OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Formuła 1  (Przeczytany 11204 razy)

admin

• Gość
Formuła 1
« dnia: 17-02, 00:33:51 »
Temat o Formule 1, wydarzeniach, wynikach GP, Kubicy, itp ;)

Zapewne większość z nas zaczęła się na dobre interesować F1 od kiedy Robert Kubica zaczął w niej występować. O niedawnym wypadku Roberta też zapewne większość słyszała. Kilka godzin temu jego zespół Lotus Renault poinformował, że w tym sezonie w zastępstwie Roberta będzie jeździł jego dawny partner z teamu BMW Sauber - Nick Heidfeld.

Co o tym sądzicie? Nick to dobry wybór? Ostatnio bardzo dobrze spisywał się w jazdach treningowych.
A Kubica ma sezon z głowy, na pewno już masa osób nie będzie wyczekiwać niedziel i startu wyścigu. Wielka szkoda bo ten sezon zapowiadał się ciekawie jeśli chodzi o możliwości zespołu Roberta. Swoją drogą jak myślicie - po rehabilitacji - będzie jeździł jeszcze w rajdach? Z tym, że chyba już mu na to szefowie teamu nie zezwolą odpowiednią klauzulą w kontrakcie :)

Offline Zefson

• Junior
  • *
Odp: Formuła 1
« Odpowiedź #1 dnia: 22-02, 19:13:59 »
Może zabrzmi to chamsko ale Kubica jest głupi. Jesy bardzo dobrym kierowca w najbardziej zaawansowanym sporcie świata a jeździ w takich rajadach, a wiadomo że to jest niebezpieczne. A zwlaszcza ze te rajdy sa jakiejś klasy B, czy C.
Jeśli chce się przygotowywać do sezonów to niech to robi na torze w bolidzie a nie w rajdach.
Tyle ode mnie.Głupota Kubicy i jego szefów i tyle.

admin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 27-03, 13:09:06 »
No i po pierwszym GP w tym sezonie. Oglądał ktoś? Wygrał Vettel, drugi był Hamilton, a trzeci partner z zespołu Kubicy - Petrov. Dosyć zaskakująco, ale to chyba pokazuje, ze bolid w tym sezonie jest dobry, bo i na treningach sobie jako tako radził. Ciekawe co by było gdyby Kubica nie miał wypadku.

Offline Szelma

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 27-03, 14:59:25 »
Nie ogladalem. Jakos mnie to nie kreci jak nie ma Kubicy. Chyba jedynie te wyscigi oglada sie dla Kubicy.

Offline Pedro17

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 27-03, 17:01:46 »
Ja tam od czasu do czasu zerkalem na tv z rana ale jakos bez emocji bo bez Kubicy to nuda. I wlasnie bardzo zakakujaco dobrze Petrow pojechal. Podbono dostal sma od Kubicy z gratulacjami :D

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 12-06, 23:16:46 »
Hehe, fajny wyścig dziś mieliśmy :)
Button na ostatnim okrążeniu wyprzedził Vettela i wygrał, mimo iż wcześniej sześć razy był w alei serwisowej, dostał jedną karę przejazdu i brał udział w dwóch kolizjach.
Dobre było to gdy oglądem wyścig to mówię do siostry "a gdyby go tak zarzuciło", i nie minął ułamek sekundy a Vettela zarzuciło i Button go wyprzedził ;D

Offline Vader

• Manager
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 13-06, 10:52:08 »
Wczorajszy wyścig o GP Kanady przyniósł emocje których przyznam szczerze od lat nie widziałem, a miałem przyjemność choćby rok temu uczestniczyć jako kibic w GP Europy w Walencji czy też GP Belgii na torze Spa. Lubię kiedy właśnie na torach F1 pada deszcz bo to UNAOCZNIA wyraźnie kto jakim jest kierowcom. Vettel w końcu nie wytrzymał końcówki i nieco się "spalił" na ostatnim okrążeniu co tylko doda blasku w dalszej części sezonu ;D ;D ;D

Offline Bartez

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 02-08, 17:38:21 »
A co sądzicie o GP Bułgarii ? Były emocje :) Pojedynek pomiędzy Buttonem a Hamiltonem świetnie się mi oglądało.. Jenson na 1 pozycji Hamilton wyprzedził na zakręcie , a po chwili znowu Button  8)  Szkoda że Lewis stracił to podium , ale trzeba przyznac że wtedy gdy obróciło go to zachował się trochę ''chamsko'' no ale cóż , to są emocje... Wcześniej jeszcze pożar Heidfelda. Było sympatycznie  ;D

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 02-08, 20:07:17 »
No GP Bułgarii na prawdę niezłe. Działo się dużo i często.
Szczerze to myślałem, żę Hamilton da radę i zajmie 1-2 miejsce, no ale niestety niewdzięczny tor sprawił, że nie udało się. I tak brawa za walkę jaką odbył po utracie premiowanych miejsc. Masse wyprzedził przy drugiej próbie, a to nie byle jaki kierowca.

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #9 dnia: 02-08, 23:42:56 »
Chyba GP Węgier... ::) ;D

Wyścig naprawdę niezły. Fajnie, że mój ulubiony kierowca wygrał drugi wyścig w tym sezonie. Alonso też pojechał dobrze co mnie cieszy. Massa już nie jest tym kierowcą co dwa lata temu. Po tym wypadku właśnie na Węgrzech strasznie się zmienił. Poza tym walki Hamiltona z Massą to już klasyk ;). Polsat niestety zawalił transmisję, ale jakoś przeżyłem..

Offline Bartez

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 04-08, 12:27:54 »
Chyba GP Węgier...
Racja, mój błąd ;)
Fajnie, że mój ulubiony kierowca wygrał drugi wyścig w tym sezonie.
Też kibicuję Buttonowi,wolę go o wiele bardziej niż Hamiltona..

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
« Odpowiedź #11 dnia: 04-08, 14:29:04 »
Buttona zdecydowanie najbardziej lubię z całej stawki. Wolałem jednak, gdy jeździł dla Browna, razem z Rubensem Barrichello. Wiadomo, był wtedy mistrzem świata, a bolid Brown GP był bezkonkurencyjny. Hamiltona jakoś szczególnie nie trawię, lubię za to Alonso.

.......