OdSlupka.pl - Forum piki nonej

Forum Piłki Nożnej - Odslupka.pl

Autor Wątek: Zaskoczenie jesieni w Ekstraklasie  (Przeczytany 3879 razy)

admin

• Gość
Zaskoczenie jesieni w Ekstraklasie
« dnia: 30-12, 11:02:14 »
Hej, Tak jak w nazwie tematu - co lu kto był dla Was największym zaskoczeniem (na plus jak i minus) tej jesienie w naszej "najlepszej lidze?
Jak dla mnie zaskoczenie na minus to Legia. PO świetnym meczu z Arsenalem na otwarcie stadionu miałem nadzieję, że z łatwością poradzi sobie z drużynami z naszej ligi. Jednak było bardzo pod górkę - były mecze bardzo słabe, słabe i "szczęśliwe". Dobrych - dla mnie jako kibica Legii - nie było. Jednak jakimś cudem Legia jest dosyć wysoko w tabeli.

Zaskoczenie na plus to cały zespół Jagiellonii. Przed sezonem nie podziewałem się tego, że zespół zaliczany do średniaków może przewodzić w Ekstraklasie. Zresztą w tym sezonie póki co cała Ekstraklasa jest jakaś "dziwna" ;)

Offline Yascarr

• VIP
  • Manager
  • *
  • Forza Italia
Odp: Zaskoczenie jesieni w Ekstraklasie
« Odpowiedź #1 dnia: 30-12, 11:51:17 »
Korona Kielce - W poprzednim sezonie broniła się przed spadkiem, a teraz, przez większą część sezonu była wiceliderem.

Lech - Mistrz Polski stoczył się na dno. Za bardzo zaangażowali się w tą Ligę Europy według mnie i jak odpadną z Bragą, to pewnie w lidze będą grać lepiej  ;)

Offline Saya

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04-01, 00:57:20 »
Na plus napewno Jagiellonia, przed rozpoczęciem sezonu byli jak dla mnie kandydatami do spokojnego miejsca w środku stawki, moze na plus u mnie zasłużyła jeszcze Lechia, ładnie grali.
na minus jest zdecydowanie wiecej: Cracovia, Lech, Polonia Warszawa po odejsciu Bakero, Legia. te zespoły nie grają na miare swoich możliwośc, a przynajmniej nie grały podczas rundy jesiennej. Mam tylko nadzieje ze Cracovia odbije sie od dna i jeśli sie nie utrzyma to przynajmniej z honorem, po walce spadnie.

Offline LukasSlowik10

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04-01, 16:34:42 »
Dla mnie zaskoczeniem jesieni jest Lech no jak mistrz polski może tak grac ogrywa man city i juve nei da sie pokonac więc co z nimi jest że nei potrafią wygrac w polskeij ekstraklasie z przeciętnym zespołem takim jak korona lub jagielonia i szczerze wątpie aby jaga była mistrzem jak jeszcze grosicki odejdzie.

Offline Kamanwislak

• Junior
  • *
  • Armia Białej Gwiazdy
« Odpowiedź #4 dnia: 07-01, 12:45:54 »
Tak w ogóle to witam bo to mój pierwszy post na forum.

Według mnie największym rozczarowaniem jeśli chodzi o klub.... jest odwieczny rywala mojego ulubionego klubu , czyli Cracovia , zdobyli ledwie 7pkt choć przed sezonem wykonali kilka ruchów transferowych i na pewno mieli aspiracje , co najmniej na środek tabeli a teraz muszą walczyć o utrzymanie.

Zaskoczeniem dla mnie Jaga , na pewno przed sezonem była w gronie klubów , które będą walczyły o grę w europejskich pucharach ale nie spodziewano się , że włączy się do walki o mistrz i zostanie mistrzem jesieni.

.......