OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Koszykówka  (Przeczytany 28758 razy)

Offline Vader

• Manager
  • *
Odp: Koszykówka
« Odpowiedź #15 dnia: 16-08, 09:13:11 »
Jednak nasza kadra bez Gortata na ME koszykarzy. Jak nie wiadomo o co chodzi to idzie rzecz jasna o kasiorkę. Przez bezwzględnego managera nie udało się znaleźć kompromisu w sprawie ubezpieczenia najlepszego polskiego koszykarza na ME. Polisa ubezpieczeniowa związana z lokautem miała kosztować ok. miliona złotych i Polski Związek Koszykówki był przygotowany na ten wydatek. Agent Gortata - Guy Zucker postawił jednak dodatkowe warunki, jak się okazało - nie do spełnienia dla związku. Tak więc na Litwie moi mili bez Marcina nasi koszykarze będą sobie musieli poradzić żeby się nie zbłaźnić na europejskiej arenie.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 01-09, 09:33:43 »
Po naprawdę wczorajszym niezłym meczu naszych koszykarzy na Eurobaskecie na Litwie przegranym tylko 5 pkt. z Hiszpanią wcale tak fatalnie nie wygląda sytuacja z Naszą narodową kadrą. Widać, że grając bez presji można pokazać się z dobrej strony. Podopieczni Ales'a Pipan'a nieźle napędzili stracha obrońcom mistrzowskiego tytułu, a kwestia wyniku była otwarta do końca. Nawet bez Gortata, Lampego, Ignerskiego czy też Dylewicza nie mamy prawa się wstydzić stylu i gry naszych reprezentantów. Widać niezłą grę Koszarka, Kelatiego, Hrycaniuka czy też Szewczyka. Dzisiaj wieczorem gramy z Litwinami którzy wczoraj bez wielkich problemów pokonali Brytyjczyków i raczej nie ma co liczyć na "miły" doping na trybunach. Wiadomo, że na Litwie koszykówka to sport narodowy i hala będzie wypełniona fanatycznymi kibicami litewskich kibiców. Liczę, że pokażemy się równie dobrze jak wczoraj z Hiszpanią.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 05-09, 09:58:35 »
Jestem mile zaskoczony wczorajszą wygraną naszych koszykarzy na Eurobaskecie z Turkami, którzy autentycznie nas zlekceważyli. Widziałem dzisiaj wcześnie rano ten mecz jeszcze raz z odtworzenia na DVD i byłem podbudowany tym jak wybijaliśmy z rytmu gry Turków. Piękny prezent sprawili nam koszykarze, bo wygrana z takim zespołem jak Turcja to powód do ogromnej radości. Dzisiaj żeby awansować do dalszej fazy Eurobasketu nie możemy przegrać z Brytyjczykami. Wszystko w głowach naszych zawodników, oby na Boga tylko nie zlekceważyli Brytyjczyków.

admin

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 05-09, 20:11:07 »
No, ale niestety dziś przegrana. Nadzieje jak szybko się pojawiły tak szybko prysły. Trzeba jednak się cieszyć że takim składem udało się choć razy wygrać i to z nie byle kim.

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 06-09, 17:34:04 »
No niestety  nasi się pojechali na Brytyjczykach. Jak z Turkami chłopaki walczyli do końca to wczoraj słabiutko. Największa masakra w zbiórkach. Widać brak Gortata, bo nasza kadra jest niska. Do tego oni mieli Luola Denga. Gościa, który w zeszłym roku w każdym meczu wychodził w pierwszej 5 Chicago Bulls. Sam osobiście myślałem, że Brytyjczycy są do ogrania, ale no widać doświadczenie Denga. Świetny rzut z dystansu do tego dobrze gra pod koszem, świetnie wykonuje rzuty osobiste. A u nas zawiedli wszyscy. Jak liczyłem na Berishe to się zawiodłem na nim w 2 połowie spotkania. 

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 22-08, 11:16:58 »
Polscy koszykarze w trzecim meczu eliminacji do mistrzostw Europy w Słowenii ponieśli drugą porażkę. Tym razem zbyt silni okazali się Finowie, którzy wygrali w Koszalinie 81:79.
Kompromitacja - jeszcze trochę i lać Nas będą ekipy z Wysp Wielkanocnych i Wysp Owczych.
Widziałen ten mecz i byłem zdegustowany co odwalali koszykarze - wstyd to najdelikatniejsze słowo jakie się ciśnie na usta.
Można przegrać i kibice to docenią jak widzą,że kadra się stara i gra na maksa,a tutaj nie było tego widać co po meczu stwierdzili sami koszykarze z Gortatem na czele.
Przynajmniej umieli się do tego przyznać po męsku - jedyny plus tego blamażu.

admin

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 22-08, 16:34:15 »
:)

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 23-08, 11:39:52 »
Nie jest kolorowo - po porażce z Finami nie dziwię się że fani kosza dość ostro jadą po zawodnikach i nie ma od razu zbyt wielkiego przełożenia by kupować karnety na ligę skoro kadra daje plamę z Finami.

Offline qca

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 17-02, 07:08:00 »

Sty 24, 2013
Zapraszamy na Festiwal Minikoszykówki w Koszalinie
Kategorie: Rozgrywki młodzieżowe

Trwa nabór drużyn do udziału w XI Ogólnopolskim Festiwalu Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców Koszalin „CAMP 2013”.
czytaj dalej →
Sty 22, 2013
Zmiany w strukturze PZKosz
Kategorie: PZKosz

Zarząd Polskiego Związku Koszykówki na poniedziałkowym posiedzeniu ustanowił nową strukturę związku. Na stanowisko generalnego menedżera reprezentacji Polski seniorów powołał Marcina Widomskiego.

Offline TadeuszMiotaj

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 05-06, 15:58:13 »
Grać nie lubię może dlatego że nie mam odpowiednich warunków:D Ale na pewno lubię popatrzeć an dobre rozgrywki koszykarskie na których się po prostu nie da nudzić:)

Offline Dzejs

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 01-09, 15:45:18 »
jakieś newsy w koszykówce? Orientujecie sie?

Offline fabian31

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 29-04, 22:38:45 »
Ja śledzę wszystkie newsy na bieżąco na probasket.pl

Offline henksT

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 06-09, 22:21:24 »
Niezła stronka i już wszystko wiem.

t.nor

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 28-09, 13:41:46 »
Ja się jaram koszem i butami do koszykówki ostatnio zakochałem się w tych  https://odslupka.pl/product-pol-26211-Jordan-Rising-High-2-Infrared-23-844065-607.html

rezaz112

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 03-11, 20:47:28 »
I jak co tam nowego, ktoś coś..?

.......