OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Ulubiona FIFA i ulubiony PES  (Przeczytany 12065 razy)

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
Ulubiona FIFA i ulubiony PES
« dnia: 10-12, 23:04:52 »
Wypowiadajcie się jakie macie miłe wspomnienia z grami, które zostały wymienione. Myślę, że to ciekawy temat i wielu jest się nim dobrze wypowiedzieć. Dla mnie najlepszym PES'em jest wersja 2009 na PC. Choć w sumie głupio się wypowiadać jak się grało tylko w niego i PES 6 również na kompa. Dla mnie to najlepsza gra na kompa oprócz World Cup 2006 w jaką grałem. Sam zamierzam za niedługo nabyć na XBOXA 360 PES'a 2008 i ocenię go czy warto było wydać na niego parę złotych. 
Z gier FIFA miałem dużo więcej do czynienia. Moją pierwszą grą są właśnie  Mistrzostwa Świata 2006 na PC. Świetna gra. Można powiedzieć, że uzależniłem się od niej, ale niestety się porysowała tak,że nie dało się już grać. Grałem na PC jeszcze FIFE 07, FIFE 08 i UEFA Euro 2008. Choć tak naprawdę pierwszą piłkarską grą była FIFA 2005 u kuzyna. Też niezła gierka.
Teraz gram głównie na XBOXIE 360 i pogrywam w FIFE 11. Świetna jest. Grałem też wersje 09 i 10 i są znacznie łatwiejsze od 11. Teraz staram się grać głownie online i jest super. Może jak z tanieje FIFA 12 to sobie ją zakupie. Ale wy wypowiadajcie się również.

admin

• Gość
Odp: Ulubiona FIFA i ulubiony PES
« Odpowiedź #1 dnia: 12-12, 09:19:34 »
Przygodę z grami piłkarskimi zaczynałem od Kick Off 2 na Amigę. Do tej pory nie mam tyle frajdy z gier piłkarskich co w latach 90 i graniu to. Pamiętam, że miałem kilka innych gier piłkarskich na Amigę, które zaczynały powoli przechodzić w pseudo 3D i rzut kamery znany z dzisiejszych gier ale nie umywały się do Kick Off 2 ;)

No ale tak już wracając do tematu wątku. Z ulubionych gier spod znaku FIFA to chyba wersja 2003, kiedy to już FIFA przechodziła metamorfozę od swojej "statyczności" w nową erę. W 2003 uwielbiałem grać Rivaldo ;)

Ulubiony PES to chyba 6. To był kosmos, od tego czasu przesiadłem się z FIFY na rzecz PESa.

Offline Ronaldinho83

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 19-04, 16:43:12 »
Moja ulubiona Fifa to pozycja z numerkiem 2010. Może akurat dlatego że kiedy wyszła ta gra, miałem największą "zajawkę" na komputerowy football. Byłbym jednak niesprawiedliwy gdybym nie wspomniał o tym, że najwięcej czasu w swoim życiu (i największe "piłkarskie" emocje) spędziłem grając w niezapomniany World Cup 98 :)

Offline artiK

• Junior
  • *
  • Vamos Mi Sevilla !
« Odpowiedź #3 dnia: 18-07, 10:56:42 »
Pierwsza moja gierka piłkarska w jaką grałem to FIFA 2000 , później EURO 2000 , kolejne lata to PES, PES 2,3 dalej fify 04,05 (oczywiście wszystko na playstation) , natomiast od PES-a 6 w zasadzie do dzisiaj gram na PC ;) Ulubione gry? Myślę że poziom i grywalność gdzieś pomiędzy FIFĄ 08 a 09, PES 6 (nieśmiertelny) no i PES 12 mimo błędów różnorakich bardzo mi podchodzi ;)

Offline kowall

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 29-10, 10:48:03 »
Ulubiona Fifa to 97 :) można w niej było grać na hali. Super sprawa :)

Offline twojtyp

• Trampkarz
  • *
  • Gry hot spot na telefon
« Odpowiedź #5 dnia: 16-12, 12:40:09 »
FIFA tylko 2015  8)

.......