OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Liga Światowa siatkarzy  (Przeczytany 11094 razy)

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
Odp: Liga Światowa siatkarzy
« Odpowiedź #15 dnia: 12-07, 10:12:29 »
Jeżeli miałbym się wypowiedzieć na ten temat to tak:
Winiarski musi lub powinien wrócić. Uważam,że panu Kubiakowi można podziękować, a Ruciak mógłby robić za takiego Jokera i ewentualnie wchodzić na zagrywkę kiedy Kurek poraz enty trafi w taśmę. Żygadło jakoś mnie nie przekonuje. Mimo, iż gra w najlepszym klubie na świecie to tego poziomu nie prezentuje. Szkoda, że Woicki nie jest wysoki, bo mógłby grać. Co do Zagumnego jeżeli jest w takiej formie jak z początku sezonu to można go chociaż na te Mistrzostwa Europy powołać. Wlazłego też trzeba powołać, bo  Bartmana nie wiem ile jeszcze nie będzie, a Jarosz też jest jeszcze nierówny. Choć jego mecz z Argentyną był wyśmienity. Ciekawe jestem czy Gruszka dalej będzie grał w kadrze. Pożyjemy zobaczymy.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 12-07, 10:31:10 »
Cieszy mnie że dodałeś swoją opinię. "Ile głów tyle opinii" - jak mówi znane porzekadło.
Jak stwierdził sam Anastasi po urlopie dokona "małych korekt" więc zobaczymy jak przed ME będzie wyglądać nasza kadra.

Offline BlueFan

• Profesionalista
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 12-07, 20:43:41 »
Osobiście liczę, że na Mistrzostwach Europy coś ugramy. Grupę mamy taką średnią. Słowaków łatwo ogramy z Bułgarami wygraliśmy w Lidze Światowej, więc czemu tego nie powtórzyć? Za to z reprezentacją naszych zachodnich sąsiadów będzie ciężko, ale damy radę!

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 12-09, 09:38:19 »
W meczu z Niemcami na ME w Pradze po naprawdę niezłym meczu pokonaliśmy naszych zachodnich sąsiadów w sobotę. Wczoraj z Bułgarią mimo porażki, nie widziałem jakoś załamania i słabego stylu gry co opisała dzisiejsza prasa. Żal mi okrutnie jak mocno kibice przechodzą od uwielbienia do krytyki po jednym przegranym meczu. W necie kibice po porażce z Bułgarami psioczyli przeokrutnie i wylewali wiadra pomyj na naszych siatkarzy. Jakie to dla nich proste. Brak słów jednym słowem.

admin

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 12-09, 21:48:42 »
No i przegraliśmy, i nie trafiamy na Rosjan. Nie rozumiem tego, dobrze to skwitował kapitan Bułgarów - Władimir Nikołow:

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania Polska - Słowacja powiedział pan, że Bułgaria zajmie drugie miejsce w grupie D. Skąd ta pewność?

- Przecież to było oczywiste. Bardzo bym się zdziwił, gdyby stało się inaczej. Nikt nie chce trafić na Rosjan w ćwierćfinale, a tym samym zająć drugiego miejsca w grupie D. Polska, by być na trzeciej pozycji, musiała odpuścić mecz ze Słowacją, którym z kolei zależało na zwycięstwie. Kalkulacja jest prosta.

Przecież wy też mogliście analizować sytuację. Wystarczyło przegrać z Niemcami. Awans mielibyście zapewniony, a trzecie miejsce w grupie D byłoby całkiem realne.

- Ale czy naprawdę o to chodzi w sporcie? My chcemy wygrywać i to się dla nas liczy. Wiemy, że jesteśmy w stanie tutaj zrobić coś wielkiego, nawet stanąć na najwyższym stopniu podium. Wcześniej czy później i tak byśmy na Rosjan trafili. Jeśli chcemy sięgnąć po złoto to ich trzeba pokonać.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 13-09, 09:39:12 »
Porażka ze Słowakami 3:1 nie powinna była wprowadzić takiej paniki. Ważne, że gramy dalej i w barażach zagramy jutro z Czechami z którymi w Memoriale Huberta Wagnera dostaliśmy mały łomot. Niema co siać jednak "fermentu". Weźcie się w garść drodzy kibice. Teraz dopiero nasz team ma pokazać jakość i styl jaki przeprowadził Anastasi na obozie w Spale. Ja w nich NADAL wierzę. Prawdziwych kibiców poznaje się w biedzie. Wiem, że brzmi to strasznie pompatycznie, ale jak mówi znane przysłowie - "Kto sieje wiatr,zbiera burzę". To znakomicie oddaje obraz tego co pisze się o naszych siatkarzach. Ktoś stracił najzwyczajniej w świecie właściwą perspektywę. Gniew jest złym doradcą.

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 19-09, 10:05:32 »
Brawo chłopaki - Brawo Anastasi!!!!
Na ME na parkiecie już w Wiedniu pokazaliśmy prawdziwy charakter mimo, że w półfinale z Włochami mimo olbrzymiej ambicji i naprawdę niezłej gry przegraliśmy troszeczkę na własne życzenie z makaroniarzami. Autentycznie byłem zaszokowany ile jadu i krytyki po tym spotkaniu posypało się na głowy chłopaków. Padały też głosy, że Anastasi specjalnie taką grał taktyką, aby jego rodacy zagrali w finale. Szczyt totalnej głupoty. Przez tych ludzi przemawia jawna nienawiść i totalny brak zdrowego myślenia. Pisanie choćby, że brak Zagumnego, Winiarskiego, Wlazłego, Świderskiego i Bartmana to znak, że reszta kadry to banda...patałachów. Takich wsiowych "kibiców" można podsumować bardzo dosadnie znanym porzekadłem - "Bezczynny mózg jest warsztatem diabła".

W meczu o 3 miejsce z Ruskami widać było, że nasze chłopaki podjęli walkę i totalnie rozjechaliśmy Ruskich którzy byli tłem zespołu z finału LŚ. Ten brązowy medal był nam pisany i w pełni na niego zasłużyliśmy, a Ci wszyscy cholerni krytykanci niech się teraz wstydzą i spierniczają na bambus!!!! JA cieszę się, że młodzi Nasi zawodnicy podczas tych ME wyglądali jakby dokładnie wiedzieli co mają robić mimo tego, że niewielu w nich wierzyło. Nowakowski, Kurek, Jarosz czy grający genialny turniej Kubiak pokazali, że WARTO NA NICH STAWIAĆ. Świetne też zmiany Ruciaka, do tego druga młodość Igły. Tej drużynie do dominacji w Europie i światowej czołówki brakuje tylko troszeczkę spokoju w końcowym etapie wykańczania akcji. Ten skład osiągnął już ogromnie dużo, a poziom cały czas idzie do góry. Ja nigdy w ten zespół nie wątpiłem. Nigdy ich nie krytykowałem. Nawet jak im nie szło to broniłem ich jak lew. Ten skład i kadra Anastasiego pokazuje prawdziwą wartość i olbrzymi charakter prawdziwych wojowników. 3 miejsce w finale LŚ i teraz brąz na ME to dowód, że ten team i sztab szkoleniowy robią znakomitą pracę.  Matko Boska - to były dla naszych siatkarzy naprawdę udane ME.
Brawo Polacy - Brawo Anastasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.......