuda nie poukłada dobrze obrony to nie istniejemy...Atak i Pomoc jeszcze znośnie i mamy kim grywać ale obrona to naprawde bardzo nisko poziom. Nowy Żabojad nawet się nie sprwadził i praktycznie nic wielkiego nie pokazał ze swojej strony... może to efekt tego że nawet dobrze nie wkomponował się w skład Polaków. Niema co gdybać... trzeba pracy aby coś zbudowac a nie "pierdolenia" w reklamach Biedronki.

.......