OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Typy dnia - Styczeń  (Przeczytany 6526 razy)

admin

• Gość
Typy dnia - Styczeń
« dnia: 15-01, 15:34:52 »
Witam, jest to temat zbiorczy w którym każdy użytkownik będzie mógł podać swoje typy dnia na miesiąc Styczeń 2011 (na każdy inny miesiąc będzie oddzielny temat, żeby nie zaśmiecać za bardzo jednego wątku).

Typy podajemy według tego formatu:

Data:
Dyscyplina:
Mecz:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Czyli, np:

Data: 10.01.211
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Pojedynek: Wisła K. - Legia W.
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Legia w formie wyjazdowej, nie przegrała od 9 spotkań itd...

Nie powtarzajmy tych samych spotkań jeśli ktoś już dał je na dany dzień w miesiącu (chyba, zę obstawiamy inny wynik).

« Ostatnia zmiana: 15-01, 15:37:01 wysłana przez Mef »

admin

• Gość
Odp: Typy dnia - Styczeń
« Odpowiedź #1 dnia: 15-01, 15:36:22 »
To może ja zacznę:

Data: 15.01.2011
Dyscyplina: Piłka nożna, PREMIER LEAGUE
Mecz: WEST HAM UNITED - ARSENAL
Typ: 2
Kurs: 1,5
Analiza: Mecz ostatniego w tabeli WHU z trzecim Arsenalem. Arsenal walczy o mistrza kraju. Widzieliśmy, że ostatnio dopuścili sobie mecz w pucharze z Ipswich. West Ham nie ma u siebie zbyt dobrej passy, a na pewno nie polepszy jej z takim zespołem jak Arsenal. 3 wygrane, 4 remisy i 4 porażki. Arsenal na wyjeździe prezentuje się znacznie lepiej, kolejno - 6, 3, 2. Może ostano The Gunners nie grali jakoś wyjątkowo dobrze, ale myślę że w tym meczu powinni sobie bez problemów poradzić ze słabym WHU.
(Kurs nie jest jakiś imponujący ale o czegoś trzeba zacząć ten topic ;))

admin

• Gość
Odp: Typy dnia - Styczeń
« Odpowiedź #2 dnia: 18-01, 13:12:32 »
Data:18.01.2011
Dyscyplina: Piłka nożna, Wlochy - puchar
Mecz: Napoli-Bologna
Typ: 1
Kurs: 1,5
Analiza: Myślę, że Napoli to pewniak tego meczu. W tym sezonie walczą na trzech frontach z powodzeniem i myślę, że będą dalej walczyć z powodzeniem.Z Bologną u siebie przegrali tylko raz i to 11 lat temu. Niecałe 2 miesiące temu wygrali 4:1. Teraz Napoli jest na fali i raczej nie ma co się zastanawiać nad wynikiem. Jeśli maiłbym obstawiać dokładny wynik to byłoby to 3:1 dla Napoli.

.......