OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Kibice  (Przeczytany 10615 razy)

Offline Driver

• Junior
  • *
Kibice
« dnia: 23-09, 13:05:37 »
W dniu 11 sierpnia 2011 r. zawiadomiliśmy Marszałka Sejmu RP o utworzeniu Komitetu inicjatywy ustawodawczej projektu Ustawy o zmianie Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Od tego momentu mamy 90 dni, żeby zebrać wymaganą ilość 100.000 podpisów. Mamy nadzieję jednak zebrać ich znacznie więcej, dzięki WASZEJ pomocy!

Dlatego ogłaszamy pełną mobilizację i aby podgrzać atmosferę, wprowadzamy element rywalizacji między poszczególnymi klubami:-) Prosimy o zgłaszanie się przedstawicieli klubów, którzy będą nam na bieżąco zdawać relację o postępach w osiągnięciu naszego wspólnego celu! Niedługo opracujemy listę rankingową, którą będziemy na bieżąco aktualizować. Wszystkie dotychczasowe zasady zbierania podpisów są niezmienne i możecie je znaleźć w naszym dziale z pytaniami i odpowiedziami. Również serdecznie apelujemy o wsparcie naszej akcji, ponieważ każdy gest się liczy i za każdy będziemy niezmiernie wdzięczni.

Więcej można się dowiedzieć na http://www.kibicezabezpieczenstwem.pl i tam też można pobrać listy poparcia.

Na jaki adres wysyłam wypełnione listy?

Listy wysyłamy na poniższy adres:
Fundacja Republikańska
ul. Kopernika 30 lok. 421
00-950 Warszawa

Offline Vader

• Manager
  • *
Odp: Kibice
« Odpowiedź #1 dnia: 04-10, 09:24:18 »
Są kibice i "kibice". Do tych drugich zaliczam chołotę, która doprowadziła do zamieszek w Zielonej Górze.

Kiedy czytam "opinie" niestety sporej grupy osób, które tylko z nazwy mienią się kibicami Falubazu po zamieszkach w swoim mieście którego skutkiem było śmiertelne potrącenie przez policję pijanego kibica w niedozwolonym miejscu - czuję ogromną złość.
Kto tym ludziom dało prawo do takich osądów i wulgaryzmów względem policji? Pisanie słów o celowym przejechaniu tego kibica to totalna paranoja.
Kto dał prawo tej pijanej swołoczy dokonać samosądu? Czy gdyby kierwcą nie był policjant też doszło by do linczu? Dwie ciężko ranne policjantki leżą w szpitalu.

I Wy KIBICE z tego powodu się cieszycie? Faktycznie czujecie się panami świata, bo skopaliście kobietę w mundurze, a drugą obrzuciliście płytami chodnikowymi? 
BANDA DAMSKICH BOKSERÓW!!!! Jesteście po prostu zwykłą bandą pustaków - dziczą, która wyrwała się ze szpitala dla obłąkanych. Inaczej Was nie można nazwać!!!!!!!

Chcieliście ukarać policjantów?! Ukaraliście całe SWOJE miasto, bo teraz dzięki takiej "reklamie" kto będzie chciał przyjeżdżać tam gdzie jest niebezpiecznie?!
Mam nadzieję, że wszystkich winnych tych zamieszek spotka zasłużona kara - pokrycie kosztów leczenia obu policjantek, a także wysokie kary finansowe i prace społeczne choćby w szpitalach przy opróżnianiu basenów, czy też praca w oczyszczalni ścieków. 

OD WYMIERZANIA SPRAWIEDLIWOŚCI SĄ SĄDY I POLICJA - NIE MUSICIE ICH KOCHAĆ ANI SZANOWAĆ, ALE TO ODPOWIEDNIE ORGANY DO TEGO BY TO ONE W WYMIARZE PRAWA WYMIERZAŁY KARY. 

Offline Driver

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 07-10, 16:06:04 »
Co się synku tak wkurzasz ? Reakcja tłumu i tyle !! Może policjantki były w kaskach i nie było sposobu rozróżnić czy to baba czy facet. Jak widzę takich forumowych krzykaczy jak Ty to mnie szlag trafia. Byłem na niejednym meczu u siebie i wyjazdowym i wiem że trudno jest babę od chłopa rozróżnić w kasku i reszcie ubranka bojowego. Zastanów się co piszesz. Poza tym koleś temat jest skierowany w inną stronę i zamiast durnych tekstów podpisz listę poparcia !! Jakby mi chodziło o zachowanie kibiców na stadionach to temat założyłbym o całkiem innej treści. Więc won mi z tego tematu z takimi bzdurami.

CHWDP !!!!!!!!!!!!!

P.S. Oczywiście nie popieram pobicia policjantek ani żadnych zadym na stadionach czy poza nim. Tylko wkur..a mnie takie pisanie jak kolesia powyżej i oskarżanie całej rzeszy kibiców za wybryki dajmy na to jakiejś 300 osobowej grupy.
« Ostatnia zmiana: 07-10, 16:08:05 wysłana przez Driver »

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 09-10, 10:57:18 »
Sory ale nie skomentuję Twoich wypocin. Żal, że są kibice którzy cieszą się i pochwalają taki rodzaj "dopingu" jaki miał miejsce w Zielonej Górze przez podpitych pustaków którzy zrobili sobie z własnego miasta burdel.

Offline Driver

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 10-10, 16:10:52 »
Bardzo dobrze, nie komentuj. Nie znasz tematu to się nie odzywaj.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 02-11, 10:23:00 »
Pasujesz do tych pastuchów kiboli złamasie.

Offline Driver

• Junior
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 02-11, 13:04:48 »
Pasujesz do tych pastuchów kiboli złamasie.

Ciekawe czy na ulicy też jesteś taki mądry jak przed kompem.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 03-11, 11:13:39 »
W połowie stycznia będę w Bytomiu na urodzinach mojego kumpla to chętnie mogę wtedy tobie twarzą w twarz wyjaśnić różnicę między kibicem jakim Ja jestem, a kibolem za jakiego ty się uważasz.
Z Katowic do Bytomia niedaleka droga.
Ja nie szanuję ludzi którzy za nic mają innych i cieszą się (jak Ty) z tego że dla frajdy można kogoś skopać i nie odpuszczać nawet kobietom.
To ty koleś zacząłeś tę "naparzankę" nie Ja.

admin

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 03-11, 22:29:02 »
Panowie - może troszkę spokojniej? Dziś taki piękny dzień ;)

WojtasKolo

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 24-04, 16:49:16 »
Nie ma się co denerwować, lepiej sobie tutaj http://sportlivetv.net/ meczyk obejrzeć ;)

pozycjoner

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 11-05, 14:58:34 »
Wszystkim kobicom polecam tę stronkę http://elivescore.pl/ .

WojtasKolo

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 17-05, 10:29:12 »
Jezeli chcecie oglądać wszytstkie mecze za darmo to zostaje tylko net... Ponoc dobrze przygotowana na Euro bedzie https://odslupka.pl/pilka-nozna/euro-2016

Offline MichalW

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 13-06, 20:49:23 »
Dzięki za linki

.......