OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Football Manager 2011  (Przeczytany 8678 razy)

Offline K4n0ni3r

• Junior
  • *
Football Manager 2011
« dnia: 11-01, 14:15:20 »
Jak oceniacie najnowszą wersje FM'a ? Kim gracie i jak wam idzie?

Jak dla mnie jest rewelacyjny. Z roku na rok FM zawyża poziom perfekcji i kiedy wydaje się że lepszego managera nie da się zrobić nowa odsłona pokazuje że jednak się da :D

Ja gram Arsenalem. Mam 2019 rok. Zdobyłem 3 razy LM, raz LE, i 4 razy mistrzostwo kraju i 2 puchary Anglii. Nie jest źle :D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Football Manager 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 11-01, 15:28:50 »
Ciągle nie mogę dorwać się do FMa 2011 i czekam, aż wyląduje ona na moim dysku.
Poprzednie części tej serii były dla mnie świetną rozrywką. Pamiętam, że zacząłem w niego grać w momencie kiedy Championship Manager stracił swoje wysokie loty. Od tej pory nie widziałem i raczej szybko nie ujrzę porządniejszego menadżera od FM.

Z tego co pamiętam to do poprzednich wersji wydawane były na początku jakieś łatki...
Jak jest w tym momencie? Czy można śmiało zaopatrzyć się już w grę i patche, które wyszły?
Czy nadal jest sporo nie pozałatanych dziur?

admin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 11-01, 16:29:39 »

Z tego co pamiętam to do poprzednich wersji wydawane były na początku jakieś łatki...
Jak jest w tym momencie? Czy można śmiało zaopatrzyć się już w grę i patche, które wyszły?
Czy nadal jest sporo nie pozałatanych dziur?

Raczej można. Co prawda rozegrałem tylko jeden sezon jak na razie (bo boje się podchodzić do FM'a bez masy wolnego czasu - wciąga przeraźliwie - zwłaszcza, ze teraz jest trochę więcej rzeczy o które trzeba zadbać) i żadnych poważnych luk nie wyłapałem. Jedyne co to raz gra wywaliła się do pulpitu.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #3 dnia: 11-01, 19:14:28 »
Ja kupiłem dzień po premierze oryginała. Obecnie jest łatka 11.2.1 , grałem Wisłą do czasu gdy wyszły patche dodające niższe ligi angielskie i polskie. Na patchu z ligami angielskimi gram 8 ligowym Leighton po 1,5 sezonu jestem liderem 7 ligi. A w niższych ligach polskich gram Garbarnią Kraków i po 1 sezonie i 7 kolejkach drugiego jestem viceliderem 2 ligi :)

Offline K4n0ni3r

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 11-01, 20:44:23 »
@hifi
Tak, śmiało może już kupić FM'a. Nie odczuwam żadnych błędów co do gry. Polecam!

Offline Szelma

• Amator
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 01-04, 11:16:16 »
Pogralem dwa sezony Lechią, ale jakos dziwnie mi się gra.
Osobiscie wolalem CMa z zeszlego roku szkoda ze w tym juz nie wyszedł :(

Offline Bolo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 02-04, 19:42:28 »
Grałem jakiś rok temu w FM 10. Po wyjściu 11-tki chciałem ją ściągnąć, ale ten mój internet.. Po prostu zrezygnowałem, a pograłbym :D

Offline Carra23

• Junior
  • *
  • You'll Never Walk Alone !
« Odpowiedź #7 dnia: 11-08, 21:00:15 »
Ja już od jakiegoś czasu pogrywam w FM11, ale teraz zacząłem grać na poważnie, gram LFC. Kupiłem kilku młodych grajków i narazie mam początek ligi, później wstawię screeny z gry ;p.

.......