OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Emmanuel Olisadebe  (Przeczytany 4188 razy)

Offline Vader

• Manager
  • *
Emmanuel Olisadebe
« dnia: 30-06, 09:21:24 »
Jestem szalenie ciekaw ile jest prawdy w informacji szmatławca jakim jest "Super Ekspres", którą potem w necie tak rozpowszechniono jakoby Emmanuel Olisadebe miałby od nowego sezonu grać w naszej lidze w barwach Lechii Gdańsk. Widać na przykładzie innych forów internetowych, ale też komentarzy "specjalistów" na blogach, że spora część kibiców bardzo się z tego cieszy. Pytanie które mi osobiście się nasuwa jest najważniejsze - jak po 3 sezonach gry w Chinach popularny Emsi piłkarsko się prezentuje, bo nadal pamiętamy jego niezłą grę w naszej lidze, kadrze narodowej i krótkim dobrym okresie gry w Panathinaikosie Ateny. Jeśli Emsi choć zachował swoją waleczność i niezłą motorykę to Lechia Gdańsk dokona świetnego interesu biorąc do zespołu chłopaka który ma coś jeszcze do udowodnienia. Powrót Olisadebe na polskie boiska byłby naprawdę wyjątkowym wydarzeniem i automatycznie przyciągnąłby więcej kibiców na krajowe podwórko.

admin

• Gość
Odp: Emmanuel Olisadebe
« Odpowiedź #1 dnia: 30-06, 10:12:43 »
Też chciałbym go zobaczyć w meczach Ekstraklasy. Fakt, że od lat z jego zdrowiem jest nie tak, więc regularnie by nie grał, no ale powrót piłkarza, który dekadę temu był tak wielkim wydarzeniem w Polsce no i główną gwiazdą reprezentacji Engela. Czytam, że Lechia ma dokładnie przebadać Emanuela zanim podpiszą jakiś kontrakt. Oby wszystko z nim i jego "kolanami emeryta" było okej ;)

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
Odp: Emmanuel Olisadebe
« Odpowiedź #2 dnia: 30-06, 13:59:20 »
Noo, to byłby niewątpliwie hit. Gdyby ten transfer doszedł do skutku, to od razu zwiększyłaby się oglądalność Ekstraklapy. Olisadebe może jeszcze przez 2-3 sezony pograć na dobrym poziomie, bo z tego co wiemy to Emanuel ma teraz 32 lata, chociaż tak naprawdę to tylko on wie ile tak naprawdę ma lat. Po takim transferze może nawet ja wybrałbym się na jakiś mecz Lechii, chociaż za naszą ligą nie przepadam.

.......