OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 12886 razy)

admin

• Gość
Seriale
« dnia: 14-02, 23:02:21 »
Bry. Wątek o wszechobecnych serialach, tasiemcach, jak zwał tak zwał. Czyli jakie oglądacie, polecacie, itp ;)

Osobiście moje ulubione to (ze starszych): Earth 2/Ziemia 2 - (nie wiem czy pamiętacie, w początkowych latach Polsatu to był chyba jeden z kilku pierwszych zagranicznych seriali które puszczali. Mam całość na DVD, i wielka szkoda, ze zakończyło się tylko na pierwszym sezonie), Miasteczko Twin Peaks (znane ze swojego chorego klimatu, ślicznej Audrey i świetnego intra - Twin Peaks Intro), Świat wg Bundych, Allo' Allo'.

Z nowszych obejrzałem Zagubionych, Prison Breaka (ale po pierwszym sezonie straszny gniot z tego się zrobił), oglądam House'a i teraz drugi sezon V (Przybysze). No i planuję dorwać 2 i 3 sezon Star Wars: Clone Wars, bo skończyłem tylko 1 sezon.
« Ostatnia zmiana: 14-02, 23:05:31 wysłana przez Mef »

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1 dnia: 15-02, 10:09:54 »
A ja bede patriotą !:D Lubie sobie ogladac Ojca Mateusza .. fajny serialek jakich długo nieoglądałem w Polskim wydaniu , udało im się przyciagnąc ogrom ludzi przed TV  :) Poza tym lubie typowe seriale komediowe jak Allo allo czy inne typowo francuskie komediowe seriale, lubilę Dr.Hous'a,Zagubionych a nawet czasami lukam na Plebanię :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 15-02, 14:00:07 »
Temat dla mnie.
Kocham seriale. Oczywiście nie chodzi tu o zapychacze antenowe typu M jak miłość, Plebania itp. Z polskich to jeśli już coś oglądam to tylko komedie.
Ale wracając do tematu prawdziwych seriali to przede wszystkim obracam się w produkcjach kablówek typu: Showtime, HBO, FX. Oczywiście jeśli zwykła stacja wyda coś ciekawego to też obejrzę, ale ostatnio jest to bardzo rzadkim widokiem.
Aktualnie oglądam: Skins, Vampire Diaries, Supernatural, How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Lights Out

Czekam na kolejne sezony: Dextera, True Blooda,
Za sobą mam już takie perełki jak: Lost, Prison Break, Battlestar Galactica ( chyba najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem ), 10 sezonów Stargate SG1 i 5 sezonów Stargate: Atlantis i pewnie wiele wiele innych, wcale nie gorszych, które niestety wyparowały w tym momencie z pamięci

Aktualnie zabieram się do oglądania: Boardwalk Empire i kolejnych sezonów Fringe. Na odpalenie czekają także 2 sezony SW: The Clone Wars.

Jeśli chodzi o House'a to widziałem 2 pierwsze sezony. Chciałbym obejrzeć dalsze, ale niestety nie mam czasu w napływie innych produkcji. Na pewno kiedyś odrobię pracę domowa. Miasteczko Twin Peaks widziałem i także mogę gorąco polecić. V widziałem kilka odcinków i mi nie podszedł, ale i tak pewnie niedługo zaopatrzę się w całość i za jednym zamachem obejrzę.

Sporo tego jest a patrząc w przyszłość będzie jeszcze więcej. Już zacieram ręce na premiery takich hitów jak Game of Trones (HBO) i Camelot (BBC i Showtime)

p.s Lights Out pogrubiłem, bo jest to nowość od FX, którą chciałbym serdecznie polecić. Dopiero 5 odcinków za nami. Opowiada ona o byłbym bokserze, który po niesprawiedliwie osądzonej walce stracił pas mistrzowski i po 5 latach próbuje powrócić na wyżyny.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #3 dnia: 15-02, 17:33:09 »
Ostatnio rzadko oglądam TV. Wiadomo jak na Polsacie LM, albo LE na P. Futbol to oczywiście. Zawszę jednak znajdę czas by oglądnąć Barwy Szczęścia xd, wcześniej oglądałem Prison Break, uwielbiałem ten serial, no i jeszcze raz na jakiś czas, jak nie mam co robić to Dr. House'a. Na deser zostawiłem sobie ulubiony, może trochę głupi Świat według Kiepskich. Mam fisia na punkcie tego serialu, oglądałem wszystkie odcinki i już nie mogę doczekać się nowej serii, która rusza jakoś na wiosnę.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 16-02, 09:42:16 »
Ostatnio pamietając o tym temacie przypomniało mi się ... że ostatnio moja siostra co chile sobie czyta ebilne wiadomości z tej strony i wyłacznie o serialach,gwiazdach itp. tego wyrosło jak grzyby po deszczu... coś dla fanów Allo allo >

http://aleseriale.pl/gid,7984,img,196047,fototemat.html?ticaid=6bcaa

Offline pheonix999

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 18-02, 00:56:36 »
Ja ostatnio tylko Supernatural i Fringe, nic innego nie poruszyło mojej uwagi.

Offline Capitano

• Junior
  • *
  • szczyt zera, to nie mieć hejtera!
« Odpowiedź #6 dnia: 19-02, 10:36:47 »
Na deser zostawiłem sobie ulubiony, może trochę głupi Świat według Kiepskich. Mam fisia na punkcie tego serialu, oglądałem wszystkie odcinki i już nie mogę doczekać się nowej serii, która rusza jakoś na wiosnę.

Ja też bardzo lubię ten serial, niezła beka czasem tam jest.
pozdro ;)

Offline n00b

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 04-03, 15:11:28 »
Ja zacząłem przez neta ogladac "skazany na smierc" polecam.

Offline Szelma

• Amator
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 01-04, 11:10:21 »
Skazany na smierc byl fajny ale tylko 1 sezon. POtem kicha.
Ogolnie to tak jak większosc zagubieni i house.
No i czasem jak siostra ogląda to obczaje też Pierwsza milosć hehe :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 05-04, 15:44:03 »
Polecam zapoznać się z sneak peakiem nowego, nadchodzącego serialu HBO, pt. " Gra o Tron"
Zapowiada się wyśmienicie!

http://www.hatak.pl/aktualnosci/seriale/12562/Gra_o_tron_zobacz_prolog_po_polsku/

Offline Szelma

• Amator
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 15-04, 15:41:42 »
Fajnie sie zapowiada ta Gra o tron. Jak nie zapomne to bede ogladał jak bedzie w tv :D

hehe przy okazji jak ladnie reklama sie dopasowała

« Ostatnia zmiana: 15-04, 15:43:37 wysłana przez Szelma »

admin

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 18-04, 22:54:38 »
Właśnie jestem po sensie tego pierwszego odcinka (w międzyczasie leci na HBO). Wygląda to faktycznie dosyć epicko. Dużo krwi, seksu i intryg - to co ludzie lubią najbardziej.
Czekam na kolejne odcinki.

PS. Urzekła mnie ta dama z blond włosami (ta która została żoną Khala Drogo) :)

« Ostatnia zmiana: 18-04, 22:59:04 wysłana przez Mef »

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 19-04, 17:41:55 »
Ja jeszcze wstrzymuje się z pilotem, gdyż mam szanse na zdobycie książki Gra o Tron.
Jeśliby się tak stało, że wpadłaby ona w moje ręce to chętnie bym ją wpierw przeczytał a potem zobaczył ekranizację.

W między czasie polecam jeszcze The Killing ze stacji AMC i The Borgias z Showtime'u. Tu i tu mamy do czynienia ze świetnymi produkcjami.

Offline Rnaki

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 03-06, 22:28:05 »
Nie lubię zbytnio seriali, ale jest kilka, które oglądam. Są to: "Dr. House", czasami "Na dobre i na złe", "Na wspólnej" i... I chyba tyle!  :)

Offline Vojak

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 03-06, 23:32:41 »
Obejrzałem:

Friends
LOST
Prison Break

Oglądam:

The Big Bang Theory
How I Met Your Mother