OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Puchar Azji 2011  (Przeczytany 17108 razy)

admin

• Gość
Puchar Azji 2011
« dnia: 10-01, 18:03:32 »
Właśnie trwa kolejna edycja Pucharu Azji w Katarze, ktoś z Was śledzi wyniki?
Grupy przedstawiają się następująco:

Kto wg Was ma największe szanse na dotarcie do finału i zwycięstwo w tych rozgrywkach?
Jak dla mnie najsilniejszym składem dysponuje Australia. Może na MŚ w RPA nie poszło im za dobrze, ale tutaj są zdecydowanie słabsze teamy. Inną dosyć mocną reprezentacją, która może sobie poradzić z dotarciem do finału, jest reprezentacja Chin. Wydaje mi się że własnie taki może być finał tegorocznego pucharu - Australia vs Chiny.

Offline Saya

• Junior
  • *
Odp: Puchar Azji 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 10-01, 20:45:04 »
Australia jest mocna i moze nawet wygrać całe zawody, natomiast ja obstawiam na zwycięzców Japonie albo Koree Południową.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #2 dnia: 10-01, 23:27:22 »
Oczywiście, że Australia faworytem. Oglądałem ich dzisiaj w akcji w meczu z Indiami i grali momentami naprawdę fajnie. Skończyło się na 4:0. Poza tym liczą się jeszcze Korea płd. i Japonia.

admin

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 10-01, 23:34:50 »
Co do tej Japonii to nie był bym taki pewny. Wczoraj dopiero w ostatnich sekundach meczu uratowała remis z Jordanią.

Offline Saya

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 12-01, 19:49:23 »
Dzisiaj jak dla mnie sporą niespodzianka zakonczył się mecz pomiędzy Chinami a Katarem, który to mecz gospodarze turnieju wygrali 2-0. Oglądałem tylko pierwszą połowe, bo przyznam troche się wkurzyłem i wolałem nie patrzeć na dalsza gre.
Ponadto Uzbekistan ograł Kuweit. Zaskoczyło mnie w tym meczu to że przyjemnie sie na gre patrzyło, była szybka, emocjonująca. A jak Kuweit przycisnał na początku drugiej połowy... ładnie, ładnie. Takiej gry nie powstydziły by sie zespoły z Europy

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 25-01, 23:16:53 »
No i mamy finalistów. Australia i Japonia zagrają w finale tegorocznego Pucharu Azji. Australia jak pisałem - najsilniejszy skład pewna droga do finału. Wysoko wygrali w półfinale z Uzbekistanem, bo aż 6:0. Japonia mimo iż na początku turnieju nie zachwycała jednak znalazła się w finale. W półfinale po dobrym meczu, wygrała w karnych z Koreą Płd.
W finale dla mnie zdecydowanym faworytem jest Australia. jednak wiadomo, że takie mecze rządzą się swoimi prawami i wszystko może się zdarzyć.

admin

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 30-01, 17:59:32 »
Szkoda, że Australia przegrała finał. Kibicowałem im od początku imprezy. Japończycy strzelili w dogrywce pięknego gola z woleja. Zawaliła obrona Kangurów zostawiając nie pilnowanego Tadanariego. 

Tutaj gol Lee Tadanariego
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M_FMJxpgpsQ[/youtube]

.......