OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Badanie na temat popularności piłki nożnej  (Przeczytany 2907 razy)

Offline bacza

• Trampkarz
  • *
Badanie na temat popularności piłki nożnej
« dnia: 09-05, 19:00:17 »
Jestem studentem trzeciego roku WSTiR, pisze prace dyplomową na temat popularności piłki nożnej, bardzo prosiłbym o wypełnienie krótkiej ankiety :) Z góry dziękuje.

http://www.ankietka.pl/ankieta/60299/mlodziez-wolny-czas-spedza-z-pilka-nozna-grajac-ogladajac-mecze-w-tv-chodzi-na-mecze-pilki-noznej.html

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
Odp: Badanie na temat popularności piłki nożnej
« Odpowiedź #1 dnia: 09-05, 20:09:43 »
Wziąłem udział, a co!
Lubię brać udziały w ankiecie a jak jeszcze przy okazji komuś pomogę to cały się uważam na dzisiaj spełniony. ;)
Tak przy okazji ciekawe pytania.

14 . Jak czesto rozmawiasz na tematy zwiazane z pilka?
szkoda, że tam nie było pustego miejsca na na wpisanie "Gdzie?" --> na OdSlupka.pl ;D

admin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 09-05, 20:48:32 »
14 . Jak czesto rozmawiasz na tematy zwiazane z pilka?
szkoda, że tam nie było pustego miejsca na na wpisanie "Gdzie?" --> na OdSlupka.pl ;D
;D

Również wypełniłem ;)

Offline Szympek

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 10-05, 16:37:44 »
Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Wziąłem udział ;)

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 25-05, 09:06:14 »
Ja troszkę z innej beczki zabiorę głos licząc na wasze sugestie w/w sprawie. :-\ :-\
W naszym kraju autentycznie NIGDY nie będziemy w pełni szanowaną i zawodową ligą. Prezesi w życiu nie wydadzą więcej niż milion euro za piłkarza, bo po prostu klubów i niewielu sponsorów NIE STAĆ na taki wydatek. Mnie zaskakuje (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) możliwość kupna przez Dynamo Kijów (którego roczny budżet wcale nie rzuca na kolana - jest mniej więcej równy choćby Wiśle Kraków) za...15 mln.euro napastnika Benfiki Lizbona - Oscara Cardozo. 28-letni Cardozo występuje w Benfice od 2007 roku. W 88 meczach strzelił 66 bramek. Dynamo zamierza znacznie się wzmocnić przed kolejnym sezonem. Celem jest detronizacja zespołu mistrza i najbardziej znanego ukraińskiego klubu Szachtara Donieck. Jeśli naprawdę się chce coś poważnego osiągnąć w futbolu to NIE MA co oszczędzać. Futbol to biznes. Ekipa z Kijowa nie zamierza zatrzymać się na tym jednym piłkarzu skoro chce coś poważnego osiągnąć we współczesnej piłce. W naszym kraju wolimy posiłkować się w większości przypadków "szrotem niewiadomego pochodzenia" - czasami branych z YouTube. Ukraiński team z Kijowa pokazuje co oznacza nowoczesne podejście do futbolu. 

.......