OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 12888 razy)

admin

• Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #15 dnia: 04-06, 10:40:01 »
A swoją drogą, niedawno siódmy sezon Housa się zakończył. Fajnie, że pod koniec powróciła śliczna Olivia Wilde. I akurat ten odcinek gdy wróciła był najlepszym w tym sezonie. Czekam na kolejny sezon. 
A tymczasem tylko Gra o Tron ;)

Offline kratos145

• Trampkarz
  • *
  • Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, z londyńską Chelsea będziemy zawsze.
« Odpowiedź #16 dnia: 04-06, 17:38:17 »
Ja jeśli chodzi o seriale to jestem największym fanem serialu LOST. Obejrzałem też Prison Break chociaż ostatni sezon był po prostu denny. Z polskich seriali to Pierwsza Miłość (no co każdy musi obejrzeć jakąś obyczajówę) 8) oprócz tego oczywiście co niedziela Ranczo

Offline Longer.

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 08-06, 00:20:48 »
Ostatnio na TVP Seriale obejrzałem serial "Lie to Me" - Magia Kłamstw. Serial jest podobny do wszystkich typu CSI, Detektyw Monk, ale ma coś w sobie, co przyciąga. Każdą sprawę badają te same osoby, przesłuchują osoby, wykrywają kłamstwa, badają filmy i na ich analizie sprawdzają czy ktoś kłamie czy nie itd. Polecam!

Offline mandm87

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 05-07, 12:56:59 »
Ja mam tak, że jak skończę oglądać jeden serial, to zaraz zaczynam oglądać kolejny. Polecam Rosvell- w kręgu tajemnic, Pasadena, Joan z Arkadii, Zwariowany świat Malcolma, Przyjaciół, Jak poznałem Waszą  matkę, Różowe lata 70, MASH, Hotel Zacisze i pewnie kilka innych, których teraz nie pamiętam :) Wszystkie powyższe gorąco polecam :)

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 05-07, 13:49:05 »
How I Met Your Mother to rzeczywiście jeden z lepszych seriali komediowych aktualnie puszczanych w amerykańskich kablówkach. Ogólnie jeśli chodzi o sit comy to stacja CBS słynna jest nie tylko z HIMYM, ale także z Teorii Wielkiego Podrywu czy kolejnej świetnej produkcji jaką jest Dwóch i Pół. Tak czy inaczej oglądam wszystkie 3 ;) I polecam wszystkim.

Offline slawekwch

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 26-07, 17:43:09 »
How I met your mother jest  świetne. Ostatnio zacząłem też oglądać Skins - początkowo (1 odcinek) mógł się wydawać kiepski i dziwnie kręcony, ale później nawet nie zauważyłem jak 2 sezony były za mną.

Offline Carra23

• Junior
  • *
  • You'll Never Walk Alone !
« Odpowiedź #21 dnia: 11-08, 21:28:44 »
The Mentalist, czyli po Polsku Mentalista, serial, który leci co czwartek o 22:00 na C+Film. Znakomity serial, warty obejrzenia ! ;]

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 19-08, 21:18:11 »
Ostatnio ja zacząłem oglądać starych dobrych "Lokatorów" oraz taki dziwny serialik na Comedy Central "Andy Richter - władca wszechświata"

Offline hhenryk88

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 27-01, 12:13:37 »
Z nowych produkcji warto zobaczyć "Ash vs. Evil Dead" i "Jessica Jones".

Offline klon

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 23-02, 09:49:11 »
Stare odcinki Miodowych Lat i Kiepskich są niedopobicia

pozycjoner

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 11-05, 14:57:31 »
Gra o Tron

Offline Sayedgof