OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Premiership - Sezon 2010/2011  (Przeczytany 13435 razy)

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
Odp: Premiership - Sezon 2010/2011
« Odpowiedź #15 dnia: 17-05, 20:08:23 »
Powiem tak szkoda ,że Tottenham nie zagra w LM tylko M.City  :(

City i tak pewnie nie wyjdzie z grupy , bo się chłopaki nie potrafią zgrać .. Tottenham świetny zespół , który potrafił wskrzesić Van Der Vaarta dodatkowo jest Bale , którym się wszyscy jarają , bo zrobił 3 razy rajd przez całe boisko w meczu z Interem oprócz tego 2 wysokich napastników czyli Crouch i Pavlyuchenko formacja obronna też bez zarzutu . Jedynie co im brakuje to dobrego bramkarza. Bo Gomes to się najwyżej do naszej Ekstraklasy nadaje z takim wpadkami . Nie wiem czy jest jeszcze tam Cudicini , ale on  powinien bronić , bo koleś jest dobry .

admin

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 17-05, 20:20:35 »
Cudicini chyba miał kontuzje. Grał w poprzednim meczu z Liverpoolem.
A Bale chyba odejdzie do lepszego klubu.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 18-05, 09:24:39 »
Jak mawiał Kazimierz Górski..."dopóki piłka w grze". Choć akurat w tym przypadku liczę na to, że uda Nam się w niedzielę pokonać Birmingham City (które tak prawdę powiedziawszy nigdy nie leżało Kogutom) i zapewnić sobie bez patrzenia za siebie na to kto otrzyma miejsce dodatkowe na start w Lidze Europy już od pierwszej rundy eliminacyjnej. Birmingham MUSI na WHL wygrać, by nie spaść z ligii. Ostatni mecz w sezonie jest zawsze motywujący dla każdego zespołu. :D

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 18-05, 20:45:19 »
Osobiście nie chciałbym by Birmingham spadło z Ligi w końcu zdobyli Puchar Ligi Angielskiej , więc taki zespół musi zostać w Premier League  :-X

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 21-05, 15:12:20 »
Przecież drugoligowe zespoły też biorą udział w Pucharze Anglii więc twoja teza jest trochę nie na miejscu. To tak jakby każdy zespół 2 ligowy, który zdobył Puchar awansował do Premiership. ;)

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 24-05, 15:00:21 »
nie o to mi chodzi ...

uwazam ,że Birmingham powinnien zostać w Premiership ,gdyz zdobyli Puchar tylko , iz milo by wygladalo aby taki zespół jak Birminhgam zostal w Premier League i tym samym udowodnił , że skoro potrafią pokonać Arsenal w finale Pucharu to czemu  nie mogą zostać w Lidze

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 25-05, 08:48:42 »
Żal mi ogromnie Birmingham City bo z przebiegu mijającego sezonu wcale nie grali źle i ich pozycja w tabeli tak do końca nie odpowiada temu co pokazali chłopaki McLeisha podczas sezonu. Życzę im z całego serca szybkiego powrotu do elity!!!

admin

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 25-05, 09:51:42 »
To samo można powiedzieć o beniaminku - Blackpool. Charlie Adam i DJ Campbell strzelili w tym sezonie razem 25 goli. Adam grał świetnie, co przełożyło się na zainteresowanie tym piłkarzem większych klubów (Liverpool). Jeszcze w ostatnie kolejce do pewnego czasu stawiali dzielny opór Diabłom na Old Trafford.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 25-05, 11:15:08 »
Ja też szanuje Blackpool za ich waleczność i zaangażowanie, jednak ekipa The Blues to ikona angielskiego futbolu, klub o wyjątkowej haryźmie. Wierzę, że ekipa City za rok ponownie zawita do Premiership. Zresztą w Championship rozgrywki są naprawdę interesujące i przynoszą moc emocji. Wiem coś o tym bo często oglądałem rozgrywki z zaplecza Premiership na Sportklubie.   

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 26-05, 20:12:35 »
Co do Blackpool to jak najbardziej się zgodzę. Losy tego klubu śledziłem od początku jego awansu do PL. Pamiętam jeszcze jakoś jeden z 1 meczy w tym sezonie i zwycięstwo 4:3 z WBA ;)
Ogólnie mam słabość do beniaminków i chodź szkoda Mandarynek to cieszę się, że WBA się utrzymało.
No w tym sezonie QPR może coś powalczy, tak czy inaczej będę za nich trzymał kciuki.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 30-05, 10:30:02 »
No w tym sezonie QPR może coś powalczy, tak czy inaczej będę za nich trzymał kciuki.

Ekipa QPR od lat był spokojnie budowany, bez pośpiechu. Teraz są tego efekty. Ekipa Warnocka ma naprawdę wielkie możliwości. Mam w Londynie kilku przyjaciół i co jest paradoksem ekipa QPR ma więcej kibiców niż Fulham, Watford i Leyton Orient razem wzięci. Kibice QPR tworzą na Loftus Road naprawdę niezapomnianą atmosferkę. Już nie mogę się doczekać WIELKICH DERBÓW ZACHODNIEJ ANGLII (QPR-Chelsea) slusznie w Londynie porównywanych do innych wielkich derbów Tottenham-Arsenal czy też Arsenal-Chelsea.

Offline Tofikunia

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 01-07, 12:01:43 »
Ja tam licze na United:) w pierwszej kolejce beniaminki moga po mieszac,moze byc roznie:) Pozdrawiam fanow premiership i Menchesteru United:)

Offline Seba13

• Junior
  • *
  • iG i SF na wieki
« Odpowiedź #27 dnia: 01-07, 21:07:48 »
Menchesteru mówisz?

Mimo wszystko również pozdrawiam

Ekipa QPR od lat był spokojnie budowany, bez pośpiechu. Teraz są tego efekty. Ekipa Warnocka ma naprawdę wielkie możliwości. M
Moze nawet i szkoda, bo mogliby to zrobić o wiele szybciej i mieć mocniejszą ekipę. Procenty udziałów są podzielone między naprawdę nieźle nadzianych ludzi, jeden jest chyba bodajze bogatszy od Abramowicza.

Mimo wszystko też licze, że coś zdziałają w tej Premiership choć mogliby być w niej kilka lat (bez przesady oczywiście) szybciej.

.......