OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Stare gry piłkarskie  (Przeczytany 10448 razy)

Offline Avul

• Trampkarz
  • *
Stare gry piłkarskie
« dnia: 08-03, 12:28:50 »
Cześć, szukam jakichś fajnych klasycznych gier piłkarskich na peceta  (oprócz FIFY i PESA). Na razie pograłem tylko w UEFA Euro 200 i 2004 i w Champions League 2004/2005. Ale szukam czegoś starszego np. takie sprzed 2000 roku.
Możecie coś polecić?

admin

• Gość
Odp: Stare gry piłkarskie
« Odpowiedź #1 dnia: 08-03, 13:45:15 »
Hmm.. Sensible Soccer?
I pamiętam, że jakoś w 2000 roku w CD Action dali Actua Soccer 3. Świetna gra, dużo opcji i lig w niej było, aż ją wtedy odkupiłem od kumpla (bo się spóźniłem na ten nr CDA ;))

Offline Avul

• Trampkarz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 09-03, 12:00:32 »
O właśnie przypomniałeś mi o Actua Soccer ;D Kozacka gra! Może coś jeszcze sprzed 2000 roku?

Offline hifi

• VIP
  • Manager
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 09-03, 17:53:36 »
FIFA 98...
Gracz kontra gracz na jednym komputerze.
Jeden steruje klawiaturą, drugi myszką. Polecam.
Plus oprócz trawiastych muraw, boisko halowe. ;D

Offline Matt

• Junior
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 14-04, 12:59:16 »
Nie nie nie, najlepsze FIFY były na PS One! To była frajda a nie tam na klawiaturze! Pad w łapę i jazda!

admin

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 21-04, 12:43:47 »
Na klawiaturze też się fajnie grało. Przynajmniej tak mi się wydawało za dzieciaka ;)
Poza tym pada pod kompa można podpiąć. Z tym, że były to lata kiedy porty USB nie były standardem w pecetach i trzeba było je osobno dokupywać. Już nie pamiętam ile to wtedy kosztowało, ale frajda w 2000 roku po zakupie takiego portu z dwoma wejściami na USB była nieziemska ;) Mimo to i tak wolałem grać na klawiaturze, a kumple PSOne'owcy na padzie ;)

BTW. Nie zapomnę jak graliśmy w dwóch na jednej klawiaturze w Actue Soccer 3 ;D Jeden na klawiaturze numerycznej i strzałkach a drugi ściśnięty obok na WSADzie i IKJL ;)

Dobre czasy to były, nie to co teraz ;)

Offline Seba13

• Junior
  • *
  • iG i SF na wieki
« Odpowiedź #6 dnia: 29-06, 12:20:47 »
Jak ktoś chce starą grę i przy tym się pośmiać to polecam Era Futbolu 2002. Nazwiska typu Robaldo czy Owino i te akcje.. przewrotki z połowy, po prostu cuda na kiju. (;

.......