OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Ankieta

Który z Polskich klubów zajdzie najdalej w Lidze Europy?

Ruch Chorzów
0 (0%)
Legia Warszawa
3 (60%)
Lech Poznań
2 (40%)

Głosów w sumie: 5

Głosowanie skończone: 14-09, 12:02:18

Autor Wątek: Liga Europy 2012/2013  (Przeczytany 44559 razy)

admin

• Gość
Odp: Liga Europy 2012/2013
« Odpowiedź #45 dnia: 28-08, 15:09:09 »
Vrdoljak i tak ostatnio grał słabo więc to żadna strata ;)

admin

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: 31-08, 08:43:13 »
Obraz nędzy i rozpaczy jaki osiągnęła Polska piłka jest wprost niewyobrażalny. Śląsk dostał w dwumeczu 10 goli, haniebnie przegrał oby dwa mecze z "piątką" z tyłu.

Legia też się wczoraj nie popisała. Po strzeleniu bramki, zaczęli się bronić i grać piach. I to się zemściło.

Brak mi słów na tych patałachów.

Offline zozol

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: 31-08, 09:17:38 »
Sobiech strzelił Śląskowi 2 gole. Jeszcze przed 1 meczem wiadomo było kto awansuje, ale chyba nikt nie myślał,że wrocławianie stracą razem 10 goli. A co do Legi to szkoda bo przeciwnik był do ogrania.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: 31-08, 10:48:58 »
Tragedia, tragedia, żenada, porażka, kompromitacja by Mistrz Polski stracił aż tyle goli z zespołem silnym,ale w Bundeslidze uważanym za średniaka.

Niestety nie popisali się fani WKSu w Hanoverze jak i mongoły Legii w Norwegii - znowu w niezbyt przychylnych słowach pisze sięi mówi o kibolach...dla takich troglodytów może i dobrze że oba zespoły odpadły bo nie będzie inwazji tych pajaców w inne regiony Europy.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: 21-09, 10:36:42 »
Bardzo mnie cieszy postawa Sobiecha.
Zeszły sezon nie był dla niego udany co fani w Naszym kraju dość dosadnie opisali nie raz na portalach w necie mieszając chłopaka z błotem.
W tym jednak udowadnia, że jest wartościowym zawodnikiem i to cieszy baaaaaaardzo.
Myślę, iż stać go na wiele.
W Hannoverze dorósł i dojrzał piłkarsko co powoduje,że należy POWAŻNIE Go traktować.

Ciekawy wczorajszy mecz obejrzeli fani Spurs i Lazio. Naprawdę mimo bezbramkowego remisu było co oglądać
Troszkę szkoda,że Tottenhamowi po części, wygraną w spotkaniu przeciwko rzymskiemu Lazio odebrał sędzia, który nie uznał dwóch prawidłowo zdobyty przez gospodarzy bramek.
Ktoś zaraz powie,że się czepiam,ale nawet podobne zdanie usłyszeć można było i przeczytać na stronie fanów angielskiej piłki kibiców którzy nie są fanami Kogutów.
W sumie ten bezbramkowy remis to niezły wynik - oba zespoły pokazały,że są zespołami które potrafią grać w piłkę.
Fani na WHL się nie nudzili.

Cieszy mnie też wygrana Napoli nad AIK i to w tak wysokim stopniu.
Wygrana ani przez moment nie podlegała dyskusji nawet grając w 10 po czerwonej kartce dla Hamsika. Azzurri pokazali,że są naprawdę silną ekipą nie tylko na Serie A,ale też na rozgrywki w LE.

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: 03-05, 10:02:45 »
Chelsea Londyn vs Benfica Lizbona
Taki w ty roku mamy finał LE. Komu będziecie kibicować? Ja osobiście trzymam kciuki za Chelsea

Offline Dam85

• Amator
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: 03-05, 12:19:46 »
Znamy już finalistów Ligi Europy: Chelsea-Benfica.Mecz finałowy powinien być ciekawym widowiskiem, gdyż obie drużyny preferują grę do przodu ,a obronny nie są nie omylne.Niech wygra lepszy;)

Offline Dam85

• Amator
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: 16-05, 08:26:26 »
Wygrała Chelsea Puchar Ligi Europy pokonując Benfice 2-1.Mecz był wyrównany,a portugalczyką brakowało szczęścia.To druga porażka Benficy w ostatnich dniach w doliczonym czasie gry.Przegrali z Porto , a teraz z Chelsea w Amsterdamie.Chwała zwycięzcą za grę do końca.

.......