OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Legia Warszawa  (Przeczytany 33260 razy)

admin

• Gość
Odp: Legia Warszawa
« Odpowiedź #90 dnia: 23-09, 13:04:28 »
Dzięki że fajnie opisałeś sytuacje.

Co do meczu to szkoda, że tylko punkt, bo można było wygrać ten mecz, gdby m.in. Salinas trochę sie postarał - piłka od Koseckiego a on z lewej nogi w kosmos.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #91 dnia: 26-09, 11:27:02 »
W głowie mi się nie mieści,że ludzie mieniący się fanami Legii zdewastowali po derbowym meczu z Polonią WŁASNY stadion - straty klub ocenił na 200 tysięcy złotych.
Bardzo dobrze,że KP Legia Warszawa zawiesiła współpracę ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa.
Ciężko będzie odzyskać te kasę od "fanów" bo nikogo za rękę nie złapano.
A koszty remontu pokryje budżet miasta - czyli kasa NAS wszystkich.
I dla takich ludzi warto przychodzić na polskie stadiony?

I wy mi się dziwicie,że mam takie negatywne zdanie o Naszej ligowej piłce skoro fani własnego klubu zrobili ze swojego obiektu ser szwajcarski.
Łatwo niszczy się nie swoje mienie.

Offline Pavlosport_pl

• Junior
  • *
« Odpowiedź #92 dnia: 23-11, 15:57:06 »
Niestety masz racje,ciężko mówić o kimś jak o kibicu skoro niszczy własny stadion i tym samym szkodzi swojej drużynie. Kibicowanie powinno opierać się na czymś zupełnie innym,nawet jeżeli drużynie nie idzie zbyt dobrze w obecnych rozgrywkach. To Legii nie dotyczy,póki co jest najlepszą polska drużyną.

Offline johnykrk

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #93 dnia: 14-12, 22:14:13 »
Jak Legia sprzeda Jędrzejczyka to będzie juz po legii , gdy on nie gra to obrona jest dziurawa niestety oglądałem mecz na terazmecz.com.pl i widziałem wpadke

Offline tred102

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #94 dnia: 08-01, 21:43:19 »
Legia Warszawa, niby tylko 13 liter, ale jakże pięknie brzmiących, kiedy stanowią całość. Dla wielu to tylko klub sportowy, dla wielu całe życie czy sposób na nie.

Zaczęło się… No właśnie, kiedy się to wszystko zaczęło. Historia Legii rozpoczęła się w kwietniu 1916 roku, w okolicach Maniewicz na Wołyniu. Rozlokowani w okolicznych lasach żołnierze Legionów Polskich zainspirowani przez Stanisława Mielecha postanowili powołać do życia zespół piłkarski. Jednak drużyny nie założyli tak od hop. Już rok wcześniej, przebywając jeszcze w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie formowały się Legiony, znajdujący się w ich szeregach przedwojenni piłkarze, grali i trenowali tworząc podwaliny pod Legię.

W 1916 roku Sztab Komendy Legionów dotarł na Wołyń. Już w trakcie przemarszu nawiązywano kontakty z drużynami sąsiadujących pułków i obiecywano sobie rozegranie meczów przy najbliższej okazji. Po dotarciu na miejsce, Sztab Komendy Legionów rozpoczął stacjonowanie w okolicach Maniewicz, a obóz, który tam założono, nazwano Legionowem. W okolicy koszar wyszukano odpowiednią polaną, zniwelowano nierówności terenu, zbudowano bramki z brzozowych kijów. Zorganizowano także stroje, które wykonano z … nadwyżki mundurów. W ten właśnie sposób z kalesonów powstały piłkarskie spodenki, a z podkoszulek, trykoty.

Offline ludi0080

• Junior
  • *
« Odpowiedź #95 dnia: 24-01, 12:44:19 »
poradzili sobie jakoś chłopacy :D

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #96 dnia: 22-02, 21:17:08 »
No Legia po wzmocnieniach, przed rewanżami jest chyba zdecydowanym faworytem do mistrzostwa

Offline zozol

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #97 dnia: 23-02, 19:37:41 »
Mistrzem pewnie zostanie, ale czy jest dość silna by zagrać w LM?

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #98 dnia: 25-02, 14:31:48 »
Brawa, wielkie brama dla Korony która ograła Legię 3:2

Offline Dam85

• Amator
  • *
« Odpowiedź #99 dnia: 19-09, 14:33:24 »
Dziś Legia mierzy się z Lazio w Rzymie pomimo wystawienia drugiego składu przez Lazio nie jestem optymistą co do wyniku osiągniętego przez Legię. Z Rzymu wrócą z minimum dwu bramkowym bagażem z obecna postawą obronny i nie zapominając ze Wojciech Skaba to nie Kuciak.  :P

Offline kowall

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #100 dnia: 29-10, 10:44:20 »
Oglądaliście w niedzielę? Bieda. Po bramce Legii wszystko fajnie szkoda tylko, że na kilka minut :/ k... i stracili.

Offline rav1906

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #101 dnia: 02-12, 21:58:37 »
siemka

Offline fantom133

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #102 dnia: 23-04, 11:29:56 »
A już tak było blisko wygranej.

Offline deni

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #103 dnia: 21-09, 19:12:49 »
W moim sercu tylko (L)egia jest !
Kocham klub, kibicuję od dobrych 5-ciu lat.

Offline Piłkarka

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #104 dnia: 28-12, 13:00:56 »
No cóż, mimo iż jestem ze świętokrzyskiego, to z polskich klubów najbardziej lubię właśnie Legie. Bardzo fajne letnie transfery, przede wszystkim Manu, który gra naprawdę fajnie, no i niezapomniany mecz z Arsenalem. Mam nadzieję, że w drugiej części sezonu, zdobędą dużo punktów, zdołają dogonić Jage i zdobędą mistrza.

Ja też lubię Legię, choć jestem Łodzianką. To jest porządny zespół, świetnie gra, choć ostatnio ma pewne problemy. Ale według mnie to jest drużyna na poziomie.

.......