OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Koszykówka  (Przeczytany 28759 razy)

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
Koszykówka
« dnia: 04-01, 17:30:14 »
Czy lubicie kosza czy tylko piłką nożną nic wam w głowie? Piszcie tutaj wszytko co z wiązane z koszykówką.

PS Moja ulubiona liga to oczywiscie NBA a klub Los Angeles Lakers:D 
« Ostatnia zmiana: 04-01, 17:41:07 wysłana przez LukasSlowik10 »

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
Odp: Koszykówka
« Odpowiedź #1 dnia: 04-01, 17:32:20 »
Za koszem nie przepadam, ale jak nie mam co robić to obejrzę czasami. Najbardziej z NBA lubię chyba LA Lakers, a jeśli chodzi o polską ligę, to nie dziękuję.  ;)

admin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 04-01, 17:42:43 »
Jedyna liga jaką mogę oglądać to NBA (no Mistrzostwa w Polsce oglądałem jeszcze). Ale nie trawie jak biali grają w kosza, bo wiadomo - potrafią skakać ;)
Jeszcze 8-10 lat temu śledziłem w dużym zainteresowaniem NBA. Teraz jakoś mniej mnie to interesuje, choć czasem spojrzę na wyniki.
Dawniej kibicowałem Lakersom. Teraz już chyba nikomu (może troszkę Minnesocie Timberwolves).

Za to lubię pograć na boisku w kosza, a i owszem.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04-01, 17:52:57 »
Kiedyś, bawiąc się w bukmacherkę na bieżąco śledziłem rozgrywki NBA.
Teraz już rzadko oglądam mecze, ale zdarza się śledzić spotkania drużyn z wyższej półki. Ze względu na ich zaciętość oraz efektowność. Lakersi ftw ;)

Koszykówka jest jedynym sportem, w który grać nie lubię, ale lubię oglądać.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #4 dnia: 07-01, 13:25:27 »
Lubię grać. Oglądnąć też ale mecz NBA lub Euroligi albo na szczycie PLK. Jeśli chodzi o kibicowanie to w damskiej koszykówce to Wisła Can-Pack Kraków. W męskiej również Wiśle tylko , że ona na razie gra na 3 szczeblu rozgrywek. Z NBA to Chicago Bulls , mój tata dawniej oglądał i śledził wyniki i przeszło na mnie.

Offline Maliniak

• VIP
  • Amator
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 08-01, 21:54:10 »
Lubię oglądać, ale grać to tak średnio ;), u mnie we Włocławku jest jedna drużyna Anwil Włocławek
tylko coś w tym sezonie licho im idzie :P ;)

admin

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 22-02, 12:46:20 »
Odświeżę bo akurat "mocny" transfer miał miejsce w nocy w NBA. Otóż jeden z najlepszych aktualnie grających koszykarzy - Carmelo Anthony zmienił barwy klubowe. Odszedł z Denver Nuggets do New York Knicks.

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 10-05, 14:42:41 »
Panowie co nic nie piszecie w tym temacie . Play-Offy są w decydującej fazie Lakersi rozgromieni przez Dallas 4-0  i Dallas w finale konferencji .
Miami ogrywa Celtics 3-1 i raczej też do finału pójdzie ,gdzie zmierzy się pewnie z Atlantą (jakoś nie wierzę w sukces Byków)
Ogólnie obstawiam finał Miami - Dallas i 4-1 dla ekipy z Florydy

admin

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 10-05, 15:28:51 »
No własnie Lakersi... Szkoda, że nic nie zdziałali z Dallas.
I Phil Jackson idzie na emeryturę.
I jakby nie było największe szanse według mnie również ma Miami i wygra finał.
Choć fajnie by było gdyby Bullsi znów byli na szczycie :P

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 10-05, 16:09:56 »
No tak Bulls mają ładną drużynę .
Widać ,że Rose jest dobrym liderem ,a po za tym mają dobrego Power Forwarda Boozera  oraz Noaha , Denga i dosyć niezlą ławkę rezerwowych .
Jednakże cóż z tego jeśli Miami ma taką pakę , a i tak Wade z Lebronem rozgrywają praktycznie cały mecz we dwójkę tylko im Bosh zbiera piły i coś wsadzi do kosza ewentualnie .

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 15-06, 09:45:22 »
Dallas Mavericks zasłużenie wygrali ligowe rozgrywki NBA. O ile największymi wygranymi finału NBA okazali się Jason Kidd i Dirk Nowitzki (MVP finałów), o tyle za wielkich przegranych uznać trzeba LeBrona Jamesa oraz bardzo nierówno grającego Chrisa Bosha. Miami Heat myślało tak naprawdę, że ekipa Dallas położy się na parkiecie i podda się "galaktycznej" ekipie Heats bez walki.
DeShawn Stevenson jako JOKER w talii Mavericks był utrapieniem największej gwiazdy którą niemiłosirnie ośmieszał Miami czyli LeBrona Jamesa. Wygrała tak naprawdę koszykówka zespołowa z Jasonem Kiddem w roli głównej, który dostawał piłkę w ważnych momentach, odpowiednio ustawiał swoich partnerów, kierując grę w stronę kluczowego gracza tj. Nowitzkiego. Pamiętam czasy Mavericks kiedy byli wyśmiewani za swój styl gry. Teraz wszyscy kibice w Dallas mogą z dumą chodzić z podniesionym czołem. Gratulacje dla ekipy Dallas. Co do ekipy z Miami - koszykarze tego zespołu obrośli w piórka i słusznie spotkał ich zimny prysznic.

admin

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 15-06, 13:23:19 »
No zaskoczyło mnie Dallas. Ale należało im się.

Odbijając od tej wielkiej ligi, od 18 czerwca w Polsce mamy Mistrzostwa Europy Kobiet w koszykówce. Kto pamięta, ten ma dobrą pamieć, 12 lat temu również w Katowicach zdobyliśmy złoty medal EuroBasketu.
Tym razem raczej dziewczyny nie mają co liczyć na tak wielki sukces, ale na pierwszą piątkę turnieju chyba nas stać. Pierwszy mecz gramy w sobotę z Czarnogórą.
Skład Polski na turniej:
obwodowe: Katarzyna Dźwigalska, Paulina Pawlak, Anna Pietrzak
skrzydłowe: Małgorzata Babicka, Agnieszka Kaczmarczyk, Katarzyna Krężel, Elżbieta Mowlik, Agnieszka Skobel, Agnieszka Szott, Justyna Żurowska, Emilia Tłumak
środkowe: Aleksandra Chomać, Patrycja Gulak-Lipka, Ewelina Kobryn

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 16-06, 09:19:00 »
Ja też już nie mogę się doczekać ME koszykarek :D :D Trzeba przyznać, że będzie to dla Nas wyjątkowa impreza. Oby tylko dopisali kibice w halach, bo ostatnio w Europie żeńska koszykówka mocno obniżyła loty. Co do naszych dziewcząt to wyjście z grupy jest pewne-potem tak naprawdę zaczną się schody. Wierzę z całego serca jednak w nasze zawodniczki. :-* :-* :-* :-*

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 14-07, 11:20:08 »
Cóż nasze dziewczyny na Mistrzostwach nie zaszalały.

Ale dla mnie jest większy problem. Nadal nie wiadomo co z ligą NBA. Zawodnicy się buntują i nie chcą pójść na kompromis. Boję się, że liga nie wystartuje w ogóle w tym roku. Co o tym sądzicie?

Offline Krakowiak

• Junior
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 14-07, 12:08:44 »
Według mnie dojdą do jakiegoś kompromisu bo gdzie indziej zarobią takie pieniądze jak w NBA?? Jeśli nie wystartują w terminie to może z małym opóznieniem :)

.......