OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Nowy selekcjoner  (Przeczytany 17444 razy)

Offline cristianoronaldo2

• Junior
  • *
Nowy selekcjoner
« dnia: 27-06, 10:23:31 »
W wywiadzie dla radia RMF FM Grzegorz Lato przedstawił nowych kandydatów na selekcjonera drużyny narodowej.
Są to:
- Maciej Skorża - wyrzucony z Legii,
- Waldemar Fornalik - z Ruchu,
- Michał Probierz z Wisły.

Osobiście najchętniej widziałbym jakiegoś obcokrajowca, ale z tej grupy typuję Fornalika.

Co myślicie o tych trenerach?

admin

• Gość
Odp: Nowy selekcjoner
« Odpowiedź #1 dnia: 27-06, 11:58:43 »
Kolejne debilne wybory PZPNu. Potrzebny nam doświadczony trener - obcokrajowiec, a nie kolejne nic nie warte "wyrzutki". Fornalik to może jest dobry na taki klub jak Ruch, ale nic więcej. Skorża pokazał w tym sezonie w lidze co jest warty. Probierz to samo, w Polsce i na Cyprze.
Jeśli wybrany zostanie ktoś z tej trójki to czeka nas kolejne kilka lat dna polskiej piłki.

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 27-06, 12:15:34 »
Jak tu się nie zgodzić...

Miałbyś jakiegoś dobrego kandydata?

admin

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 27-06, 13:31:41 »
Niekoniecznie, bo nie wiem kto by się podjął czegoś takiego jak praca w naszej Reprezentacji ;)
Właśnie też usłyszałem w radiu że do tej trójki dopisywany jest i Piechniczek. I ponoć jacyś obcokrajowcy choć PZPN  nie wymienia nazwisk, czyli nie bierze pod uwagę.
Ale chciałbym kogoś takiego jak Slaven Bilić - kto potrafi powiedzieć piłkarzowi prosto z mostu co o nim myśli, który potrafi wypieprzyć pół składu za jednym zamachem jak mu się coś nie spodoba. Ogólnie kogoś twardego, z charakterem. Czyli przeciwieństwo Franciszka Dyzmy.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 27-06, 18:25:03 »
Ja moi drodzy wogóle nie przywiązuję wagi kto zostanie trenerem kadry - wszak ów selekcjoner robi to co nakazuje mu prezes Lato.
Pamiętam jak był wybierany Franz na stanowisko selekcjonera - obiecywał,że nie będzie grać w meczach z rywalami pokroju Tajlandii, Singapuru w spotkaniach poza terminami FIFA;iż nie będzie słuchać rad prezesa PZPN, będzie grać na dużych stadionach - a co było dobrze wiemy.
Franz był kukiełką w rękach PZPN.
Podobnie będzie z nowym selekcjonerem - to będzie taki sam osobnik niestety który będzie tylko przytakiwać i udawać Greka.
« Ostatnia zmiana: 27-06, 18:26:58 wysłana przez Vader »

• Junior
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 28-06, 09:19:47 »
Też mi się wydaje, że selekcjoner wiele nie zmieni, póki nie zmieni się władza i struktury PZPN. Bo to nie piłkarze i trener jest problem, ale sam PZPN, który nie rozwija tylko trzyma polską piłkę na dnie.
A tą Muchę też bym packą klepnął ;D, z tego stołka.

admin

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 28-06, 09:28:15 »
A tą Muchę też bym packą klepnął ;D,

Brzmi to trochę dwuznacznie  8)

Offline zozol

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 14-07, 13:08:58 »
Też mi się wydaje, że selekcjoner wiele nie zmieni, póki nie zmieni się władza i struktury PZPN. Bo to nie piłkarze i trener jest problem, ale sam PZPN, który nie rozwija tylko trzyma polską piłkę na dnie.

A co ma Lato do tego, że zamiast 90 min meczu gramy zaledwie 30? :'( Choć trzeba przyznać ,że PZPN za mało inwestuje w młodzież. Z RESZTĄ NASZE WSPANIAŁE KLUBY WOLĄ 30-TO LETNICH OBCOKRAJOWCÓW NIŻ NASZĄ MŁODZIEŻ
« Ostatnia zmiana: 14-07, 13:13:20 wysłana przez zozol »

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 14-07, 19:47:13 »
Ma i to sporo...Dlaczego Fornalik będzie miał problem z skompletowaniem sztabu szkoleniowego?Bo PZPN chce żeby pozostał taki jaki był.Niech dobierze ludzi w których wierzy że przygotują naszych piłkarzy na 90min a nie 30

Offline zozol

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 14-07, 21:22:32 »
To niech się kłuci i postawi na swoim
a co do przygotowania fizycznego to lewy je krytykuje a inni twierdzą że było na 5 powołując się na statystyki przebiegliśmy 7 km więcej od Greków 4 lub 3 więcej od Ruskich i 800 m mniej od Czechów

Offline Dominosfootball

• Amator
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 14-07, 21:25:18 »
Oby Fornalik nie dał się zdominować "leśnym dziadkom z PZPN-u"

Offline zozol

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 14-07, 21:56:06 »
Oj nie wiem każdy wie jak to z PZPN,ale mam nadzieję że Fornalik postawi na swoim

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 16-07, 12:27:46 »
Ja dałbym mu wolną rękę niech robi co uważa za stosowne...gorzej już chyba być nie może

Offline pyton

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 16-07, 13:03:03 »
Według mnie to oni wybrali Fornalika z myślą że da się właśnie zdominować jak Smuda.

Offline zozol

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 16-07, 13:07:05 »
Ty byś tak zrobił a znając PZPN sztab zostanie taki jak był dotychczas czyli kukiełki w rękach PZPN-u :'(

.......