OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Czy oglądacie jakieś programy sportowe?  (Przeczytany 15004 razy)

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
Czy oglądacie jakieś programy sportowe?
« dnia: 30-10, 13:59:01 »
Taki temacik natchnął mnie po obejrzeniu dzisiejszego Cafe Futbol. Jak wiemy w Polsce jest dużo ciekawych i interesujących programów w którym wypowiadają się znane tuzy dziennikarstwa czy też wybitni eksperci. Sam osobiście lubię oglądać Cafe Futbol od czasu do czasu. Co prawda dzisiaj temat był nudny, bo o sędziach to naprawdę pan Borek robi dobrą robotę. Podobają mi się dobre analizy Romana Kołtonia, a i Wojtek Kowalczyk coś rzuci ciekawego. Co prawda czasami są zbyt stronniczy w stosunku do zapraszanych gości tak jak to było dziś z panem Strejlauem, ale ogólnie ok. Ciekawy jest też program "Atleci" w którym pokazują różne nowinki. Polsat chcąc przyciągnąć uwagę chyba specjalnie obsadził tam Paulinę Sykut, która czasami mnie lekko denerwuję, ale też w  sumie w porządku. Wiem, że trochę dziwnie, iż tylko o Polsatowskich programach to mówię, ale też to swego rodzaju odpowiedź do was abyście wy opowiedzieli czy jak ktoś z was ma np. Canal + to się wypowie o jakiś różnych programach rodem z tej telewizji. Zapraszam do dyskusji!

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Czy oglądacie jakieś programy sportowe?
« Odpowiedź #1 dnia: 30-10, 17:50:19 »
Ja jako, że praktycznie w ogóle nie oglądam telewizji to programów też nie oglądam.
Chyba, że zaliczamy do nich studia przed i pomeczowe.
Wydaje mi się, że Internet jest wygodniejszym i bardziej praktycznym źródłem informacji.

admin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 31-10, 10:07:10 »
Hehe, no wczoraj z rana byłem strasznie skacowany i przypadkiem obejrzałem tych Atletów i ta Paulina Sykut to był jedyny powód dla którego wytrzymałem z tym programem do końca. Śliczna kobieta z każdej strony - tak offtopikując ;)

A ogólnie to oglądam Cafe Futbol przez neta sobie zawsze tam z rana na drugim monitorze leci. Czasem coś ciekawego powiedzą. I jest to jedyny program który prawie co tydzień oglądam.
Pamiętam, ze w tamtym sezonie widziałem ze dwa razy jakiś program podsumowujący daną kolejkę Ekstraklasy, ale tera to nie wiem o której to leci i chyba ciężko by było transmisje z tego w necie znaleźć.   

Offline wk1900

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 10-03, 11:28:05 »
Jak dla mnie najciekawszy to canal+ skróty lig europejskich :) Nie ma komentatora !

Offline R_K

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 13-03, 10:33:05 »
Oglądam Cafe Futbol. Poruszają ważne problemy i patologie w polskiej piłce.

Offline Futbol

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 29-05, 17:22:54 »
Witam

Również polecam Cafe Futbol, bardzo dobrze prowadzi program Borek, ciekawi goście, oraz co najważniejsze ciekawe i ważne informacje (prawdziwe). Dosyć często oglądam także nsport, polecam poniedziałkowy program piłkarski lub też program Ligi Mistrzów.

Offline Zamora

• Junior
  • *
  • Barcelończyk
« Odpowiedź #6 dnia: 22-06, 15:46:29 »
Także polecam, bardzo ciekawy program z wieloma uwzględnieniami wielu piłkarzy ;)

Offline Pavlosport_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 31-10, 14:26:21 »
Ja także mam o nim pozytywne zdanie,tylko czasem mogliby też skupić się na piłce tak w szerszym aspekcie,omówić drużyny itd. robią to bardzo rzadko,chociaż naprawde program bardzo ciekawy.

.......