OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Tottenham Hotspur Londyn  (Przeczytany 34259 razy)

admin

• Gość
Odp: Tottenham Hotspur Londyn
« Odpowiedź #45 dnia: 28-12, 11:03:36 »
Oglądałem wczoraj ten mecz do tego aż Bale strzelił druga bramkę, potem sobie odpuściłem bo wynik był jasny, kto wygra ten mecz. Faktycznie Spursi grają bardzo ładną piłkę, fajnie się to ogląda, ale mam nadzieję, że nie za długo to potrwa :P
A tak na serio Tottenham na najlepszej drodze do ostatniego miejsca na pudle w tym sezonie PL. Raczej nie wierzę aby oba Manchestery dało się  z niego zepchnąć.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: 02-01, 12:28:06 »
Niema co panikować po remisie na obiekcie Swansea (jakie miało miejsce na innych forach i w felietonach kilku blogerów). Oba zespoły w ostatni dzień 2011 roku dały naprawdę niezły pokaz futbolu.
Jutro podejmujemy na WHL ekipę West Bromwich. HR zapowiada, że jego pupile będą walczyć o pełną pulę z nową jakością.

Co do spraw transferowych po raz kolejny (CO MNIE CIESZY) władze Spurs nie zamierzają pozbywać się Modricia, którego latem zeszłego roku 3 razy próbowali kupić działacze Chelsea.
Nasz chorwacki pomocnik nie notuje może tylu asyst co Samir Nasri, nie strzela bramek z regularnością Franka Lamparda, jednak trzeba przyznać, iż jego postawa jest godna naśladowania i warta podkreślenia, że będąc piłkarzem Kogutów gra nieźle i na boisku robi wszystko by Tottenham wygrywał swoje mecze. Nie okazuje na boisku, że marzy nadal o transferze do Chelsea tylko wypełnia powierzone mu zadania nakreślone przez Redknappa.
Fakt jest jednak niezaprzeczalny, że jeśli Spurs po sezonie nie zdobędą miejsca gwarantującego im startu w LM to Luka odejdzie z zespołu - tym razem prezes Levy obiecał przy świadkach, że wtedy pozwoli odejść Modriciowi.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: 16-04, 12:50:19 »
Powrót do kraju po wczorajszym półfinale FA Cup nie był radosny.
Niestety wygrana Chelsea na Wembley była sprawiedliwa - nie ma co do tego wątpliwości.
Szkoda tylko,że sędzia Atkinson zeszmacił się okrutnie uznając gola na 2:0 dla Chelsea który wszyscy na stadionie widzieli w powtórce,że nawet nie dotarła do linii bramkowej wybita przez Ekotto.

Ta sytuacja praktycznie wypaczyła potem dalszą fazę spotkania.

Gracze Tottenhamu byli oburzeni decyzją arbitra (podobnie jak naszej części na stadionie), ale zdołaliśmy zdobyć bramkę kontaktową raptem kilka minut później - Van der Vaart wspaniale zagrał prostopadłą piłkę do Adebayora, Cech faulował Togijczyka, ale do piłki dobiegł Bale i wpakował ją do bramki.
Musieliśmy potem zaatakować całą falangą,a Chelsea która kocha grać z kontry wykorzystała to śpiewająco.

Trzeba przyznać z ręka na sercu,że zwłaszcza bramka Drogby i Lamparda palce lizać.

Co do sędziego Atkinsona to nie będę się nad nim pastwić - angielska prasa w zasadzie nie zostawiła na nim suchej nitki, a federacja wezwać Go ma na dywanik by wszcząć postępowanie dyscyplinarne.
Wiadomo nie od dzisiaj,że prywatnie to kibic Chelsea (kilka krotnie był widziany w loży VIP na Stamford Bridge - co bez problemu można w necie zobaczyć jak ktoś dobrze poszpera) i aż dziw,że ktoś pozwolił mu ten mecz sędziować - bo i bez jego pomocy z przebiegu spotkania ekipa The Blues wygrałaby to spotkanie.

Mimo porażki Spurs uważam,że niema powodu do tragedii - przegraliśmy mecz,ale atmosfera na Wembley na naszym sektorze byłą naprawdę wspaniała.
Szkoda tylko,że spora część fanów Spurs po golu Ramiresa dla Chelsea zaczęła opuszczać Wembley.
Ja osobiście zostałem ze znajomymi do końca meczu i biliśmy brawo naszym pupilom.
Z zespołem się jest na dobre i na złe.

Przed meczem nie popisali się fani The Blues - zachowanie kibiców Chelsea mówi samo za siebie. Buczeć po i śpiewać w trakcie minucie ciszy związanej z rocznicą tragedii na Hillsborough to jest coś niepojętego dla mnie.
Straciłem resztkę szacunku do fanów tego klubu w Londynie - rozumiem niechęć kibiców Chelsea do Liverpoolu, ale to już była gruba przesada.

Może kara nie adekwatna do gry Spurs, jednak z pewnością Koguty nie zasłużyły nawet na remis niestety co piszę z bólem serca.

W finale 5 maja w domu przed TV kibicować będę Liverpool'owi.

admin

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 16-04, 20:37:56 »
Ostatnio chyba Redknapp jest już myślami przy Anglii i Euro. Forma Spurs z tej częsci sezonu, a poprzedniej to niebo a ziemia.
Co do FA Cup. Liczyłem, że zmierzymy się z Chelsea w finale i tak jest. Mimo iż Atkinson "się popisał" to i tak Chelsea by wygrała ten mecz.

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: 13-07, 19:20:03 »
Adebayor został sprzedany z Manchesteru City do Tottenhamu

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: 16-07, 20:03:30 »
Jestem ZACHWYCONY dokonanymi transferami Kogutów. 
To okienko NARESZCIE jest przeprowadzane z głową przez działaczy Spurs. 
Verthongen,Sigurdsson i Adebayor - zapowiada się naprawdę udany sezon. 
Już wiem na które mecze NAPEWNO w tym sezonie polecę do Londynu by kibicować Tottenhamowi 
5 kolejka TOTTENHAM - Queens Park Rangers
8 kolejka TOTTENHAM - Chelsea
12 kolejka Arsenal - TOTTENHAM....reszta zależy od grafiku w pracy,ale jeszcze co najmniej 4 mecze obejrzę 8) 8) 8)

admin

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: 17-07, 10:12:14 »

12 kolejka Arsenal - TOTTENHAM....reszta zależy od grafiku w pracy,ale jeszcze co najmniej 4 mecze obejrzę 8) 8) 8)

Zazdroszczę.
Spursi mogą okazać się jeszcze bardziej groźni pod wodza nowego szkoleniowca niz w poprzednim sezonie.

Offline Grzechu

• Moderator globalny
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: 17-07, 10:15:50 »
Jeśli uda im się załatać dziurę po Modriciu, a to nie będzie takie łatwe

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: 17-07, 20:16:21 »

Zazdroszczę.
Spursi mogą okazać się jeszcze bardziej groźni pod wodza nowego szkoleniowca niz w poprzednim sezonie.

To miłość do klubu i nie ma tutaj stary czego zazdrościć. Dla klubu warto jeździć i wydzierać gardło. A na Emirates Stadium to szczególna dla każdego fana okazja pokazać swoje przywiązanie do barw klubowych kiedy Nas jest garstka i uda się przekrzyczeć fanów Gunnersów  :D :D :D

Offline pyton

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: 17-07, 23:39:06 »
Ja też zazdroszczę..powodzenia na Emirates Stadium : )

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: 19-08, 12:31:24 »
Właśnie kwadrans temu skończyłem oglądać z odtworzenia mecz Kogutów na St.James Park (wszak wczoraj biegłem w maratonie). Fakt chłopaki ten mecz przegrali,ale gra Spurs nie wyglądała źle. Jest troszkę mankamentów do poprawy,ale nie robię tragedii z tej porażki - bardziej współczuję fanom Norwich,QPR czy też Liverpoolu które wczoraj sromotnie dały ciała w 1 kolejce. :P

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: 25-08, 20:45:46 »
Ja nie robię wielkiej tragedii z tego remisu z WBA.  8)
Ten wynik był jak najbardziej zasłużony - nie na darmo w 1 kolejce ekipa WBA pokonała The Reds - teraz dzisiaj moje Koguty zobaczyły,że goście to nie ułomki 
Końcówka Redknapowata...w Naszym wykonaniu i obrona Czętochowy...niestety musiało się tak skończyć.
Po meczu dzwoniłem do mojego przyjaciela któy byłna tym meczu na WHL i mimo tego remisu fani na stadionie nie byli zawiedzeni tym spotkaniem.
Wielkie oklaski dostali po meczu Ekotto,VdV i Vertonghen.
Ten remis nie jest może sukcesem Spurs,ale to nie KONIEC ŚWIATA 8)

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: 17-09, 10:29:21 »
Jestem naprawdę mile zaskoczony stylem gry i wygraną Spurs nad Reading na ich terenie.
Przerwa na mecze el.MŚ autentycznie wyszła zespołowi na dobre 
Uderzyć warto w dzwony,bo zwłaszcza Defoe zagrał przyznaję dobry mecz, strzelił, co miał strzelić, walczył, biegał. Ogółem wszędzie Go było pełno.
Do tego dostosowali się koledzy z zespołu.
Ten mecz chłopakom wyszedł. Do tego idealna gra formacji w 2 linii. Drużyna była monolitem.
Jeszcze bym nie wietrzył hura optymizmu,bo jedna jaskółka wiosny nie czyni,ale jest dobry prognostyk na przyszłość.
A następny mecz z QPR 23 września w niedzielę będę mieć przyjemność obejrzeć na WHL 
Zapowiada się znakomite spotkanie derbowe.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: 24-09, 10:39:28 »
Świetny mecz wczoraj miałem okazję obejrzeć na WHL.
Ekipy Kogutów i QPR naprawdę stworzyły niezły obraz tego meczu.
Pierwsza połowa to świetna gra gości,w drugiej metamorfoza w wykonaniu Spurs (zapewne po ostrej reprymendzie w szatni AVB).
Świetną robotę po przerwie wykonywał Sandro - napracował się niesamowicie i jemu oraz Lennonowi zawdzięczamy dużo i tak naprawdę to Oni byli ojcami sukcesu nad QPR.

Na WIELKI plus zaskoczyli (OBY DO KOŃCA SEZONU) dwaj obrońcy Caulker i Vertonghen.
Belg to jest fachura - gość ma takie papiery na grę, że to się w głowie nie mieści.
Jak na obrońcę genialna technika, przegląd pola, włączanie się do akcji ofensywnych, zimna krew, kluczowe interwencje.
Dołożyć do tego Caulkera i mamy świetny duet obrońców - na lata w Tottenhamie!!!!

Na trybunach gdzie siedziałem była ZAJEBISTA atmosferka - jak na naprawdę wyjątkowych derbach.
Warto było polecieć na ten mecz do Londynu.  ;) :D

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: 21-10, 10:52:28 »
Serce mi krwawi,bo na WHL wczoraj zdarłem okrutnie gardło,ale przegraliśmy zasłużenie z ekipą The Blues - zbyt wiele błędów w obronie zrobiło niestety swoje.
O meczu szerzej napisałem na blogu  :D

.......