OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Stawki za jakie grasz  (Przeczytany 6790 razy)

admin

• Gość
Stawki za jakie grasz
« dnia: 06-01, 21:08:08 »
Jak w temacie - za jakie stawki przeciętnie gracie u buka? 2 zł, 10zł, a może dużo więcej?

Ja tam dużo ryzykować nie lubię, przynajmniej jeśli chodzi o typy, nie wychodzę powyżej stawki 20zł. A przeciętnie 4-6zł.

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Stawki za jakie grasz
« Odpowiedź #1 dnia: 06-01, 21:24:05 »
Stawki? Różnie. Stawiało się za 10, 20, najwięcej chyba za 60 zł.
Najczęściej Liga Angielska. Kiedyś jeszcze jak interesowałem się hokejem, to sporą efektowność miałem w NHL. Teraz już nie śledząc tej ligi ciężko cokolwiek trafić.

Oczywiście rekreacyjnie najlepszą stawką jest od 3-6 zł.
Bez stresu, a przy większej ilości spotkań można nawet coś zarobić ;)

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 06-01, 22:17:09 »
Ja kiedyś fuksa miałem bo na bet at home obstawiłem przez pomyłke 100 zł (miało być 10) i wygrałem koszykówke nba że lakers wygrają finały 2010 ale od 4 czerwca spać nie mogłem a seria była do siedmiu meczów ale wygrałem ponad 350 zł :D

Offline LP

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 12-01, 22:04:48 »
Gram regularnie co 1-2 dni, mecz zawsze jeden stawiam od 50-200zł, wychodzi się na tym bardzo dobrze. (zysk 1000zł miesięcznie) zdarzają się również wpadki, ale ja przed obstawieniem danego spotkania, analizuje je, patrząc na statystyki, osłabienia w tym meczu, jest to bardzo ważne. Założę temat i zaprezentuje Wam. :)

Offline Zefson

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22-02, 19:06:36 »
Zazwyczaj jest to 10-15 złoty

Offline Meduza

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 25-02, 22:08:30 »
Zależy też od rodzaju i liczby wydarzeń i od buka, im wyższe kursy na dane wydarzenie tym mniej stawiam, np. na bet365 wystarczy 2-3 wydarzenia na ako i już masz sensowne przebicie nawet na niewielkich stawkach - warto się nie bać wysokich kursów, bo nie oznaczają one zawsze małych szans zespołu - wystarczy porównać z innymi

robię też dużo kombinacji z handicapami azjatyckimi etc., na piłkę stawiam po kilkadziesiąt złotych, bo się na tym najlepiej znam, czasem dla rozrywki jakieś nieduże na tenis, ale to na ogół minimalną możliwą, pozdro

pozycjoner

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 11-05, 18:06:34 »
od kilkunastu do 200-300 zł maks. zazwyczaj obstawiam tam, gdzie mają lepszy kurs https://betonline.net.pl/porownywarka-kursow .

.......