OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Kto trenerem polaków?  (Przeczytany 10184 razy)

Offline Maliniak

• VIP
  • Amator
  • *
Kto trenerem polaków?
« dnia: 08-01, 23:57:04 »
Kto według was najbardziej nadaje się na stanowisko trenera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.
Pytam was bo każdy z działaczy PZPN dużo gada, tylko efekty są znikome ;)

Offline K4n0ni3r

• Junior
  • *
Odp: Kto trenerem polaków?
« Odpowiedź #1 dnia: 11-01, 14:05:20 »
Ale, że co? Mamy mieć nowego trenera? Przecież Smuda ma być do EURO i toi miał być pewne?
Nie rozumiem tematu :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 11-01, 15:32:33 »
Tak zostało powiedziane.
Smuda ma prowadzić i budować potęgę reprezentacji Polski do momentu EURO 2012. Zapewne, gdyby nie ten fakt już zostałby zwolniony.
PZPN ma nie po kolei w głowie, a decyzję o tak częstych zmianach selekcjonera są dla mnie idiotyczne.
Dobrze, że poszła gwarancja, bo pewnie słyszelibyśmy już o jakimś nowym trenerze.

Offline Maliniak

• VIP
  • Amator
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 12-01, 16:27:31 »
Pytam kto by był najlepszy na stanowisko trenera i nie wspominałem nic o zmianie tego stanowiska ;)

Offline K4n0ni3r

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 12-01, 17:13:40 »
Pytam kto by był najlepszy

Ktoś na pewno, tyle że nie stać nas na niego ;D

Offline LP

• Junior
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 12-01, 19:42:53 »
Pytam kto by był najlepszy

Ktoś na pewno, tyle że nie stać nas na niego ;D

Jest ktoś taki. Michał Probierz, jak dla mnie najbardziej odpowiedzialny na to stanowisko.

Offline Matt

• Junior
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 14-01, 13:35:10 »
Ja proponuję Pana Engela na nowo podciągnąć do statusu selekcjonera Polskiej Reprezentacji :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 14-01, 15:54:48 »
Gdyby tak się stało to chyba ostatecznie bym skończył wierzyć w polską piłkę nożną.
Engel to niech zostanie w studiu i gaworzy o plusach, minusach i rozrysowując taktyki.
To mu wychodzi dobrze, bo nie jest urzeczywistnione w prawdziwym meczu.

Offline diego

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 25-01, 12:51:40 »
Ja bym powiedział, że Vicente del Bosque. Dobrze trenuje xD

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 11-02, 12:13:49 »
Tomaszewski: Mam w du... taką reprezentację

Za kilka tygodni w reprezentacji Polski prawdopodobnie zadebiutuje Manuel Arboleda. W tej kwestii wypowiedział się były bramkarz reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski.

- Polska jest w globalnej wiosce i wiadomo, że my możemy pracować wszędzie, a obcokrajowcy mają prawo do pracy w naszym kraju. Nie mam nic przeciwko temu, żeby Józef Wojciechowski zatrudnił w swoim klubie nawet 50 obcokrajowców. Jednak reprezentacja to zupełnie coś innego. Boenisch i Obraniak są dla mnie przykładem frustratów, którzy grają dla nas tylko dlatego, że w innym kraju ich nie chcieli. Mam w dupie taką reprezentację - skomentował Jan Tomaszewski.

Fajna wypowiedz i zawsze dobitna :D Szczerze zgadzam sie z nim w 100 % i ma chlop racje ... powola tych "Polaków" wiadomo czemu gra w naszej reprezentacji i ktoś to wkońcu powiedzial głośno i to mnie cieszy , powoła się nimi podnieca bo prosiliśmy ich jak psy aby zagrali w naszych barwach ... nie udalo się we Francji , Niemczech czy Brazylii i teraz bardzo chcą grać dla POlski.
Wiadomo TOmo zawsze miał cięty język na wszystko co sie dzieje z Repra ale gówno robi bo samym gadaniem nic nie zdziała ... a jak mial startowac na prezesa to się schował i miał to w dupie :P Ale sam fakt ... dobitnie i prawda na 100%

admin

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 11-02, 22:28:18 »
W sumie prawda prawda, ale spójrzmy z drugiej strony... Czy jest jakiś Polak, który na dzień dzisiejszy jest na tyle dobry coby mógł grać zamiast tego przykładowego Obraniaka czy Boenischa? Albo Arboleda - akurat dla mnie najlepszy obrońca ostatnich lat w naszej lidze.

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 11-02, 22:56:58 »
Ale sam fakt... to jest wszystko sztucznie ubarwiane te wszystkie ich zamiłowanie do Polski i ich naridiwiści  :o Taka prawda że jakoś bysmy przebiedolili ten skład ale jak już są to niech grają. Szopke troche zrobili z tego wszystkiego ... a Reprezentacja staje sie powoli jak normalny klub piłkarski który się bawi w "transfery" i lizanie dupy róźnym "rodakom".

admin

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 11-02, 23:07:28 »
Nom, ale jeśli liczymy na jakiekolwiek wyniki to wydaje mi się, że musimy sięgać po takich reprezentantów.
Zresztą spójrzmy też np. na Francję - tam wielu piłkarzy to zawodnicy z byłych kolonii francuskich w Afryce.
Jak nie potrafimy "stworzyć" prawdziwych piłkarzy z rodaków, to niestety musimy sięgać po tych niechcianych, za słabych na reprezentowanie krajów dla których chcieli by faktycznie grać :)

Offline FenomenO

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 12-02, 08:28:43 »
No tak tak... na dzień dzisiejszy taka kwesta Reprezentacji jest wszedzie już praktycznie spotykana...ale powoli jest za za mocno naginane :/ Zresztą moim zdaniem Smuda juz sie gubi z tym wszystkim i niema dłoni na pilocie sterowania... za dużo ludzi=chaos totalny moim zdaniem.. ma nadmiar przecietnikaów i niewie kobo wybrać bo np. taki Roger gówno pokazał ale zawsze to coś zaprezentuje ,Obraniak też nic niepokazał ale może ... niewiem niewiem tylko modle się aby Bandrowski nie trafił do Repry bo wtedy Smuda to dla mnie patałach...

Offline tiRex

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 19-02, 19:49:58 »
Moim zdaniem to trener nawet Manchesteru United nic nie zdziała, nie warto mieszać z błotem lepszych trenerów, niech się kształcą w Niemczech, Hiszpanii czy Anglii  ;)

.......